Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

Dnia 2.10.2016 o 14:54, Katarzynka74 napisał:

https://secure.avaaz.org/campaign/pl/stop_the_puppy_slaughter_onboard/

Dobrzy wrażliwi Dogomaniacy...Proszę,podpisujcie petycję - może będziemy w stanie ocalić od katuszy wiele czworonogich przyjaciół !!!!!!!!        ...a brakuje już tak niewiele...

Wątek założony w2016r

 

 

Czy ta petycja jest jeszcze aktualna?

 

 

Miłego Dzieczyny!

Link to comment
Share on other sites

Walentynkowych, Walentynek życzęmilosc.gif

12 godzin temu, b-b napisał:

Wątek założony w2016r

Czy ta petycja jest jeszcze aktualna?

Miłego Dzieczyny!

Aktualna chyba! bo jak podpisywałam ,to Licznik bije kolejne głosy...  Makabra :(

11 godzin temu, Isiak napisał:

Każdego roku są zbierane podpisy pod petycją,

Czy wiadomo ,skoro petycja z 2016r czy były nadal organizowane festiwale?  Wyć mi się chce!!!

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, anica napisał:

 

Aktualna chyba! bo jak podpisywałam ,to Licznik bije kolejne głosy...  Makabra :(

Czy wiadomo ,skoro petycja z 2016r czy były nadal organizowane festiwale?  Wyć mi się chce!!!

 

Jak to do mnie powraca, to aż mnie mdli z żalu, wściekłości, współczucia, bezsilności.  Muszę na siłę zacząć myśleć o czymś innym, bo wydaje mi się, że zwariuję. Trudno w to uwierzyć, że są osobniki zdolne do takiego bestialstwa  1266779350_przeraony.thumb.jpg.07fcd11638c9e523aa8ea153a1479ece.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Jak to do mnie powraca, to aż mnie mdli z żalu, wściekłości, współczucia, bezsilności.  Muszę na siłę zacząć myśleć o czymś innym, bo wydaje mi się, że zwariuję. Trudno w to uwierzyć, że są osobniki zdolne do takiego bestialstwa  1266779350_przeraony.thumb.jpg.07fcd11638c9e523aa8ea153a1479ece.jpg

Niepojęte , niepojęte beczy.gif  musimy, rozpowszechniać, coś robić ,ile tylko możemy, żeby pomóc to skończyć.... mnie ten festiwal rozwalił na drobne kawałki!!!

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry wszystkim, jak zwykle zdrowia życzę.  Ta zgniła pogoda nie pomaga z pewnością w szybszym wyzdrowieniu, ale to już siła wyższa. A wyleczyć się całkowicie to poważny problem. Niestety - przed operacją konieczny. Tak więc Elik musisz uzbroić się w cierpliwość.

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Nesiowata napisał:

Niestety - powtarza się to rok w rok.

Już dawno.......... Nic mnie tak nie zabolało!.............................brakuje mi słów żeby wyrazić co czuję..............................

Ja również ,życzę Zdrowia, Zdróweczka! zwłaszcza Eluni, bo bardzo tego potrzebuje! Elu nie jest wesoło, słychać z daleka! nie wiem czy masz przepis od Nesi na syrop, ja myślę ,że by Ci to mogło pomóc!  gorąco namawiam, jest re we la cy jny!

Elu link do bazarku kalendarzowego, proszę  i masz rację ! narozrabiałam!  zamawiałaś 2b  nie martw się wyślę Ci :)

https://www.dogomania.com/forum/topic/349386-mata-węchowa-szelki-kalendarze2-i-serduszka-ile-dasz-za-tyle-masz-do-2002-g20/

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Dzień dobry wszystkim, jak zwykle zdrowia życzę.  Ta zgniła pogoda nie pomaga z pewnością w szybszym wyzdrowieniu, ale to już siła wyższa. A wyleczyć się całkowicie to poważny problem. Niestety - przed operacją konieczny. Tak więc Elik musisz uzbroić się w cierpliwość.

