Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

3 minuty temu, anica napisał:

Eluniu to mocno ,trzymam kciuki i ciepłe myśli przesyłam spoko.gif

Musimy koniecznie ,przestać myśleć, chociaż chwilami... bo można zwariować!

Dzięki :) Mam nadzieję, że to badanie, to tylko skrupulatność lekarza i że okaże się, że jest ok :)

Dokładnie Aniu. Są momenty, że myślę, że coś mi się stanie z tego wielkiego współczucia, które przecież psu na buty, jak to mówią.. Zwierzętom nic z moich myśli nie przyjdzie, a ci których myśli mogłyby zmienić los zwierząt, wcale o tym nie myślą!.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli chodiz o darmowe przejazdy... ja się dziwię, że we Wrocławiu jeszcze nie ma takiego rozwiązania. Powietrze jest tragiczne, moje astmatyczne płuca umierają, czuję jak tylko oddycham jednym płucem i to jego 1/4... Muszę się inhalować, aby jakoś w ogóle żyć... Człowiek idzie do sklepu naprzeciwko i w ustach ma bardzo gorzko...okropieństwo. :( A nadal nic nikt z tym nie robi :( Przecież my się udusimy... ludzie strasznie niszczą naszą planetę... 

Mam nadzieję, elik że jednak to tylko badanie tak na wszelki wypadek i nic poważnego się nie dzieje. 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Mam nadzieję, elik że jednak to tylko badanie tak na wszelki wypadek i nic poważnego się nie dzieje. 

Jednak nie tylko na wszelki wypadek. RM wykazał złamanie. Lekarka radzi, żebym z opisem (mam ściągnąć z ich strony) zgłosiła się na SOR  :(

 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, elik napisał:

Jednak nie tylko na wszelki wypadek. RM wykazał złamanie. Lekarka radzi, żebym z opisem (mam ściągnąć z ich strony) zgłosiła się na SOR  :(

 

To nie ma na co czekać. To już nie zabawa.

Witamy wszystkich w niedzielę i życzymy pogodnej, spokojnej niedzieli.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Nesiowata napisał:

To nie ma na co czekać. To już nie zabawa.

. . .

Ale nie mogę ściągnąć opisu :( Wczoraj dostałam SMS-a , że jest gotowy opis, ale to było już po godzinach otwarcia placówki, gdzie wykonano RM i nie mogłam się zapytać czemu nie mogę się zalogować w portalu klienta, a tam właśnie ma być opis.  Podany na ich stronie telefon w niedzielę nie jest czynny. Muszę poczekać do poniedziałku.

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Isiak napisał:

Elik, współczuję :( 

Dziękuję  :)  Najgorsze, że nie mogę się dostać do opisu RM. Mam płytkę, ale bez opisu to zero. Opis jest, bo dostałam wczoraj w 3 godz. po badaniu SMS-a, że opis jest zrobiony i mogę go pobrać na stronie www.luxmed.diagnostyka.pl ale nie mogę sie tam zalogować. Trudno, muszę czekać do jutra i zadzwonić co jest. Dlaczego nie rmogę się zalogować.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Dziękuję  :)  Najgorsze, że nie mogę się dostać do opisu RM. Mam płytkę, ale bez opisu to zero. Opis jest, bo dostałam wczoraj w 3 godz. po badaniu SMS-a, że opis jest zrobiony i mogę go pobrać na stronie www.luxmed.diagnostyka.pl ale nie mogę sie tam zalogować. Trudno, muszę czekać do jutra i zadzwonić co jest. Dlaczego nie rmogę się zalogować.

To jest nr telefonu na infolinię LUX-medu 22 33 22 888 . Dziś czynna do 21.00.

Mnie udało się zalogować na portalu pacjenta bez problemu.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

To jest nr telefonu na infolinię LUX-medu 22 33 22 888 . Dziś czynna do 21.00.

Mnie udało się zalogować na portalu pacjenta bez problemu.

Bo Ty już byłaś zarejestrowana na tym portalu i tylko się logowałaś, a ja dopiero miałam się zarejestrować, a nie mogłam, bo nie dostałam jednorazowego hasła, które powinnam dostać po wykonanie badania. Telefonicznie nie udało mi się sprawy załatwić,  jak  słyszałaś moją rozmowę z Luxmed na głośnomówiącym telefonie stacjonarnym, podczas naszego połączenia na telefonie komórkowym.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Nadziejka napisał:
 Ciocia alez bolu
 alez utrudnien o matuniu
 serduchem calem pozdrawiam
 pozdrawiam
  i aby juz bylo jutro
 boc czem predzej trzeba
 
Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi

Bardzo dziękuję Ciociu Nadziejko za słowa współczucia   1784605002_buziaczki2.jpg.70d2a5fcebe55096858717354e944717.jpg

Niestety nasza służba zdrowia tak ta z NFZ-tu, jak i ta prywatna pozostawiają wiele do życzenia. Prywatnie jest o tyle lepiej, że wizyty, badania można załatwić bardzo szybko. Jednak sposób wykonywania usług stoi pod wielkim znakiem zapytania.

Link to comment
Share on other sites

Kochani, szukam pieska podobnego do tego na zdjęciu Apsika, jest domek który chciałby zaadoptować podobnego pieska, warunek jest taki ,że powinien być zdrowy, może to być piesek lub suczka w wieku może do pięciu lat, jeśli możecie któregoś zaproponować to napiszcie do mnie, proszę :)

apik5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam kochane Dziewczynki za troskę o moją łopatkę :) 

Nie zaglądałam tu, bo przez 2 dni przygotowywałam zakończenie bazarku.  Wszystko rozliczone, poważone, popakowane, zaadresowane i czeka na wysyłkę. To, to już nawet gdyby zatrzymali mnie w szpitalu, mąż sam zrobi. Jutro spokojnie pójdę i wreszcie dowiem się co mnie czeka - zabieg, czy leczenie zachowawcze. Trzymajcie za mnie kciuki kochane, żeby wybrali właściwą opcję, tą lepsza dla mnie i mojej łopatki :)

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, elik napisał:

Dziękuję Wam kochane Dziewczynki za troskę o moją łopatkę :) 

Nie zaglądałam tu, bo przez 2 dni przygotowywałam zakończenie bazarku.  Wszystko rozliczone, poważone, popakowane, zaadresowane i czeka na wysyłkę. To, to już nawet gdyby zatrzymali mnie w szpitalu, mąż sam zrobi. Jutro spokojnie pójdę i wreszcie dowiem się co mnie czeka - zabieg, czy leczenie zachowawcze. Trzymajcie za mnie kciuki kochane, żeby wybrali właściwą opcję, tą lepsza dla mnie i mojej łopatki :)

Kciuki to od dawna wszyscy trzymają - POWODZENIA  (jeśli tak to można powiedzieć).

Zdrowia i spokoju wszystkim.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...