Jump to content
Dogomania

Jaga Lisek - zamojska księżniczka ma super Rodzinę i jest szczęśliwa. Misja aklimatyzacja zakończona powodzeniem!!!


Gabi79

Recommended Posts

Dnia 27.07.2018 o 19:42, Gabi79 napisał:

Nie wiem, jak to się stało, że przeoczyłam najświeższe wieści o najcudowniejszej suni na świecie (oczywiście zaraz po mojej Kajuni).

Już nadrabiam zaległości

Ja też nie wiem, jak to się stało, ale gdzieś zapodział mi się wątek sunieczki i dopiero jak kamma13 wrzuciła zdjęcia na zamojski, skojarzyłam, że to sporo mnie ominęło;)

Imię cudne, suni trafił się dom i rodzina jak z marzeń - powoli nadrobię zaległości:)

Na razie gratuluję Gabi wspaniałej adopcji, Jagusi - wymarzonego domu, a nowej rodzinie  - cudniastej i JEDYNEJ takiej suni:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Tola napisał:

Ja też nie wiem, jak to się stało, ale gdzieś zapodział mi się wątek sunieczki i dopiero jak kamma13 wrzuciła zdjęcia na zamojski, skojarzyłam, że to sporo mnie ominęło;)

Imię cudne, suni trafił się dom i rodzina jak z marzeń - powoli nadrobię zaległości:)

Na razie gratuluję Gabi wspaniałej adopcji, Jagusi - wymarzonego domu, a nowej rodzinie  - cudniastej i JEDYNEJ takiej suni:)

Tolu, kochana  marzą  mi się tacy Ludzie dla wszystkich bezdomnych zwierząt.

Jagusia jest wspaniała  I mega szczęśliwa I to jest CUDOWNE!!!

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, kamma13 napisał:

Tolu, przyjemnej lektury :) Obejrzyj filmiki, są rozczulające... 

A dziś pytanie retoryczne : czy Jaga kiedykolwiek przestanie wyglądać jak szczeniaczek? 

Messaging1536230378690.jpg

MEGA SŁODZIAK!!!

Jagusia jest coraz piękniejsza I coraz słodsza.

Kocham czytać Jagusiowe wieści I oglądać fotki!!!

 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, kamma13 napisał:

Mój mąż, jak zobaczył to pierwsze zdjęcie, w ogóle nie poznał, że to Jaga. Takie zmiany! 

Dzięki Gabi za to zestawienie. Ono dobitnie pokazuje, jak długą drogę przebyła nasza Kama-Jaga :) 

Jagusia na zdjęciach do ogłoszeń wyglądała na dużego, groźnego psa (nie wiem, dlaczego).

Ja ją zobaczyłam na żywo u Anecik okazało się, że jest dużo mniejsza niż się wydawało I szalenie sympatyczna!!!

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam wszystko, jestem pod wrażeniem pracy, jaką włożyła nowa rodzina Kamy - Jagi, ale warto było:)

Z okazji  rocznicy życzę, aby takie święto mogło mieć jak najwięcej naszych podopiecznych, niech opuszczają schroniska, ulice i znajdują równie wspaniale domy:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
4 minuty temu, kamma13 napisał:

Trzymam cię pańciu! Tylko spróbuj przestać miziać... 

Messaging1537905125434.jpg

kamma13, znowu ściągnęłam Cię myślami!!!

Miałam właśnie zajrzeć sobie na wątek Jagusi, by popatrzeć na moją ulubienicę i ku pokrzepieniu serca.

Chyba  z domku dla Tigruni nici.

Ech, musimy sklonować Rodzinę Jagusi, albo Zuleczki!!!

Jagusia, jak zawsze MEGA SŁODZIAK!!!

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kamma13 napisał:

Myślałam, że to nigdy nie nastąpi, a tu proszę :) 

Długo czekaliśmy na spanie-przytulanie, ale w końcu Jaga odkryła tę przyjemność! 

Messaging1538036538362.jpg

Sama słodycz!!!

I pomyśleć, że Jagusia była kiedyś totalnym, szalonym psiakiem z adhd.

 

Kolejny raz przekonujemy się, że miłość czyni cuda!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...