Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

23 godziny temu, anica napisał:

Eliczku, przybiegłam z życzeniami , Zdrówka, Zdróweczka dla Ciebie Bisous28.gif

Bardzo dziękuję Aniu kochana  

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Witamy wszystkich życząc nadal spokoju i zdrowia.

Elik - jak Twój bark, jest wreszcie decyzja odnośnie dalszego leczenia?

Jest decyzja, którą sama musiałam podjąć, ale lekarz tak przedstawił za i przeciw i operacji i leczenia zachowawczego, że nie było innej opcji  Zdecydowałam się na operację.

uscisk.gif

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, elik napisał:

Jest decyzja, którą sama musiałam podjąć, ale lekarz\ tak przedstawił za i przeciw i operacji i leczenia zachowawczego, że nie było innej opcji  Zdecydowałam się na operację.

uscisk.gif

 

Ważne, że wiadomo na czym się stoi. A kiedy ta "przyjemność"?

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Nesiowata napisał:

Ważne, że wiadomo na czym się stoi. A kiedy ta "przyjemność"?

Pierwszy możliwy termin to poniedziałek, ale mam dostać telefon potwierdzający. Może być, że w trakcie badania już były plany operacyjne na poniedziałek, o których lekarz nie wiedział. Jeśli będą "moce przerobowe" to dzisiaj będzie potwierdzenie, że poniedziałek.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

Pierwszy możliwy termin to poniedziałek, ale mam dostać telefon potwierdzający. Może być, że w trakcie badania już były plany operacyjne na poniedziałek, o których lekarz nie wiedział. Jeśli będą "moce przerobowe" to dzisiaj będzie potwierdzenie, że poniedziałek.

W takim razie - powodzenia, trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Znowu coś ulepszyli na dogo. Nie mogę wkleić emotek korzystając z opcji =wybierz pliki=

Ciekawe jak będzie teraz można wklejać zdjęcia. Muszę wypróbować.

O kurcze nie da się :( :( :( Jak dobrze, że skończyłam bazarek. Co teraz?

Jak będziemy wklejać zdjęcia psów???

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, elik napisał:

Znowu coś ulepszyli na dogo. Nie mogę wkleić emotek korzystając z opcji =wybierz pliki=

Ciekawe jak będzie teraz można wklejać zdjęcia. Muszę wypróbować.

O kurcze nie da się :( :( :( Jak dobrze, że skończyłam bazarek. Co teraz?

Jak będziemy wklejać zdjęcia psów???

 

 

Jeszcze tego brakowało. 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Nesiowata napisał:

Niestety - nie mogę. Wyświetla się jakiś błąd.

No właśnie :(  Jeszcze miałam nadzieję, że to tylko coś nie tak u mnie, ale jeśli i Ty nie możesz wklejać, to znaczy, że to teraz standard na dogo. A|le przecież my się opieramy właśnie na zdjęciach. Czyżby to był koniec dogomanii ???

No bo jak pokazać, że psiak bardzo potrzebuje pomocy, albo jak sie rozliczać z zebranych pieniędzy?

Czyżby właściciel dogo zrezygnował z prowadzenia tej strony? Czyżby znalazł inne, lepsze żródło dochodów?

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Isiak napisał:

W ramach testu wklejania zdjęć spróbuję coś wrzucić... To fotka haftu, który mam zamiar robić na bazarek. Ciekawe, czy uda się zamieścić...

92ca6e124912ec2bm.jpg

 

2 minuty temu, Isiak napisał:

Udało się!

Napisz powoli i drukowanymi, jak to zrobiłaś  :)

O jakich ramkach tekstu wklejania zdjęć mówisz?   Nie wiem o co chodzi :(

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Isiak napisał:

Zdjęcia mam na fotosiku, pobieram wybrany kod zdjęcia i wklejam w pole tekstowe pisanego komentarza.

Aaaaa widzisz  więc wrócili do tego jak już się kiedyś wklejało zdjęcia.

Ja teraz bardzo prosto wklejałam metodą kopiuj z dysku, wklej na wątek bez konieczności korzystania z serwerów fotograficznych. Nawet nie mam linku to takiego serwera.  Kurcze będzie się trzeba na nowo uczyć i przyzwyczajać. Pamiętam, że miałam wiecznie kłopoty z wyborem kodu.

Po co te ciągłe zmiany???

Link to comment
Share on other sites

Ja mam abonament Premium, nie mam limitu zdjęć i nie mam pchających się reklam, płacę 47 zł na rok. Jest też abonament za 19 zł na rok,  też bez limitu ilości zdjęć, ale już z wkurzającymi reklamami. Na początku miałam ten, ale potem jakiś miesięczny limit transferu mi się wyczerpał podczas trwania bazarku czy coś... i zmieniłam na ten droższy.

Jest też całkiem darmowy, ale z reklamami i co najważniejsze - można mieć tylko 150 zdjęć. Przy moich haftach i fotkach balkonu to było zdecydowanie za mało :)))

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, elik napisał:

Pierwszy możliwy termin to poniedziałek, ale mam dostać telefon potwierdzający. Może być, że w trakcie badania już były plany operacyjne na poniedziałek, o których lekarz nie wiedział. Jeśli będą "moce przerobowe" to dzisiaj będzie potwierdzenie, że poniedziałek.

Sciskam serdecznie ogromnie za wszystko ciociu
Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare
a z tymi zdjeciami trgedyja ech ....
 
 
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, elik napisał:

Pierwszy możliwy termin to poniedziałek, ale mam dostać telefon potwierdzający. Może być, że w trakcie badania już były plany operacyjne na poniedziałek, o których lekarz nie wiedział. Jeśli będą "moce przerobowe" to dzisiaj będzie potwierdzenie, że poniedziałek.

Mocno zaciskam i ciepłe myśli posyłamzakochany.gif

... dobrze ,że te zdjęcia można wklejać :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...