Jump to content
Dogomania

Z rowu, lękliwa lisia Mimisia: skradła serce Jaguski i Jej Połówka i zakotwiczyła u nich na stałe <3 DZIĘKUJĘ!!!


Tyśka)

Recommended Posts

4 godziny temu, jaguska napisał:

Tysiu, bo Mimisia jest super, mam nadzieję że się o tym przekonasz jak przyjedziesz, i że Mimi zaprezentuje się odpowiednio :)

Nie ma wielkiej tragedii, ale wiem że u mnie może być tylko gorzej z jej zachowaniem, a trzeba jej pomóc, bo potencjał Mimiśki jest wielki.

Może udałoby się Wam lub Tobie przyjechać 12 lub 13? Mam wtedy "luzy" :) Pamiętaj że gdybyś jechała sama to ja Cię odbiorę w Nysie i do nysy na busa odwiozę, ale może Twój chłopak da się namówić. 

Jak piszesz, że nie ma wielkiej tragedii to jakoś mi lżej na duszy :) Bo w to, że Mimi to świetna psica (chociaż w swoim rodzaju) wiem od początku; ale to, że ma ogromny potencjał... to już coś oznacza większego :)
12-13 to świetny termin, przegadam to z nim i ostatecznie dam Ci znać...

1 godzinę temu, b-b napisał:

Tysiu wszędzie pomagasz jak możesz . wiele osób  Cie zna z dogo lub osobiście. 

Pozapraszaj na watek małej ludzi z prośbą o stałe. Myślec,że Twoja prośba przyniesie większy skutek niż kogokolwiek z nas :)

A myślałaś o hop! Miejsca tam obecnie nie ma ale...może warto podpytać Julitę co Ona na to?

Nie zostawimy kruszynki samej.

A obróżka dzisiaj poleciała (00)159007734986496264

Chyba mnie przeceniasz, b-b, ale rzeczywiście pozapraszam na wątek :)

Myślałam, nawet wyżej pisałam, że biorę pod uwagę hop! :)
Dziękuję Ci za wsparcie! :)

Link to comment
Share on other sites

Świąteczne dzień dobry.

Cytat

12-13 to świetny termin, przegadam to z nim i ostatecznie dam Ci znać

skaczacy-emotikon-ruchomy-obrazek-0141.g

No pewnie że tragedii nie ma, zapiszcie ją po prostu w kolejkę tam gdzie jest ktoś po psim szkoleniu żeby z nią popracował, Mimisia to naprawdę materiał na idealnego psa, bardzo lubię to dzikie Dingo, ale domek stały może nie akceptować agresywnych zachowań, a najgorsze co mogłoby się przytrafić Mimisi to kolejny zwrot z adopcji.

Wczoraj się na mnie "boczyła", bo na nią krzyknęłam, a wiem że to nie tak powinno wyglądać.

Teraz siedzi w drzwiach kuchni i razem z Jeżynką i obserwują każdy ruch Połówka, który robi śniadanie, a może mu coś spadnie?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Jak piszesz, że nie ma wielkiej tragedii to jakoś mi lżej na duszy :) Bo w to, że Mimi to świetna psica (chociaż w swoim rodzaju) wiem od początku; ale to, że ma ogromny potencjał... to już coś oznacza większego :)
12-13 to świetny termin, przegadam to z nim i ostatecznie dam Ci znać...

Chyba mnie przeceniasz, b-b, ale rzeczywiście pozapraszam na wątek :)

Myślałam, nawet wyżej pisałam, że biorę pod uwagę hop! :)
Dziękuję Ci za wsparcie! :)

Tysia, stań na uszach żeby hop, znalazła miejsce i przyjęła Mimi :)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Olena84 napisał:

Tyśka moze informacje o poszukiwaniu dt zapisz w tytule na przodzie? Bo jak ktoś zna wątek to czyta początek i wie że o tego psiaka chodzi itd 

Dziękuję, bardzo dobry pomysł... wykorzystam :)

1 godzinę temu, Moli@ napisał:

Tysia, stań na uszach żeby hop, znalazła miejsce i przyjęła Mimi :)

Właśnie napisałam do hop! 
Mam nadzieję, że się uda... byłabym przeszczęśliwa. 

