Jump to content
Dogomania

Do zamknięcia


Norkowa

Recommended Posts

Witam się znów;) Kochani wczoraj Justynka znow byla na laserkach u Pana Doktora Wydry ;) bo ranka nad gipsem znow się slimaczyla. Teraz wyglada super ;) i uwaga Pan doktor stwierdzil ze cala jego opieka to...prezent dla Lejdi ;) nie chce od nas zaplaty za pomoc. To taki wspanialy czlowiek ten nasz doktor;)

received_897041300459235.jpeg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Norkowa napisał:

Witam się znów;) Kochani wczoraj Justynka znow byla na laserkach u Pana Doktora Wydry ;) bo ranka nad gipsem znow się slimaczyla. Teraz wyglada super ;) i uwaga Pan doktor stwierdzil ze cala jego opieka to...prezent dla Lejdi ;) nie chce od nas zaplaty za pomoc. To taki wspanialy czlowiek ten nasz doktor;)

received_897041300459235.jpeg

Uściskajcie od nas Pana Doktora!!! :)

Szkoda,że takich ludzi jest ciągle mało, za mało na tym świecie.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Norkowa napisał:

... u Pana Doktora Wydry ;) bo ranka nad gipsem znow się slimaczyla. Teraz wyglada super ;) i uwaga Pan doktor stwierdzil ze cala jego opieka to...prezent dla Lejdi ;) nie chce od nas zaplaty za pomoc. To taki wspanialy czlowiek ten nasz doktor;)

Wspaniały człowiek, lekarz weterynarii o zwierzęcym nazwisku, więc nie może być inaczej :) 

Wygłaski dla psiej dziewczynki.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kochane Cioteczki przekażę Justynce by wyściskała doktora ❤ 

Przepraszam za nieobecność ale niestety dopadlo mnie choróbsko i 4 dni przeleżałam w łóżku ;( 

Lejdi wczoraj miała odwiedziny znów Pani która ją uratowała ;)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Kochani bazarek cegiełkowy Lejdusi już zamknęłam. Rozliczę jak Justynka wszystko mi podeśle, bo niestety przedwczoraj jej tata miał udar :( więc pocxzekam aż ona sobie ta wszystko pozałatwia i ogarnie... niestety ten Nowy Rok jak widać dla żadneh z nas nie zaczął się dobrze :( same choroby i choroby... moja babcia nadal w szpitalu więc też chodzę po ścianach bo przez gorączkę nie mogłam u niej być już 5 dni ;( oby tylko nie było już gorzej... 

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, b-b napisał:

Pani ciągle się waha? ;)

Trzeba jakieś czary odprawić :D

A ja już nie wiem czy ona weźmie Lejdi :( ostatnio coś przebąkiwała z mężem że chcą na dt haszczaka wziąć bo mąż woli duże psy...;( coś czuję że jednak Lejdi dla nich to nie to ;(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.01.2018 o 18:11, Dusia-Duszka napisał:

Wspaniały człowiek, lekarz weterynarii o zwierzęcym nazwisku, więc nie może być inaczej :) 

Wygłaski dla psiej dziewczynki.

O właśnie nie zwróciłam na to uwagi że nawet nazwisko ma takie zwierzakowe :D naprawdę wspaniały doświadczony wet i jeszcze z takim sercem <3 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Norkowa napisał:

A ja już nie wiem czy ona weźmie Lejdi :( ostatnio coś przebąkiwała z mężem że chcą na dt haszczaka wziąć bo mąż woli duże psy...;( coś czuję że jednak Lejdi dla nich to nie to ;(

No szkoda....

Ale mała i tak jak wyzdrowieje szybko zawojuje czyimś sercem :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.01.2018 o 20:47, milagros19853201 napisał:

I ZNOWU ZAPRASZAM NA BAZAREK GDZIE EWENTUALNIE POZYSKANY DOCHOD W CZESCI BEDZIE PRZEZNACZONY DLA LEJDI :


:

 

Ciociu pięknie dziękuję❤

Dnia 8.01.2018 o 22:24, b-b napisał:

No szkoda....

Ale mała i tak jak wyzdrowieje szybko zawojuje czyimś sercem :)

Dziś Pani znów dzwoniła i coś tak przebąkiwała że na dt już nie wezmie pieska i że już niedlugo Lejdi będzie w domku ❤ to może jednak :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziś Justynka była na RTG z mała. Pan doktor pochwalil. Zlamanie juz się pięknie nadlalo i zrasta sie. 26go zdejmujemy gipsior. 13go się odrobaczamy a 20go szczepienie ❤ no i nasza Lejdi będzie szukać chałupki ❤ za wizyty Justynka zapłaciła 265 zl wrzucę paragony i Fv jutro :) 

A wrzucam zdj zabaw Lejdi z szyszka:) oraz Lejdi gotowej do spania ❤

received_900035106826521.jpeg

received_900038556826176.jpeg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.01.2018 o 13:36, Norkowa napisał:

Kochani bazarek cegiełkowy Lejdusi już zamknęłam. Rozliczę jak Justynka wszystko mi podeśle, bo niestety przedwczoraj jej tata miał udar :( więc pocxzekam aż ona sobie ta wszystko pozałatwia i ogarnie... niestety ten Nowy Rok jak widać dla żadneh z nas nie zaczął się dobrze :( same choroby i choroby... moja babcia nadal w szpitalu więc też chodzę po ścianach bo przez gorączkę nie mogłam u niej być już 5 dni ;( oby tylko nie było już gorzej... 

Skąd ja to znam z 2  strona zawsze po najczarniejsza,hi dniu wstaje świt 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...