Jump to content
Dogomania

Jaga Lisek - zamojska księżniczka ma super Rodzinę i jest szczęśliwa. Misja aklimatyzacja zakończona powodzeniem!!!


Gabi79

Recommended Posts

6 godzin temu, kamma13 napisał:

Tyle zostało z psiego ADHD, które nie ma czasu nawet na pieszczoty:

https://photos.app.goo.gl/bBkSyI9QcJ3Hnpci2

 

 

6 godzin temu, kamma13 napisał:

PS. Gabi, nie płacz ;)

Popłakałam sobie, wzruszyłam się i znowu niemal lewituję ze szczęścia.

Brak mi słów, aby wyrazić swoją radości.

Szkoda, że nie chcecie Tigruni w gratisie.

Jagusia przecudna, kochany pieszczoch

 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kto powiedział, że nie chcemy? Nawet wczoraj sobie o Tigrze myślałam - co tam u niej, gdzie teraz jest, czy ma się lepiej... Kłopot w tym, że mamy już w domu dwa trudne przypadki (dzieci ;)) i nie wiem, jak ona by to zniosła. 

Poza tym jesteśmy bardzo ruchliwą rodziną, dlatego na tymczas na pewno się nie zdecydujemy. Może na emeryturze ;) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, kamma13 napisał:

Kto powiedział, że nie chcemy? Nawet wczoraj sobie o Tigrze myślałam - co tam u niej, gdzie teraz jest, czy ma się lepiej... Kłopot w tym, że mamy już w domu dwa trudne przypadki (dzieci ;)) i nie wiem, jak ona by to zniosła. 

Poza tym jesteśmy bardzo ruchliwą rodziną, dlatego na tymczas na pewno się nie zdecydujemy. Może na emeryturze ;) 

Tigrunia nadal w hoteliku.

Kocha Anetę i psiaki, cała reszta świata to zło konieczne.

Gdyby ktoś poświęcił jej tak wiele czasu i cierpliwości, jak Wy Jagusi na pewno świat przestał by Tigrę przerażać.

Tu wątek, z najnowszymi zdjęciami.

 

Link to comment
Share on other sites

No dobrze, posypuję głowę popiołem: z Jagą NIE MOŻE być nudno. Co ona dzisiaj wykombinowała...

Mamy dla niej takie "kosteczki" zwijane, to na te dni, gdy jestem dłużej w pracy (max. raz na tydzień). Gdy wracamy do domu, po kosteczkach ani śladu. W pewnym momencie zorientowaliśmy się, że ona ich nie zjada, tylko zakopuje w różnych punktach mieszkania. Dziś rano weszłam do pokoju, Jaga zapracowana, że hej. Patrzę dyskretnie, a ona zakopuje kostkę w kącie łóżka i pieczołowicie układa na niej poduszkę :) A moja półka z ubraniami - wybebeszona! I to nie pierwszy raz, ale wcześniej podejrzewałam dzieci, że czegoś tam szukały. Teraz wszystko jasne :) Ciekawe, ile jeszcze mamy w domu poukrywanych skarbów.

Ale to jeszcze nic. Otóż odprowadzam Tymka do szkoły, zazwyczaj zabieram Jagę ze sobą, zwłaszcza że część trasy wiedzie przez park, a tam tyle piesemesów... Dziś Jaga wyrywała się na dwór niesamowicie żywiołowo, skacząc i piszcząc. Oczywiście zawsze tak robi, ale tym razem nie przestała piszczeć nawet po wyjściu na ulicę. Dalej piszczała i ciągnęła z całych sił. Myślałam, że chce do parku. Ale gdzie tam! Przez park także przemknęła jak strzała, ciągnąc i piszcząc, nie interesując się psami ani niczym. Ciągnęła bezbłędnie do szkoły. Wyluzowała dopiero, gdy dotknęła drzwi i Tymek wszedł do szkoły. Jeszcze odprowadziła kilka innych dzieciaków (już ją znają), a potem na luziku wróciłyśmy do parku. Nie wiem - myślała, że jest spóźniony? Niesamowite to było :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, kamma13 napisał:

No dobrze, posypuję głowę popiołem: z Jagą NIE MOŻE być nudno. Co ona dzisiaj wykombinowała...

Mamy dla niej takie "kosteczki" zwijane, to na te dni, gdy jestem dłużej w pracy (max. raz na tydzień). Gdy wracamy do domu, po kosteczkach ani śladu. W pewnym momencie zorientowaliśmy się, że ona ich nie zjada, tylko zakopuje w różnych punktach mieszkania. Dziś rano weszłam do pokoju, Jaga zapracowana, że hej. Patrzę dyskretnie, a ona zakopuje kostkę w kącie łóżka i pieczołowicie układa na niej poduszkę :) A moja półka z ubraniami - wybebeszona! I to nie pierwszy raz, ale wcześniej podejrzewałam dzieci, że czegoś tam szukały. Teraz wszystko jasne :) Ciekawe, ile jeszcze mamy w domu poukrywanych skarbów.