3 godziny temu, jaguska napisał:

Świąteczne dzień dobry.

skaczacy-emotikon-ruchomy-obrazek-0141.g

No pewnie że tragedii nie ma, zapiszcie ją po prostu w kolejkę tam gdzie jest ktoś po psim szkoleniu żeby z nią popracował, Mimisia to naprawdę materiał na idealnego psa, bardzo lubię to dzikie Dingo, ale domek stały może nie akceptować agresywnych zachowań, a najgorsze co mogłoby się przytrafić Mimisi to kolejny zwrot z adopcji.

Wczoraj się na mnie "boczyła", bo na nią krzyknęłam, a wiem że to nie tak powinno wyglądać.

Teraz siedzi w drzwiach kuchni i razem z Jeżynką i obserwują każdy ruch Połówka, który robi śniadanie, a może mu coś spadnie?

 

Dzień dobry :) 

Bardzo mnie kusisz Mimi, aj :) coraz mocniej kuje mnie serce, że nie mogę... Pewnie, że kolejny zwrot z adopcji odpada! Nie biorę tej opcji pod uwagę:).

No proszę, jak łatwo załapała że kuchnia to idealne miejsce na żebry :)

Link to comment
Share on other sites

Vanilka już w domku i mam nadzieję, ze tak zostanie. Miała ode mnie 10zł stałej.

Jak będziesz zbierać stałe masz ode mnie co miesiąc 10zł na razie na rok.

Jak zwolni się  jakieś  inne moje zobowiązanie  to coś dorzucę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

coś dorzucę do małej.Już ma bazarek.

 

Poker... brak mi słów... ! Masz na swojej głowie i Pysię i Dropsika... a mimo tego zrobiłaś bazarek dla Mimi. Dziękuję...!

58 minut temu, b-b napisał:

Vanilka już w domku i mam nadzieję, ze tak zostanie. Miała ode mnie 10zł stałej.

Jak będziesz zbierać stałe masz ode mnie co miesiąc 10zł na razie na rok.

Jak zwolni się  jakieś  inne moje zobowiązanie  to coś dorzucę.

b-b... znowu opadła mi szczęka... bo też masz swoich podopiecznych... dziękuję :) 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Mysza2 napisał:

Tysiu melduję się na zaproszenie, ale finansowo nie mogę teraz pomóc:(

Bardzo Ci dziękuję za obecność :) To sporo! 
Mimisia to cudowna sunia, dobrze aby miała Kibiców.

Ano właśnie, pospamowałam zaproszeniami... Bardzo tego nie lubię, bo czuję się źle, ale tu nie chodzi o moje uczucia, ale o Mimi. Proszę o wybaczenie, ale mam nadzieję, że trochę nas tutaj zajrzy. Obecnie stałych Mimi ma 70zł... czekam na odpowiedź hop! - czy ma miejsce... i ile by wyniosło. Mam nadzieję, że się uda Mimisi pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam zaproszenie do Mimisi. Przeczytałam kilka ostatnich stron wątku i zastanawiam sie jak mogłabym pomóc. Finansowo nie stoję najlepiej. Jestem na lichej rencinie. Może na początek też zrobię Mimi trochę ogloszeń a potem zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Havanka napisał:

Dostałam zaproszenie do Mimisi. Przeczytałam kilka ostatnich stron wątku i zastanawiam sie jak mogłabym pomóc. Finansowo nie stoję najlepiej. Jestem na lichej rencinie. Może na początek też zrobię Mimi trochę ogloszeń a potem zobaczymy.

Bardzo dziękuję za obecność :) Każda forma pomocy jest na wagę złota.
Ogłoszenia też są mile widziane. :) Mimi ogłaszam, ale z mizernym skutkiem. 
Ostatnio z Twoich ogłoszeń od razu Wafelek pojechał do swojego domu... może i teraz tak będzie?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tyś(ka) napisał:

Bardzo dziękuję za obecność :) Każda forma pomocy jest na wagę złota.
Ogłoszenia też są mile widziane. :) Mimi ogłaszam, ale z mizernym skutkiem. 
Ostatnio z Twoich ogłoszeń od razu Wafelek pojechał do swojego domu... może i teraz tak będzie?

Ale jak ktoś napisał tu, na wątku, Mimi to "cieżki kaliber", mimo, ze waży 6,3 kg.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Havanka napisał:

Ale jak ktoś napisał tu, na wątku, Mimi to "cieżki kaliber", mimo, ze waży 6,3 kg.

