Jump to content
Dogomania

Yogi po wypadku już na swojej kanapie którą uwielbia :).


Anecik

Recommended Posts

50 minut temu, Anula napisał:

Ale oczko już nie jest przekrwione.Czekam na jutrzejsze wiadomości.Faktycznie kochany malec.

Tak, oczka już w porządku i ranka na brzuszku też. Kochany to mało powiedziane....

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, anecik napisał:

Pierwszy pekineczek w moim życiu to dopiero się dowiedziałam :)

 

Lepiej późno niż wcale.

Jak byłam dzieckiem czyli 100 lat temu pekinki były u nas w modzie i pańcie szpanowały po ulicach jak teraz z jorkami. Teraz jest ich mało.

Link to comment
Share on other sites

Mam wpłaty  od teresaa118 - 50 zł i z bazarków od Poker - 181 zł. Serdecznie dziękuję. Wrzuciłam też na jego konto pieniążki 200 zł z DS Kamy/Jagi.

 

Byliśmy w tym tygodniu u weta  ale właściwie to nie wiem po co :( Jesteśmy umówieni na 12.01 - będzie miał prześwietlenie, mam nadzieję że wszystko mu się zrosło. Umówiłam też kastrację.

 

A Jogi to dzielny chłopczyk, już nie powarkuje na innych, bawi się (choć nie powinien) z Czesterem. Będzie miał ktoś wyjątkowe szczęście jak go adoptuje.....

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

anecik, napiszesz mi w skrócie o charakterze Jogusia i potrzebne informacje do opisu? Zrobię mu opis i olxa - jak znajdzie się domek za wcześnie, to poczeka, a szkoda by się chłopak przywiązał za bardzo do Twojego dobrego serca:)

On jak on....:(

 

waga ok. 7 kg, zachowuje czystość, bez problemu zostaje sam, nie szkudzi, przytulanka, mało szczeka, do kotów ok, do innych psów też (tylko michy pilnuje) IDEAŁ. zaszczepiony, będzie wykastrowany.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, anecik napisał:

On jak on....:(

 

waga ok. 7 kg, zachowuje czystość, bez problemu zostaje sam, nie szkudzi, przytulanka, mało szczeka, do kotów ok, do innych psów też (tylko michy pilnuje) IDEAŁ. zaszczepiony, będzie wykastrowany.

Ojjj, będziesz płakać... ale wcale się nie dziwię...

*****

Yogi to prześliczny kudłaczek, którego chciałoby się tylko przytulać, trzymać na kolankach i rozpieszczać. I taki właśnie jest: rozczulający, przekochany przylepka, który wie, jak zachwycić nie tylko swoim wyglądem, ale przede wszystkim cudownym, proludzkim charakterem.  W domu grzeczny i bezproblemowy: ładnie zostaje sam w domu, nie niszczy, nie psoci, mało szczeka. Do tego jest malutki  (waży ok. 7kg) i młodziutki (1-1,5r). Nie ma więc problemów z zabraniem go na wycieczkę rodzinną czy wspólne wakacje - nie zajmie dużo miejsca, a ze względu na swoje usposobienie oczaruje wszystkich dookoła.
Yogi może zamieszkać w domu z kotem albo innym, zrównoważonym psiaczkiem.

Yogi przed adopcją zostanie wykastrowany.

Ktoś, kto go adoptuje zyska najlepszego przyjaciela, który upiększy dom, ale również wejdzie bardzo głęboko do serduszka całej rodziny.

Aby adoptować Yogusia, należy wyrazić zgodę na spotkanie przedadopcyjne oraz podpisanie umowy.
Yogi nie zostanie wydany do budy, na podwórze ani jako zabawka dla dziecka.
Pamiętaj! Adopcja to decyzja na całe życie psiaka (ok.18-20lat).

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Ojjj, będziesz płakać... ale wcale się nie dziwię...

