Jump to content
Dogomania

Nela zamieszkała w Przyborowie koło Nowej Soli ! Staruszka Nela - damy radę jej pomóc ? Juz bezpieczna w hoteliku u kikou


MALWA

Recommended Posts

1 godzinę temu, teresaa118 napisał:

poszla stala na styczen z zyczeniami szybkiego znalezienia wlasnego domku

Pięknie dziękuję   5a4ba237abc56_serce9bijce.gif.ccda9918ac5ece43bedde472b3bdbdee.gif  Zamelduję na wątku, jak tylko pojawi się na koncie :)

Pięknie dziękujemy za życzenia i także życzymy wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, a zdrowia i szczęścia w nieograniczonej ilości.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, teresaa118 napisał:

poszla stala na styczen z zyczeniami szybkiego znalezienia wlasnego domku

I przyszła :)

Dzisiaj tj. 2.01.2018 r. na konto Neluni wpłynęły poniższe kwoty:

. .    .    . .30,00 zł  -  Anna Gr.   dekl. I

. .    .    . .40,00 zł  -  teresaa118    dekl. I

Bardzo serdecznie dziękujemy

5a4c0015ac2c1_kwiatki7.gif.0330e9138431820ee01c30c8dc21e8ef.gif

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Gabi79 napisał:

Mam dla Neli trochę grosza z bazarku, proszę o nr konta

 

3 godziny temu, elik napisał:

Witaj Gabrysiu kochana   5a4d112865e58_serce9bijce.gif.87671b412381a26f415ec80586480d09.gif  MALWA miała podawać numer konta, ale zaraz Ci podam  :)

Przepraszam, nie dotarlam na watek. 

Za bazarek i grosz dla suni bardzo dziekuje !

Link to comment
Share on other sites

I ja zaglądam z nadzieją na wieści...

I trochę załamana... bo na kojcach dzisiaj pojawiła się staruszka podobna trochę do Nelki! Sunia oddana przez właścicielkę, którą nie było stać na sunię.
SUNIA ma problemy z chodzeniem, widzeniem i zdrowiem :( DRAMAT! Ona nie przezyje tutaj, nie rozumie swojej sytuacji na pewno! a na pewno już zginie w schronisku :(
26241280_1809848249086582_1712340538_n.thumb.jpg.8872e6333a7a63b9b1c14241065a5e8d.jpg

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, elik napisał:

Wszystko zdarzyć się może :)  Konto podane :)

Poleciał przelew na kwotę 55,60

Elu, kochana, jak pieniążki dotrą potwierdź proszę na bazarku

 

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

I ja zaglądam z nadzieją na wieści...

I trochę załamana... bo na kojcach dzisiaj pojawiła się staruszka podobna trochę do Nelki! Sunia oddana przez właścicielkę, którą nie było stać na sunię.
SUNIA ma problemy z chodzeniem, widzeniem i zdrowiem :( DRAMAT! Ona nie przezyje tutaj, nie rozumie swojej sytuacji na pewno! a na pewno już zginie w schronisku :(
26241280_1809848249086582_1712340538_n.thumb.jpg.8872e6333a7a63b9b1c14241065a5e8d.jpg

O kur.... nie mam jak pomóc..............

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

I ja zaglądam z nadzieją na wieści...

I trochę załamana... bo na kojcach dzisiaj pojawiła się staruszka podobna trochę do Nelki! Sunia oddana przez właścicielkę, którą nie było stać na sunię.
SUNIA ma problemy z chodzeniem, widzeniem i zdrowiem :( DRAMAT! Ona nie przezyje tutaj, nie rozumie swojej sytuacji na pewno! a na pewno już zginie w schronisku :(
26241280_1809848249086582_1712340538_n.thumb.jpg.8872e6333a7a63b9b1c14241065a5e8d.jpg

Biedne psisko...a gdzie ona jest, w jakim rejonie Polski ?

Link to comment
Share on other sites

Rozmawialam z kikou.

Nasza Nela bezproblemowo przezyla Sylwestra. U Kasi na wsi jest raczej spokoj. Pieski w wiekszosci dementywne i gluche. Raczej nie zwracaly uwagi na pojedyncze wystrzaly. 

Poprosilam Kasie,  by Nele umawiala na sterylke ba druga polowe lutego. 

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, MALWA napisał:

Biedne psisko...a gdzie ona jest, w jakim rejonie Polski ?

Sunai z guzami jest w lubelskim, poł-wsch część :( Wet jej nie obejrzał nawet, ale powiedział, że pewnie trzeba operować, a u nas nikt nie ma, gdzie jej przechować po operacji, więc wróci na kojce...

Sunia od wczoraj nie wychodzi z budy. Może mieć na ok 8-10lat... :( Jest taka przed kolano...
Nie mam gdzie jej zabrać.

Na razie piszę o niej na wątku z mojego podpisu (Fanty i Kawy), ale licze, że może ktoś założy jej wątek (ja nie podołam...)
[ EDIT: A jednak założyłam - banerek w moim podpisie ]


-----------

O prosze, jaka dzielna Nela, Sylwestra się nie boi. Pięknie! 

Link to comment
Share on other sites

Jakoś będziemy się dźwigać razem!...albo padniemy razem!... podobno zawsze to raźniej ;)

... będzie trzeba jakąś ciocię poprosić o zorganizowanie bazarku?  mam troszeczkę fancików... tylko muszę pomyśleć w którą ,to stronę się "udać"prosi.gif

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Sunai z guzami jest w lubelskim, poł-wsch część :( Wet jej nie obejrzał nawet, ale powiedział, że pewnie trzeba operować, a u nas nikt nie ma, gdzie jej przechować po operacji, więc wróci na kojce...

Sunia od wczoraj nie wychodzi z budy. Może mieć na ok 8-10lat... :( Jest taka przed kolano...
Nie mam gdzie jej zabrać.

Na razie piszę o niej na wątku z mojego podpisu (Fanty i Kawy), ale licze, że może ktoś założy jej wątek (ja nie podołam...)
[ EDIT: A jednak założyłam - banerek w moim podpisie ]


-----------

O prosze, jaka dzielna Nela, Sylwestra się nie boi. Pięknie! 

 

Nela byla u weta i przebieg wizyty zostal opisany na watku. 

Na razie nikt nie operuje guzow.

Do czasu sterylizacji, a mamy na to poltora miesiaca, zostanie przeprowadzona dokladna diagnostyka guzow na listwie mlecznej. 

To na tyle jesli chodzi o stan Neli. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...