Ja o tym pisałam :) 
Była jedna Pani zainteresowana adopcją Mimi, jeszcze jak Mimi była króciutko u jaguska... ale po rozmowie ze mną i ponownym przeczytaniu wątku, zrezygnowała. Jednak się nie poddajemy, przecież na dogomanii było już parę dzikusków i znalazły swoje domki.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tyś(ka) napisał:

Ja o tym pisałam :) 
Była jedna Pani zainteresowana adopcją Mimi, jeszcze jak Mimi była króciutko u jaguska... ale po rozmowie ze mną i ponownym przeczytaniu wątku, zrezygnowała. Jednak się nie poddajemy, przecież na dogomanii było już parę dzikusków i znalazły swoje domki.

Też tak myślę. Tu, na dogo, sama byłam "świadkiem" ogromnych przemian w zachowaniu psów lękliwych. Z Mimi też tak będzie, tylko trzeba znaleźć kogoś, kto będzie potrafił to zrobić.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, Havanka napisał:

Też tak myślę. Tu, na dogo, sama byłam "świadkiem" ogromnych przemian w zachowaniu psów lękliwych. Z Mimi też tak będzie, tylko trzeba znaleźć kogoś, kto będzie potrafił to zrobić.

Ano właśnie :) Dlatego nie poddajemy się!

Na pierwszej stronie dodałam post, gdzie będę zbierać deklaracje.
 

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Przychodzę z zaproszenia. Będę kibicować malutkiej. Na pewno przydałby sie DT, ale w tej materii nie pomogę :-(((

Dziękuję, AM :) Miło Cię tutaj widzieć.
Mnie marzyłby się taki DT, jaki ma Tobiś od Kejciu... albo DS.
Odwiedzaj nas, proszę.

45 minut temu, AgusiaP napisał:

Jestem i ja i z całych sił zaciskam kciuki za maleńką.

Śliczna jest !

Dziękuję, Agusia :)  Również nas odwiedzaj, to dla mnie bardzo, bardzo ważne!

Jest śliczna, jest... kocham lisie pyszczki. Kiedyś marzyłam, jako małe dziecko, aby mieć własnego liska... uratowanego przed fermą... a teraz tak się składa, że to kolejna psica lisiowa pod moją opieką. Wierzę, że Mimisia wkrótce oczaruje odpowiednią osobę :)

Link to comment
Share on other sites

Uuuu, jaki ruch na wątku się zrobił :), a Mimisia jakby nosem coś czuła, dzisiaj grzeczniutka, że prawie -do rany przyłóż- :)

Mimi do mnie nie jest wcale lękliwa, ale do wszystkich innych już tak, choć nie jest tak jak na początku, bo ciekawość często zwycięża. Co do żebractwa to Mimi w mig pojęła o co kaman, a że mój Połówek słabego charakteru jest, to go zawsze obskakują wszystkie zwierzaki, weźmie od niego jedzonko z ręki, ale głaskać się nie da. Za wyjątkiem łóżka oczywiście, tam może ją głaskać i Mimi często śpi po jego stronie łóżka. Mimisi brakuje takiego -dotknięcia palcem- i pchnięcia w odpowiednim kierunku, oraz co najważniejsze, zatrzymania niewłaściwych Mimiśkowych emocji. 

Jak dostaje głupawki to skacze po fotelach, biega, wskakuje mi na kolana i z kolan i z powrotem, wariuje. Lubię ją obserwować, bo ma takie różne zachowania dzikiego zwierzątka. Fizjologia wydalnicza smiech-ruchomy-obrazek-0003.gif Mimisi też odbiega od normalnej psiej.

Jest kochana i zawsze jest blisko mnie, będzie cudownym, wiernym, oddanym przyjacielem dla kogoś kto ją pokocha.

A tu proszę, najgrzeczniejszy psiak pod słońcem, niestety tragiczna jakość.

 

 

DSC_0277.JPG

Link to comment
Share on other sites

Na początek kilka ogłoszeń dla Mimi na Poznań. Jutro zrobię resztę.

https://www.olx.pl/oferta/czekam-na-dobra-pania-mimi-CID103-IDu3cMR.html

http://poznan.lento.pl/czekam-na-dobra-pania-mimi-,6755337.html

https ://gratka.pl/zwierzeta/czekam-na-dobra-pania-mimi/oi/3661815

https://www.gumtree.pl/a-psy-i-szczenieta/poznan/czekam-na-dobra-pania-mimi/1002324674260910470665509

Mimi jest cudowna ! Chciałabym wstawić linki do niektórych filmików w ogłoszeniach, tylko nie wiem jak je pobrać. Podpowiedzcie mi proszę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...