*****

Yogi to prześliczny kudłaczek, którego chciałoby się tylko przytulać, trzymać na kolankach i rozpieszczać. I taki właśnie jest: rozczulający, przekochany przylepka, który wie, jak zachwycić nie tylko swoim wyglądem, ale przede wszystkim cudownym, proludzkim charakterem.  W domu grzeczny i bezproblemowy: ładnie zostaje sam w domu, nie niszczy, nie psoci, mało szczeka. Do tego jest malutki  (waży ok. 7kg) i młodziutki (1-1,5r). Nie ma więc problemów z zabraniem go na wycieczkę rodzinną czy wspólne wakacje - nie zajmie dużo miejsca, a ze względu na swoje usposobienie oczaruje wszystkich dookoła.
Yogi może zamieszkać w domu z kotem albo innym, zrównoważonym psiaczkiem, jednak na czas spożywania posiłku należy go izolować od innych zwierzaczków - Yogiś pilnuje miski. Nie jest to jednak mocno uciążliwy problem, a Yogi jest bardzo mądrym psiaczkiem i świadome ręce są w stanie ten problem przepracować.

Yogi przed adopcją zostanie wykastrowany.

Ktoś, kto go adoptuje zyska najlepszego przyjaciela, który upiększy dom, ale również wejdzie bardzo głęboko do serduszka całej rodziny.

Aby adoptować Yogusia, należy wyrazić zgodę na spotkanie przedadopcyjne oraz podpisanie umowy.
Yogi nie zostanie wydany do budy, na podwórze ani jako zabawka dla dziecka.
Pamiętaj! Adopcja to decyzja na całe życie psiaka (ok.18-20lat).

To na fioletowo wykasowałabym,

Bardzo dziękuję -jak zwykle fajny  tekst.

Link to comment
Share on other sites

Akrobata :)

P1140244.jpg.9c7965f8418216f5aba0b81c7385ec58.jpg

 

P1140245.jpg.16539ef7b3c1ffa4f32eef54eb1ebdd1.jpg

 

Jutro wet. telefony o dziwo się nie urywają. Był jeden za to  - jak często u mnie :) - konkretny. Na wizycie była osoba z FB. Mówi że była wielokrotnie na wizytach i takiej cieplej, fajnej osoby jeszcze nie spotkała :) Pani jest nauczycielką, mieszka sama w bloku. Jutro po wizycie u weta będziemy dogrywać szczegóły.

 

Czy ja jestem Ci Tysiu coś winna za ogłoszenie?

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Yogi już się rozbestwił. Pewnie sobie mysli że to już jego dom i coś pomrukuje na Pompony.

5 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Bardzo się cieszę z domku! Trzymam kciuki bardzo mocno za domek. Oby to był TEN.

Absolutnie nic :) Cała przyjemność po mojej stronie.

A Yoguś jest słodki, przesłodki! 

Wobec tego jeszcze raz serdecznie dziękuję Dobra Kobieto :)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, anecik napisał:

Yogi już się rozbestwił. Pewnie sobie mysli że to już jego dom i coś pomrukuje na Pompony.

Wobec tego jeszcze raz serdecznie dziękuję Dobra Kobieto :)

Hihi, kozaczy ;)

Naprawdę nie ma za co. Tylko tak mogłam pomóc. Ogłoszenie usunąć czy niech jeszcze powisi parę dni?

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Hihi, kozaczy ;)

Naprawdę nie ma za co. Tylko tak mogłam pomóc. Ogłoszenie usunąć czy niech jeszcze powisi parę dni?

Proszę usuń.

 

1 minutę temu, Poker napisał:

trzymam kciuki ,żeby to był TEN domek. Ale łzy się poleją u anecik ...

To jest ten domek :0

Łzy się poleją - ale jest na to lekarstwo :) POMPONY.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Yogi ma wyróżnienie do 15stycznia, proszę wskażcie na jakiego psiaka podmienić... ;) 

To może ryzyk - fizyk na Balbinkę od Pomponów. Ona oprócz tego że na razie nie zachowuje czystości jest gotowa (wiadomo że szczepienia i sterylka - ale na to dobry dom poczeka)

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, anecik napisał:

To może ryzyk - fizyk na Balbinkę od Pomponów. Ona oprócz tego że na razie nie zachowuje czystości jest gotowa (wiadomo że szczepienia i sterylka - ale na to dobry dom poczeka)

Dzisiaj głowa mi pęka ze zmęczenia, ale na miejsce wyróżnionego ogłoszenia Yogusia wskoczyła Balbinka: https://www.olx.pl/oferta/malutka-cairn-terierowata-balbinka-cudowna-dziewczynka-CID103-IDrcw8R.html
 

Opis byle jaki bardzo, ale dzisiaj nie wymyślę lepszego... przepraszam...

PS: AAA, Jogi na olx miał 

Wyświetleń: 400
 Tel: 10
 Obserwuje: 13
 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...