Jump to content
Dogomania

Czekała blisko rok, ale doczekała się wspaniałych, kochających opiekunów. Ma wspaniały DOM.Jedna z sześćdziesięciu pozostawionych bez opieki psiaków czeka u mnie na kochających Ludzi :(


elik

Recommended Posts

7 godzin temu, Nesiowata napisał:

A pewnie. Czekam na jakieś nowe wieści od "Zdrajczyni".

Nie, nie, nie Zdrajczyni. Niech się dziewczynka zakocha po same uszyska, bo DS na to zasługuje ;)

Też czekam na nowe wiadomości, ale ze spokojem ducha :)  Zdjęć mi się chce zadowolonego pycholka <3

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.06.2018 o 04:37, Nesiowata napisał:

Myślę, że zrozumiałaby. To mądra psinka.

Masz rację :) To mądra psinka :)

Mam wiadomości od Pani Niny, że Kikunia ma kolegę. Tym razem jest to piesio, który zamieszkał w tym samym domu, co i Kikunia :) Więc Kikunia ma stałego towarzysza zabaw. Jest to 3-ech miesięczny owczarek niemiecki. Piękny. Kika początkowo nie akceptowała go, denerwowała się, warczała na niego, ale teraz, po 3 tygodniach wspólnego życia, już się razem bawią.

Dostałam dużo zdjęć Kikuni razem z nowym kolegą, ale nie mogę ich wkleić, bo gdy chciałam przekopiować te zdjęcia z telefonu na dysk, nie mogłam tego zrobić, bo nie otwiera się żadna wiadomość :(  Telefon nie reaguje. Dziwna sprawa, bo inne funkcje dotykowe - telefon, kontakty, nawet wiadomości w WhatsApp działają (esemesowałam dzisiaj z Panem Mateuszem z Holandii, który wpłaca na naszą Gwiazdeczkę i jest ok) a wiadomości nie otwierają się  :(

Że nie widzę przesyłanych zdjęć, czy SMS-ów od znajomych, to pół biedy, ale nie otworzę SMS-a z kodem do wykonania przelewu bankowego, a tu zaraz zaczną przychodzić faktury za psiaki w hotelach  :(  Myślałam, że może ta duża ilość MMS-ów spowodowała zablokowanie wiadomości. Pomyślałam (pewnie głupio), że może jak dostanę jakiegoś nowego SMS-a, to może odblokuję wiadomości. Przesłałam sobie SMS-a z telefonu męża i tylko napytałam sobie większej biedy, bo wiadomości, jak były zablokowane, tak nadal są zablokowane, a dodatkowo telefon bez przerwy sygnalizuje, że przyszedł nowy SMS, buczy co kilkadziesiąt sekund, a ja nie mogę odebrać tego SMS-a i będzie tak buczał do skutku, czyli do odebrania tej wiadomości :(  

Jutro zaraz po śniadaniu muszę iść do jakiegoś serwisu. Gorsza sprawa, bo ja mam tel. w Netii, a w Bochni nie ma serwisu Netii :(  Awaryjnie włożę kartę do tel męża, ale to tylko awaryjnie. Nie wiem co zrobię, jak będę musiała oddać telefon do serwisu :( Kurtka technika dobra, póki nie nawala :(

Link to comment
Share on other sites

Hip, hip, huraaaa!!!! Yes, yes, yessss telefon działa bez zastrzeżeń :) Za poradą męża, dzisiaj rano zresetowałam telefon, po włączeniu wszystkie funkcje działają bez zastrzeżeń. Jeszcze dzisiaj wkleję kilka zdjęć Kikuni i jej kolegi :)

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, b-b napisał:

Dobrze Elu,że już Ci telefon działa :)

Ja często swojego wyłączam jak coś mi nawala. Jak do tej pory pomaga :)

Czekamy na zdjęcia małej :) 

 

11 godzin temu, Nesiowata napisał:

Przywitamy się.

I czekamy na zdjęcia.

Nareszcie chwilka czasu :)

Kikunia z kolegą :)

PART_1528037753831.jpeg.9fb0f6ebeb9afe78237524bb9edb1b44.jpeg

PART_1528037559942.jpeg.e109e6025f18252ed1da58d645fd0b2d.jpeg

PART_1528037427605.jpeg.a5235d18c7e2545e37f8bff96a574bf7.jpeg

PART_1528037466677.jpeg.00eb16d92b045b15a2f3939463d39aaf.jpeg

 

PART_1528037501842.jpeg.97cbe584a6ba1021f2832a8c7419cbe4.jpeg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Wspaniałe wieści. Mam nadzieję, że Kikunia wybaczy Państwu, że będzie musiała się z nimi dzielić ;) I nadal będzie taka otwarta, nie będzie mieć cofki jakiejś...

Szczenię cudne, chociaż mnie żal współczesnych ONków.

Mam nadzieję, że nie będzie cofki. Kiklunia świetnie sobie radzi nawet z psami większymi od niej :) U nas to ona była najważniejsza :)

Też jest mi żal tych psiaków i jestem wściekła na to, co im debilni hodowcy wyrządzili :(

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Nesiowata napisał:

Kika jest zgodnym psem - podzieli się z kumplem wszystkim. 

Zdecydowanie tak :)

5 godzin temu, Elisabeta napisał:

Kolega, a właściwie braciszek Kikuni,  jeszcze pewnie troszkę urośnie, ale widać, kto tam będzie rządził...serduszka.gif&key=a7aeaab7631f9c6cfa50997e381083bef2050458683fc793a292a688798d78b9

Przypomina mi się historia, jaka miała miejsce, gdy mieszkaliśmy na poprzednim miejscu, po drugiej stronie Krakowa, a nasz nieodżałowany Bingo był w najlepszym psim okresie życia. Miał około 3 lat i był pięknym, okazem swojej rasy, wysportowanym, odważnym samcem. W sąsiedniej klatce pojawił się szczeniak rasy bokser. Właścicielka była bardzo dumna z jego posiadania. Bingo oczywiście przy pierwszej nadarzającej się okazji pokazał szczeniaczkowi kto tu rządzi. Odbyło się bez rozlewu krwi, ale psiak został sprowadzony do parteru.  Przy następnych spotkaniach szczeniaczek nie czekając, sam przywierał do ziemi. Właścicielka zieleniała ze złości. Kiedyś  powiedziała - Już niedługo rolę się zmienią. Liczyła pewnie na to, że jak jej bokser podrośnie, to on pokaże Bingowi, gdzie raki zimują. Długo musiała czekać, a właściwie to nie doczekała się, bo dokąd tam mieszkaliśmy, a było to dobrych kilka lat po tym, jak Bingo podporządkował sobie jej bokserka, jej bokser zawsze  kładł się na ziemi jak w pobliżu pojawił się Bingo. Pani nie wiedziała, że to nie wielkość psa, ale jego dojrzałość psychofizyczna decyduje o tym kto jest psem alfa :)

Tak więc Kikunia ma duże szanse na przywództwo w stadzie :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

Zazwyczaj im pies mniejszy tym chce być "ważniejszy". I często tak bywa.

Masz rację :) Prawie wszystkie mikrusiki, jakie były u mnie na tymczasie usiłowały rządzić znacznie większymi od siebie rezydentami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...