Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

13 godzin temu, Radek napisał:

Umycie okien lub samochodu to niezawodny sposób na przywołanie deszczu:) 

Szkoda jednak, ze nie działa to w okresie suszy - wypróbowałam.

A dziś znów coś siąpi. Potrzebna ta woda z nieba, ale do przyjemności nie należy. Tylko na chwile wyszłam z domu i już czuję coś mokrego na plecach. Chyba czas wracać do łóżka.

Może chociaż u Ciebie księciuniu jest lepiej?  A przynajmniej tego Ci życzę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.11.2019 o 20:45, Tyś(ka) napisał:

Czy Grześ lubi wodę? Przeniosłam jego jedno ogłoszenie do Sopotu :)

Hehe, zobaczymy, dziękuję, Grześ to juz miał ogłoszenia na tyle miast że aż przykro że nikogo nie ujął:(

22 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Tak przeglądam zdjęcia Grzesia z myślą, czego mi brakuje... i chyba mam! 
Murko, czy byłaby możliwość zrobienia Grzesiowi zdjęć przy człowieku? Im słodsze, tym lepsze :) ale chodzi też o pokazanie jego wielkości.

Obawiam się że słodkie mogą nie być przy człowieku:( Grzesia to chyba nadal stresuje:( ale super by było zobaczyć takie zdjęcia ;)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Olena84 napisał:

Hehe, zobaczymy, dziękuję, Grześ to juz miał ogłoszenia na tyle miast że aż przykro że nikogo nie ujął:(

Obawiam się że słodkie mogą nie być przy człowieku:( Grzesia to chyba nadal stresuje:( ale super by było zobaczyć takie zdjęcia ;)

W wolnej chwili coś podziałam. Jakoś mi umknęło, że Grześ nie ma fotek z człowiekiem...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Po pięknej niedzieli mamy całkiem ciepły poniedziałkowy poranek. Może będzie podobny do wczorajszego dnia?

Grześ faktycznie miał możliwość wczoraj porządnie wygrać się na słoneczku. Kto wie, czy nie 

była to ostatnia szansa.

Trzymaj się Grzesiu zdrowo i pokazuj nam czasem.

Link to comment
Share on other sites

Przywitam czarnego księciunia we wtorkowy poranek, już po opadnięciu mgły. Wilgoci w powietrzu nie brakuje, ale chociaż jest ciepło (i oby tak było jak najdłużej).

Trzymaj się Grzesiu w pełnym zdrowiu, może wreszcie jakiś normalny człowiek zauważy Twoje istnienie?

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Radek napisał:

Grześ ma dobry kąt. Dla niego to przecież jak dom. 

Tak, to prawda. Grześ jest bezpieczny, zadowolony z życia.A to najważniejsze.

Jak najwięcej zdrowia księciuniu, ciężka pogoda do której trzeba się przyzwyczaić. A nie jest łatwo. Nie dość, że zrobiło się chłodno to jeszcze wieje jak diabli.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...