Tak Nesiuniu kochana wiem, że przed operacją MUSZĘ być całkowicie zdrowa, nie może być mowy choćby o katarze. Niestety ten trzyma się mnie uparcie, jak rzep psiego ogona :(  Stosujemy razem z mężem Twoją recepturę (mąż chyba się zaraził ode mnie) i jest poprawa, bo nie jestem już tak osłabiona, ale katar nadal mnie męczy :(

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, anica napisał:

Ja również ,życzę Zdrowia, Zdróweczka! zwłaszcza Eluni, bo bardzo tego potrzebuje! Elu nie jest wesoło, słychać z daleka! nie wiem czy masz przepis od Nesi na syrop, ja myślę ,że by Ci to mogło pomóc!  gorąco namawiam, jest re we la cy jny!

Tak Aniu, przepis Nesi stosuję od kiedy tylko go podała. Mąż zaraz kupił co było trzeba i zrobił miksturę w sporym słoju. Pijemy oboje :)

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, anica napisał:

Elu link do bazarku kalendarzowego, proszę  i masz rację ! narozrabiałam!  zamawiałaś 2b  nie martw się wyślę Ci :)

https://www.dogomania.com/forum/topic/349386-mata-węchowa-szelki-kalendarze2-i-serduszka-ile-dasz-za-tyle-masz-do-2002-g20/

Przepraszam, że marudzę, ale zależało mi szczególnie właśnie na tym kalendarzu ponieważ jest na nim zdjęcie moich ukochanych żagli. Dla mnie, żeglarza z dawnej, pięknej epoki żeglarstwa przez duże Ż, widok pięknego jachtu pod pełnymi żaglami budzi wspaniałe wspomnienia. Zwykle staram się kupić w sklepie, ale jakoś w tym roku nie natrafiłam. Ucieszyłam się, jak zobaczyłam na Twoim bazarku.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, anica napisał:

Nic nie przepraszaj ,Eliczku wszystko będzie dobrze jak , wyślę "dobry kalendarz"  z_jezorem.gif

a ta paczka w ruchu, nadal funkcjonuje u Ciebie?

Oczywiście :) Za kalendarz byłaby opłata 8,49 zł. Zaraz podeślę Ci adres mojego kiosku Ruchu, gdzie mogę odebrać przesyłkę.

Link to comment
Share on other sites

KOCHANI UDOSTĘPNIAJCIE, TO TAM WŁAŚNIE MIAŁ JECHAĆ WATSON!!!od Zosi123

Potrzebują udostępniania, domów tymczasowych, pieniędzy...

https://www.facebook.com/katarzyna.lobacz/posts/2258510710840002

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2054029574684578&set=a.199128826841338&type=3&theater

 

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Nesiowata napisał:

Witamy wszystkich w piękna wiosenną sobotę. Aż nie chce się wierzyć, że to  nasza zima. No, ale taki mamy klimat.

Zdrówka wszystkim!

W Krakowie też była wczoraj piękna wiosna, aż mi żal, że nie mogę wychodzić :(

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Nadziejka napisał:

KOCHANI UDOSTĘPNIAJCIE, TO TAM WŁAŚNIE MIAŁ JECHAĆ WATSON!!!od Zosi123

Potrzebują udostępniania, domów tymczasowych, pieniędzy...

https://www.facebook.com/katarzyna.lobacz/posts/2258510710840002

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2054029574684578&set=a.199128826841338&type=3&theater

 

Straszne to :(     Udostępniłam.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie wszyscy w ciepły, wiosenny poranek. Ptaszki śpiewają, deszczu nie widać, nawet mgły nie było. 

Elik - leżenie w łóżku ta największa katorga. Przynajmniej dla mnie. Owszem -  nie kryję, że lubię sobie poleżeć, ale  na kilka minut. 

Mam nadzieję, że w końcu zostaniesz zakwalifikowana do operacji, strasznie długo to trwa. A swoją drogą - chyba pierwszy raz od dawna wyleczysz się (z konieczności)  do końca. 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, b-b napisał:

Elu mam nadzieję, ze szybko dojdziesz do siebie iw końcu operacja się odbędzie.

 

Pozdrawiam Wszystkie Ciocie:)

Bardzo liczę na to, że to będzie już w tym tygodniu :)

Ja też Cię pozdrawiam serdecznie i miłego dnia życzę :) 

 

160575858_miegodnia4.gif.bd490e99d6bb967897100450d1b44911.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...