Jump to content
Dogomania

Do zamknięcia. Niekończąca się historia!


Tyśka)

Recommended Posts

24 minuty temu, Tyś(ka) napisał:


Mam złe wieści odnośnie czarnuszka - tzn. tego, co miał trafić na kojce. Podobno osobę, która dokarmia psiaka i której obiecali, że zajmą się psem, zbywają wszyscy (policja, SM), że to nie jest ich problem... i pies wciąż na ulicy, a że lękliwiec to nie da się go złapać i zawieźć do gminy tak po prostu... Kazałam się nie poddawać, powołać na ustawę i truć głowę, w końcu zareagują i przyjadą po psa.

Napisz na pw na jakiej ulicy jest ten psiak.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Istar19 napisał:

A tak zajrzałam do rozliczenia, Fantusia miała na swoim koncie 30 zł od Aldrumki - pamiętajcie o tych pieniążkach, niech Aldrumka zdecyduje na kogo mają teraz iść :)

jeśli u Ciebie nie ma potrzeb to na podróż czy inne potrzeby drugiej pannicy

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Aldrumka napisał:

jeśli u Ciebie nie ma potrzeb to na podróż czy inne potrzeby drugiej pannicy

mam nadzieję, że Fantusia nie wróci - na razie się na to nie zanosi :) więc szkoda by pieniążki leżały zamrożone, jak można je inaczej zagospodarować :) dzięki bardzo !

 

Link to comment
Share on other sites

Dom nie rozniesiony, na posłaniu Kajki wszustkie moje ciuchy, jakie znalazła w pokoju plus buty z przedpokoju :)) Na szczęście nie pogryzione. Figaro lekko rozstrojony nerwowo, bo chyba już zmęczony nieustannym zapraszaniem do zabawy, podgryzaniem, poszczekiwaniem itp. On w zasadzie taka biedna pierdoła wobec żywiołu młodości ;) A Kawusia się rozkręca, dzisiaj pierwszy raz usłyszałam jak szczeka, no i pierwszy raz pokazała różki: chciałam ją trochę wyczesać, bo łupież sypie się z niej okropnie, a ona chyba tego nie lubi, próbowała mnie chwycić zębami za rękę. Ale może ją to w sumie przestraszyło, czasami widać, że jakieś złe wspomnienia po niej chodzą. 

Dobrze by było gdyby nie musiała już zmieniać miejsca poza ostatecznym domem. Żal myśleć co ona za każdym razem przeżywa tracąc kolejnych ludzi, do których tak szybko się przywiązuje :(

Czy mogę komuś mmsem przesłać parę zdjęć do wstawienia? Mój telefon odmawia współpracy ostatnio i nie mogę ich przesłać na kompa :( 

Gusiaczku, może w weekend się uda spotkać, bo w tygodniu, jak wracam do domu to już ciemno :(

Żal biednego czarnuszka z ulicy. A ta pani co go karmi też nie da rady złapać?

 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Istar19 napisał:

A tak zajrzałam do rozliczenia, Fantusia miała na swoim koncie 30 zł od Aldrumki - pamiętajcie o tych pieniążkach, niech Aldrumka zdecyduje na kogo mają teraz iść :)

 

1 godzinę temu, Aldrumka napisał:

jeśli u Ciebie nie ma potrzeb to na podróż czy inne potrzeby drugiej pannicy

 

1 godzinę temu, Istar19 napisał:

mam nadzieję, że Fantusia nie wróci - na razie się na to nie zanosi :) więc szkoda by pieniążki leżały zamrożone, jak można je inaczej zagospodarować :) dzięki bardzo !

 

Bardzo dziękuję, Dziewczyny! :) Kaska - nie ukrywam, przyda się bardzo.

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Dom nie rozniesiony, na posłaniu Kajki wszustkie moje ciuchy, jakie znalazła w pokoju plus buty z przedpokoju :)) Na szczęście nie pogryzione. Figaro lekko rozstrojony nerwowo, bo chyba już zmęczony nieustannym zapraszaniem do zabawy, podgryzaniem, poszczekiwaniem itp. On w zasadzie taka biedna pierdoła wobec żywiołu młodości ;) A Kawusia się rozkręca, dzisiaj pierwszy raz usłyszałam jak szczeka, no i pierwszy raz pokazała różki: chciałam ją trochę wyczesać, bo łupież sypie się z niej okropnie, a ona chyba tego nie lubi, próbowała mnie chwycić zębami za rękę. Ale może ją to w sumie przestraszyło, czasami widać, że jakieś złe wspomnienia po niej chodzą. 

Dobrze by było gdyby nie musiała już zmieniać miejsca poza ostatecznym domem. Żal myśleć co ona za każdym razem przeżywa tracąc kolejnych ludzi, do których tak szybko się przywiązuje :(

Czy mogę komuś mmsem przesłać parę zdjęć do wstawienia? Mój telefon odmawia współpracy ostatnio i nie mogę ich przesłać na kompa :( 

Gusiaczku, może w weekend się uda spotkać, bo w tygodniu, jak wracam do domu to już ciemno :(

Żal biednego czarnuszka z ulicy. A ta pani co go karmi też nie da rady złapać?

 

Może powoli Kajusia ogarnie się z tymi zaproszeniami do zabawy, bo aż żal mi Figaro...
Mocno chwyciła za rękę cyz tylko tak na zasadzie "nie lubię", nie rysując ząbkami dłoni?

Ojjj tak, każda zmiana jednak zostaje w psiej główce, zwłaszcza takiej delikatnej główce jak Kajusiowa... Miejmy nadzieję, że raz-dwa ktoś się zakocha i pokocha.

Ślij mi zdjęcia, wstawię :) 

Z tego co wiem to nie. Podesłałam namiary do tej dziewczyny (to koleżanka "mamy" Czesia dzikuskowego) elficzkowa i elficzkowa jak zawsze, spróbuje coś pomóc. Ojjj elficzkowa... Ty aniele :) ZAWSZE jesteś, na każde zawołanie... 

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Fajnie, że kiciul znalazł dobry dom :)

Też się ciesze, bo już wariował w tej klatce, a ja wariowałam od wiadomości półgłówków chcących kiciusia adoptować.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, elficzkowa napisał:

Pewnie by mnie Elfik z domu wyrzucił i zamki pozmieniał ;))

Też mi się tak wydaje :D

Znajdziemy Kawusi/Kajusi domek - taki, który będzie nas rozpieszczał zdjęciami:) i taki, w którym nikomu nie będzie grozić eksmisja z pwoodu do-psienia, zdrady elfikowego majestatu na rzecz drugiego psa:D

Link to comment
Share on other sites

No i dooopa na razie ze sterylki :( TZ po powrocie do domu zadzwonił do mnie, że na podłodze znalazł liczne ślady o lekko krwawym zabarwieniu. No to nam pannica prezent w postaci cieczki zafundowała. Już wczoraj wieczorem zaczęła się podejrzanie gorliwie wylizywać, ale nie skojarzyłam jeszcze tego..  Nigdy nie miałam suni z cieczką, moje wszystkie zwierzaki zawsze były od razu sterylizowane. Mam nadzieję, że przeżyję to jakoś, chociaż spacery w parku pełnym psiaków o praktycznie każdej porze dnia i wieczoru lekko mnie przerażają :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...