Jump to content
Dogomania

Klara odeszła za TM. Żegnaj sunieczko. Klara po prawie trzech latach znalazła dom. Bardzo dziękujemy za pomoc. Naprawdę wychodzę????? Nie żartujecie???? I mam imię Klara ????


Jo37

Recommended Posts

13 godzin temu, Tola napisał:

Havaneczko - spróbujesz stworzyć tekścik dla Klary i trochę ogłoszeń?

Trzeba jakoś pomóc JO37, ma teraz ciężki czas:(

A zdjęć jest sporo, starczy i dla mnie...

Spróbuję. Zdjęcia cudne ! A i sama modelka prezentuje się wspaniale !

Dziś po południu przysiądę i pomyślę nad tekstem.

Link to comment
Share on other sites

Napisałam dla Klary tekst do ogłoszeń:

KLARA...
Spokojna, cicha, zrezygnowana, z siwym pyszczkiem i tą mądrością w oczach...ona wie, że nie ma szans. W jej życiu na pewno nie było ludzkiej miłości, głaskania i smacznych kąsków. Przed przyjazdem do schroniska, po raz ostatni czuła zapach trawy i dotyk ludzkiej ręki.

Życie jednak potrafi zaskakiwać w najmniej oczekiwanym momencie. Klara dostała szansę na zmianę losu. Po wielu latach czekania, została wybrana spośród wielu towarzyszy niedoli i rozpoczęła nowe życie w hoteliku Murki. W tym przyjaznym dla psów miejscu, sunia odżyła, odzyskała radość i chęci do życia. Jest bardzo grzeczna, posłuszna, szybko przybiega na zawołanie. Mimo swej postury, jest bardzo delikatna i nienachalna. Może mieszkać z dziećmi. Na początku jest trochę nieśmiała, ale szybko się przełamuje. Bardzo przyjaźnie nastawiona do innych zwierząt a nawet kotów ! W krótkim czasie nauczyła się chodzić na smyczy a pozostawiona w domu, nic nie niszczy i nie szczeka.

Klara ma dziś około 10 lat i waży 29 kg. Jest zaszczepiona i wysterylizowana. Mimo, że życie jej nie oszczędzało, pozostała ufna i bezgranicznie oddana człowiekowi.

Marzy nam się, aby resztę życia, przeżyła w ludzkiej rodzinie, zadbana, kochana i szczęśliwa.

Jeżeli nie szukasz szczeniaka, lecz dorosłego, bezproblemowego psa, to  jest nim właśnie KLARA.  Tel. 609 160 440

Ogłoszenia wkrótce.

Ps. Szukam sponsora wyróżnienia ogłoszenia  Klary na OLX - 17,80 zł

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Napisałam dla Klary tekst do ogłoszeń:

KLARA...
Spokojna, cicha, zrezygnowana, z siwym pyszczkiem i tą mądrością w oczach...ona wie, że nie ma szans. W jej życiu na pewno nie było ludzkiej miłości, głaskania i smacznych kąsków. Przed przyjazdem do schroniska, po raz ostatni czuła zapach trawy i dotyk ludzkiej ręki.

Życie jednak potrafi zaskakiwać w najmniej oczekiwanym momencie. Klara dostała szansę na zmianę losu. Po wielu latach czekania, została wybrana spośród wielu towarzyszy niedoli i rozpoczęła nowe życie w hoteliku Murki. W tym przyjaznym dla psów miejscu, sunia odżyła, odzyskała radość i chęci do życia. Jest bardzo grzeczna, posłuszna, szybko przybiega na zawołanie. Mimo swej postury, jest bardzo delikatna i nienachalna. Może mieszkać z dziećmi. Na początku jest trochę nieśmiała, ale szybko się przełamuje. Bardzo przyjaźnie nastawiona do innych zwierząt a nawet kotów ! W krótkim czasie nauczyła się chodzić na smyczy a pozostawiona w domu, nic nie niszczy i nie szczeka.

Klara ma dziś około 10 lat i waży 29 kg. Jest zaszczepiona i wysterylizowana. Mimo, że życie jej nie oszczędzało, pozostała ufna i bezgranicznie oddana człowiekowi.

Marzy nam się, aby resztę życia, przeżyła w ludzkiej rodzinie, zadbana, kochana i szczęśliwa.

Jeżeli nie szukasz szczeniaka, lecz dorosłego, bezproblemowego psa, to  jest nim właśnie KLARA.  Tel. 609 160 440

Ogłoszenia wkrótce.

Ps. Szukam sponsora wyróżnienia ogłoszenia  Klary na OLX - 17,80 zł

podaj konto albo link olx to wyróżnię

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Tianku napisał:

jutro z samego rana wyroznie bo z telefonu nie dam rady.

ale macie z uxmal to samo profilowe moze zmiencie na inne zeby nie wyrzucili

Boję się "ruszać" teraz ogłoszenie, bo mogą wyłapać to drugie. Uxmal zrobiła po mnie i jej nie zakwestionowali.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.01.2018 o 00:45, b-b napisał:

Proszę o podesłanie na PW  do elik danych do przelewu. Teoś znalazł już swój domek

27292218_1399206356872516_2048661196_n.jpg

a ja chciałam skromne 100zł dać Klarze

100,00 zł przesłane na konto skarbnika. Proszę o potwierdzenie, gdy wpłynie na konto.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...