Jump to content
Dogomania

Klara odeszła za TM. Żegnaj sunieczko. Klara po prawie trzech latach znalazła dom. Bardzo dziękujemy za pomoc. Naprawdę wychodzę????? Nie żartujecie???? I mam imię Klara ????


Jo37

Recommended Posts

Klara słyszy! Reaguje już na cmokanie, wołanie itd. widać jak delikatnie strzyże uszami:)

Nie wiem, czy to zasługa zakrapiania uszu, czy obycia z człowiekiem (być może i to, i to), ale grunt, że teraz jest to bardzo kontaktowy, wesoły, przyjacielski pies uwielbiajacy pieszczoty. Ogon niemal wciąż w ruchu:) sunia bardzo się zmieniła, to sama radosc patrzeć na nią.

Jutro lub pojutrze porobie suni fotki pod ogłoszenia i napiszę o suni max info.

 

 

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Klara w domu czuje się dość dobrze, weszła bez problemu. Jest bardzo wszystkiego ciekawska, węszy i włazi w każdy kąt. Po dłuższej chwili zrobiło się jej chyba za ciepło i chciała wyjść przez drzwi balkonowe (nie wiedziała, co to szyba...). Na fotkach wygląda jakby cały czas leżała na kanapie, ale w rzeczywistości nie mogła na niej wysiedzieć spokojnie, tak ją wszytko interesowało. Do fotek musiałam ją podsadzać, ale jak pojawił się na kanapie kot to sama wlazła, żeby go wywąchać i wylizać:)

 

Trochę info o suni do ogłoszeń:

Klara jest bardzo łagodna, bardzo lubi kontakt z człowiekiem, pieszczoty. W pierwszym kontakcie troszkę jest nieśmiała, ale szybko się przełamuje.

Jest delikatna, nie jest nachalna wobec ludzi. Myślę, że spokojnie można ją polecić do domu z dziećmi. Jest przyjazna wobec innych psów, także suczek i kotów. Tylko w pierwszym kontakcie jest nieco namolna (obwąchuje i liże) - nie wszystkie zwierzaki to lubią, ale na prychanie, syczenie czy nawet pacanie łapą przez koty Klara w ogóle nie reaguje:)

Sunia potrafi ładnie chodzić na smyczy. Z czystością nie powinno być problemu, bo choć wpadki się jej jeszcze zdarzają, to generalnie stara się załatwiać na spacerach. 

Klara jest grzeczna i już często przybiega na zawołanie. Jeszcze się zdarza, że jest czymś zaaferowana, np. węszy intensywnie i nie reaguje, ale nie ma się co dziwić po tylu latach w schronisku.

Nie ma tendencji do niszczenia, gryzienia jakichś rzeczy, na razie nie interesuje się zabawkami.

Zastanawiałam się czy sunia ma jakieś wady... ja na razie żadnych nie widzę. Chyba tylko jej wiek...

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...