Jump to content
Dogomania

Czester nie żyje, zmarł niespodziewanie 13 grudnia 2020 roku, biegaj kochany po niebiańskich łąkach :(


Bgra

Recommended Posts

Podjęłam ostateczną decyzję.Czester pojedzie wprost do domku,jeżeli zadecydujecie,że tam może jechać.Jak będzie możliwość wykonania rehabilitacji to wykona ją domek stały.Przepraszam,chciałam dobrze,ale faktycznie nie ma sensu zmieniać chłopakowi domu co chwilę,tak chociaż mniej będzie miał stresu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Bgra napisał:

Podjęłam ostateczną decyzję.Czester pojedzie wprost do domku,jeżeli zadecydujecie,że tam może jechać.Jak będzie możliwość wykonania rehabilitacji to wykona ją domek stały.Przepraszam,chciałam dobrze,ale faktycznie nie ma sensu zmieniać chłopakowi domu co chwilę,tak chociaż mniej będzie miał stresu.

 

 

Bgra, nie masz za co przepraszać.

Tak wiele zrobiłaś i robisz dla Czesterka, inni powinni brać przykład.

A do tego znalazłaś mu super DS, co wydawało się graniczyć z cudem.

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, Bgra napisał:

Podjęłam ostateczną decyzję.Czester pojedzie wprost do domku,jeżeli zadecydujecie,że tam może jechać.Jak będzie możliwość wykonania rehabilitacji to wykona ją domek stały.Przepraszam,chciałam dobrze,ale faktycznie nie ma sensu zmieniać chłopakowi domu co chwilę,tak chociaż mniej będzie miał stresu.

 

 

Czyli niedziela nieaktualna?

No cóż....Twój wybór.

Wiesz kiedy ewentualnie mógłby jechać do DS? Bo NIGDY bym nie zrozumiała czemu miałby tam nie jechać.

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Gabi79 napisał:

Bgra, nie masz za co przepraszać.

Tak wiele zrobiłaś i robisz dla Czesterka, inni powinni brać przykład.

A do tego znalazłaś mu super DS, co wydawało się graniczyć z cudem.

Kochana jesteś :)

2 minuty temu, anecik napisał:

Czyli niedziela nie aktualna?

Tak Anettko,przepraszam za mącenie,tak będzie lepiej.Aldona może przejąć Czesterka w ferie,dopytam dokładnie kiedy,pojedziemy z nim jak byłyśmy umówione.

Ja teraz wezmę te dwie cziłki na dt,Jakby ktoś chciał do adopcji to jest to możliwe,tyle,że przetrzepuję domki fest ;)

Link to comment
Share on other sites

Super! Julcia wygrała los na loterii w postaci tak superanckiego domku! :) Powodzenia ślicznotko :)

Anetko wstawiaj tu na Czesterkowym wątku wiadomości i zdjęcia.Każda dobra adopcja bezdomniaków  dodaje nam tylko skrzydeł do dalszego działania i pomocy kolejnym w potrzebie :)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, elik napisał:

Kurtka, a co to za Julcia ? Czemu ja nie wiem o co lotto ?

Wiem, że ostatnio sporo wątków zaniedbałam, ale czyżby, aż tak ???

Elu Julcia nie miała wątku na dogo - nie zdążyła mieć. Została pokazana na FB, wzięłam na BDT i od razu zjawiła się Ona - przyszła Pani Julci. A że czasu nie mam to ani wątku nie było kiedy założyć. Ponieważ jest podobna do Czesterka to pokazałam ją właśnie na jego wątku :)

A może ją kiedyś spotkasz - zamieszkała w Krakowie :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, anecik napisał:

Elu Julcia nie miała wątku na dogo - nie zdążyła mieć. Została pokazana na FB, wzięłam na BDT i od razu zjawiła się Ona - przyszła Pani Julci. A że czasu nie mam to ani wątku nie było kiedy założyć. Ponieważ jest podobna do Czesterka to pokazałam ją właśnie na jego wątku :)

A może ją kiedyś spotkasz - zamieszkała w Krakowie :)

Łaaaaa to taka błyskawiczna akcja :)   Super :)  Krakowianka się z niej zrobiła. Spotkać się pewnie nie będzie łatwo, ale..... kto wie  ;)

Julcia to ta królewna z kokiem na bełeczku ? Jest trzecim psiakiem w tym domu ?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.01.2018 o 23:20, Bgra napisał:

Podjęłam ostateczną decyzję.Czester pojedzie wprost do domku,jeżeli zadecydujecie,że tam może jechać.Jak będzie możliwość wykonania rehabilitacji to wykona ją domek stały.Przepraszam,chciałam dobrze,ale faktycznie nie ma sensu zmieniać chłopakowi domu co chwilę,tak chociaż mniej będzie miał stresu.

 

 

Decyzja ostatecznie podjęta i tego będziemy się trzymać :) Szkoda tylko,że nie wiadomo jednak, czy zostanie podjęta rehabilitacja Czesterka.Może nikła, ale jednak zawsze szansa na poprawę stanu jego zdrowia....

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, elik napisał:

Łaaaaa to taka błyskawiczna akcja :)   Super :)  Krakowianka się z niej zrobiła. Spotkać się pewnie nie będzie łatwo, ale..... kto wie  ;)

Julcia to ta królewna z kokiem na bełeczku ? Jest trzecim psiakiem w tym domu ?

Julcia mieszka z Panią Danusią i je mężem i to jest ta bez koka na łebeczku :)

Córka Pani Danusi - Pani Kasia ma briarda Szakirę i zołzowatego :) 100 - letniego  maleńtasa. A że mieszkają blisko siebie to widują się prawie codziennie.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, anecik napisał:

Julcia mieszka z Panią Danusią i je mężem i to jest ta bez koka na łebeczku :)

Córka Pani Danusi - Pani Kasia ma briarda Szakirę i zołzowatego :) 100 - letniego  maleńtasa. A że mieszkają blisko siebie to widują się prawie codziennie.

No i już wszystko jest dla mnie jasne :) Dzięki Aneciu z rozjaśnienie w kiepeli   buziak.gif.295350d78e23d3b70c0bb0ce1dbdea5d.gif  Bardzo fajnie się prezentuje stadko :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Bogusik napisał:

Decyzja ostatecznie podjęta i tego będziemy się trzymać :) Szkoda tylko,że nie wiadomo jednak, czy zostanie podjęta rehabilitacja Czesterka.Może nikła, ale jednak zawsze szansa na poprawę stanu jego zdrowia....

Nie wiem Bogusiu,Aldona musi się zorientować,jeszcze z nią o tym nie rozmawiałam,jak nie będzie możliwości wykonania rehabilitacji blisko Jej miejsca zamieszkania to zjedzą nas koszty transportu :( oby nie.Akupunktura u śląskich wetów,bo nie wiem jak w innej części kraju,jest dostępna chyba w każdym mieście.Jak tylko się czegoś dowiem napiszę.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...