Ale to jeszcze nic. Otóż odprowadzam Tymka do szkoły, zazwyczaj zabieram Jagę ze sobą, zwłaszcza że część trasy wiedzie przez park, a tam tyle piesemesów... Dziś Jaga wyrywała się na dwór niesamowicie żywiołowo, skacząc i piszcząc. Oczywiście zawsze tak robi, ale tym razem nie przestała piszczeć nawet po wyjściu na ulicę. Dalej piszczała i ciągnęła z całych sił. Myślałam, że chce do parku. Ale gdzie tam! Przez park także przemknęła jak strzała, ciągnąc i piszcząc, nie interesując się psami ani niczym. Ciągnęła bezbłędnie do szkoły. Wyluzowała dopiero, gdy dotknęła drzwi i Tymek wszedł do szkoły. Jeszcze odprowadziła kilka innych dzieciaków (już ją znają), a potem na luziku wróciłyśmy do parku. Nie wiem - myślała, że jest spóźniony? Niesamowite to było :)

Właśnie miałam wyjść do pracy i teraz będę spóźniona, ale opłacało się poczytać o Jagusi.

JEST OBŁĘDNA!!!

Link to comment
Share on other sites

Aha, i jeszcze dorzucę, że Jaga zaczęła budzić dzieci rano w dni szkolne. Gdy widzi, że idziemy budzić, ona wpada dzieciakom do pokoi jak burza, wskakuje na łóżka i z całą brutalnością nakazuje im wyjść z łóżek: zaczyna od lizania po twarzach, chodzi dookoła głów, potem się wwierca pod kołdrę, a jak i to nie skutkuje, wówczas leciutko ich podgryza. Tak bardzo chce być dobrym i pomocnym psiakiem :)

A teraz uczymy ją gry w piłkę, tak żeby nie chwytała zębami, ale kopała łapką. Z jej inteligencją - na pewno załapie :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, kamma13 napisał:

Dziś powtórka ze sprintu do szkoły :) Nawet na siku nie było czasu. A im bliżej szkoły, tym bardziej się spieszyła. W drodze powrotnej - na luziku, bez pośpiechu... Komedia :) 

Przynajmniej Tymek już się nigdy do szkoły nie spóźni :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ciekawe, może to pies pracujący jest? Ma zadanie szybko odprowadzić dziecko w dane miejsce? Znawcy twierdzą, że psy są łatwe do odczytania (zachowują się racjonalnie, inaczej, niż ludzie, czasem) też bym tak chciała.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Helli, jest w tym coś :) Jaga rzeczywiście jest łatwa do odczytania. Bacznie nas obserwuje. Mam wrażenie, że stara się odczytać nasze intencje i zadowolić nas. Robić to, co właściwe. Pracować dla dobra swojego stadka. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, kamma13 napisał:

Helli, jest w tym coś :) Jaga rzeczywiście jest łatwa do odczytania. Bacznie nas obserwuje. Mam wrażenie, że stara się odczytać nasze intencje i zadowolić nas. Robić to, co właściwe. Pracować dla dobra swojego stadka. 

Jagusia to bardzo inteligentna sunia, a do tego prześliczna!!!

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kamma13 napisał:

Bijemy kolejne rekordy prędkości... A najlepszy jest ten jej lekki, powolny, luźny krok w drodze powrotnej. Krok kogoś, kto wykonał misję i może się zrelaksować :) 

Jagusia jest REWELACYJNA!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, kamma13 napisał:

Jadwinia pogoniła dziś kota dwóm dzikom. Gdyby nie ona, weszłabym z Tymkiem wprost na nie - były za zakrętem. Pogoniła je daleko w las, po czym wróciła bardzo z siebie zadowolona. Pies z misją. I z jajami ;) 

Pies z jajami czyli wysterylizowana sunia ....hahaha

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, kamma13 napisał:

Jadwinia pogoniła dziś kota dwóm dzikom. Gdyby nie ona, weszłabym z Tymkiem wprost na nie - były za zakrętem. Pogoniła je daleko w las, po czym wróciła bardzo z siebie zadowolona. Pies z misją. I z jajami ;) 

Jadwinia jest SUPER!!!

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kamma13 napisał:

Jadwinia pogoniła dziś kota dwóm dzikom. Gdyby nie ona, weszłabym z Tymkiem wprost na nie - były za zakrętem. Pogoniła je daleko w las, po czym wróciła bardzo z siebie zadowolona. Pies z misją. I z jajami ;) 

Jednym słowem - bohaterka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...