Jump to content
Dogomania

Do zamknięcia


Norkowa

Recommended Posts

16 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Życie wraca! <3 Śliczna Lejdi !   Kochane Dziewczyny, moc niechaj nadal będzie z Wami, buziaki :)
Jutro ruszam z bazarkiem, przepraszam, ale nie ogarnę go dzisiaj :(

Ciociu pięknie dziękuję <3 nic się nie dzieje:) dziękuję że jesteś z nami :*

Link to comment
Share on other sites

Też mi łezka popłynęla jak przeczytałam ten testament. Ja już przeżyłam wiele odejść ale zawsze w domu pozostaje jeden lub nawet kilka innych psiaków i pomagają jakoś przeżyć te straty. Pamięc o nich zawsze pozostaje w sercu.

Może ta pani się zdecyduje na wzięcie maleńkiej bo śliczna.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Witajcie kochani ;) dziś Lejdi była na kontroli ale już u innego weta. Została zaszczepiona pierwszy raz na zakaźne, odrobaczenie drugie zakupione. Ponadto wet mowi ze gips musi być5 tyg a nie 3 jak mowil poprzedni. Okazało się że podczas golenia brzuszka poprzedni wet zajechał maszynka za mocno i zrobił rane, niestety nie kazal jej niczym smarowac a ten wet stwierdzil ze jest brzydka i zapisal specyfik. Tym również psikamy rane po obtarciu od gipsu. Lejdi przytyla 1.70 kg ;) z 4 na 5.70 kg ;) Pan doktor mowi ze raczej będzie dobrze ;) czeka nas jeszcze RTG po zdjeciu gipsu. 

Ponadto niestety poprzedni wet nie poinformowal ze Lejdi ma pchly ;( nie drapala się wcale a okazuje się że ma. Stąd trzeba bylo kupic odpchlenie rowniez. 

 

Pozdrawiamy :)

received_894660454030653.jpeg

received_894659317364100.jpeg

received_894659277364104.jpeg

received_894659180697447.jpeg

received_894659260697439.jpeg

received_894659200697445.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.12.2017 o 15:18, b-b napisał:

Chyba każdej z nas popłynęły łzy gdy przeczytały psi testament,

Życzę ci Maleńka aby Pani z Twojego powodu już nie mogła spać ;)

Tego samego życzę tej Pani :) i xhyba coś w tym jest bo już wczoraj Pani dzwonila :p

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.12.2017 o 14:59, dwbem napisał:

Też mi łezka popłynęla jak przeczytałam ten testament. Ja już przeżyłam wiele odejść ale zawsze w domu pozostaje jeden lub nawet kilka innych psiaków i pomagają jakoś przeżyć te straty. Pamięc o nich zawsze pozostaje w sercu.

Może ta pani się zdecyduje na wzięcie maleńkiej bo śliczna.

Ja też się wzruszylam baaardzo. To daje do myślenia mocno :)

Link to comment
Share on other sites

Kochani Lejdi była jednak na kontroli u 3go weta który bliżej ma gabinet bo Justynka musiała iść na piechotkę z mała. Gips znów odbierał teraz już zabezpieczony porządnie. Ogólnie pan dr nie pochwalil założenia gipsu przez klinike. Gips jest sztywny zalozony pod sama pache bez zabezpieczenia krawedzi stad otarcia. 

Ranka na brzuchu wg doktora powstała w skutek wypadku i przejechania brzuszkiem po drodze. Wczoraj Pan doktor laserem zamykal ranke dzis powtorka. Bede miala juz wszystkie fv za doktorow to dopiero przeleję pieniaazki do zaplaty bo Justynka założyła swoje póki co. 

A dzis do Lejdi dotarla karma Josera dla szczeniąt, kosteczki oraz karma mokra GranCarno :) 

received_896489077181124.jpeg

received_896262973870401.jpeg

received_896489137181118.jpeg

received_896767800486585.jpeg

received_896767780486587.jpeg

received_896767757153256.jpeg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...