Jump to content
Dogomania

Czekała blisko rok, ale doczekała się wspaniałych, kochających opiekunów. Ma wspaniały DOM.Jedna z sześćdziesięciu pozostawionych bez opieki psiaków czeka u mnie na kochających Ludzi :(


elik

Recommended Posts

Przed chwilą, b-b napisał:

Wspaniale, że domek wziął sobie do serca Twoje uwagi Elu :)

Gdyby każdy domek słuchał i wypełniał zalecenia...oj ile psiaczków nie musiałoby wrócić z adopcji...

Kikuniu bądź szczęśliwa!

Młodzi, ale odpowiedzialni Ludzie :)

Link to comment
Share on other sites

Ciociu Elik ,wiem jak przeżywa się te rozstania.  

Choć psinke oddaje się w dobre ręce i ma świadomość, ze to niemal cud, ze zjawił się ten upragniony przecież i wyczekiwany dom, to jednak przywiązanie robi swoje. Bo, jak pisał poeta: "serce, nie sluga..." 

Do tego świadomość, ze psinka czeka...

Że, być może, czuje się ponownie zdradzona, porzucona...zwłaszcza, gdy jest to starszaczek albo gdy pobyt w dt trwa dłuższy czas.

Pozdrawiam cieplutko!

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Figunia napisał:

Ciociu Elik ,wiem jak przeżywa się te rozstania.  

Choć psinke oddaje się w dobre ręce i ma świadomość, ze to niemal cud, ze zjawił się ten upragniony przecież i wyczekiwany dom, to jednak przywiązanie robi swoje. Bo, jak pisał poeta: "serce, nie sluga..." 

Do tego świadomość, ze psinka czeka...

Że, być może, czuje się ponownie zdradzona, porzucona...zwłaszcza, gdy jest to starszaczek albo gdy pobyt w dt trwa dłuższy czas.

Pozdrawiam cieplutko!

 

Figuniu, trafiłaś w dziesiątkę. Dokładnie tak się to ma. Radość płynąca z połączenia Ludzi kochających zwierzęta z psem potrzebującym miłości i schronienia, miesza się z bólem rozstania ze zwierzątkiem, które w międzyczasie stało się członkiem rodziny i świadomością, że przez jakiś czas psiaczek będzie czekał i czuł się znowu porzucony. Przeciwstawne uczucia, które przez jakiś czas nie dają jeść, spać, normalnie funkcjonować, racjonalnie myśleć. I ten wszechobecny strach, obawa, że coś jednak nie "pójdzie" tak, jak powinno. Bo niestety człowiek nie jest w stanie wszystkiego przewidzieć. Ale przecież Wy to wszystko znacie z autopsji.

Pani Nina bardzo chwali Kikunię, że jest taka grzeczna. W żartach zaproponowała, że odda mi swojego synka na wychowanie :) Ale Oluś jest bardzo grzeczny, bardzo dobrze wychowany :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Nesiowata napisał:

Kika nie wygląda na opuszczoną, zagubioną w nowym miejscu - raczej na "panią na włościach". Fakt - pełne zaskoczenie, ale trzeba się tylko cieszyć.

Toteż się cieszę, ale zaskoczenie powoduje, że podświadomie czekam na COŚ.

W nowym legowisku ze swoim starym białym misiem i resztką innego, wybebeszonego już misia, ale fajnie się go nadal tarmosi :)   Obok jej stare legowisko

PART_1523382400342.thumb.jpeg.a7d443c8f28f7a4891e96c71ab587e77.jpeg

PART_1523382291100.jpeg.a889e5039ab1c6dd6f4391cc27ecb4e7.jpeg

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wierne psie serduszka...

Eliku, moc serdecznosci posylam. Mysl juz tylko o tym, ze Kikunia jest w SWOIM domku. Twój, to był tylko taki przystanek na drodze do celu. 

Za kilka dni zobaczysz Jej szczęśliwy, uśmiechnięty pysio. Poczuje się bezpieczna i szczęśliwa.

Ale pamietac Cię będzie zawsze.

W sumie to nie bardzo wiem, po co to pisze...przecież Ty to wszystko wiesz.

Ale czasem jednak trzeba przypominać o tych najprostszych sprawach, sama wiem, ze jednak troszkę to pomaga.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, elik napisał:

Toteż się cieszę, ale zaskoczenie powoduje, że podświadomie czekam na COŚ.

W nowym legowisku ze swoim startym białym misiem i resztką innego misia. Obok jej stare legowisko

PART_1523382400342.thumb.jpeg.a7d443c8f28f7a4891e96c71ab587e77.jpeg

Kikunia na swoim miejscu :zakochany:

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Masz rację Figuniu. Ja to wszystko wiem, ale nie ma na to sposobu, to trzeba przeżyć. Czas, cza, czas... Dobrze się składa, że w sobotę lecę na tydzień na Sycylię na ślub bratanka. Łeb będzie zajęty innymi myślami. Byle do przodu :) Na  szczęście wiem, że Kikunia jest w bardzo dobrych rękach :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Figunia napisał:

Wspaniale! Takie atrakcje to najlepsze remedium na smutne myśli z powodu rozstania.

Cudownego pobytu na Sycylii życzę!!! I szczęśliwych podróży. To Sobie Bratanek znalazł ciekawe miejsce do życia...:)

Dziękuję za życzenia :)

Za miejsce do życia wybrał sobie Kraków, tu będą mieszkali, ale panna młoda pochodzi z Catanii i chce  mieć wesele u mamusi :)

Wybierają się w bardzo ciekawą i egzotyczną podróż poślubną do Australii i Nowej Zelandii. Już jestem ciekawa zdjęć jakie przywiozą :)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Figunia napisał:

Czułam, ze chodzi o Catanie...:)  Mój zięć też właśnie stamtad... Ale od ponad 20 lat mieszka w Szwecji.

I Córcia razem z nim. To pewnie tęsknisz, bo rzadko się z nimi widujesz, chociaż dzisiaj, kiedy można przez internet porozmawiać, to już nie jest takie smutne, jak dawniej, kiedy połączenia były drogie i tylko audio.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, b-b napisał:

My będziemy Kikuni pilnować ;) 

a Ty leć i odpocznij trochę :)

Dzięki Boguniu :) Dzięki. Spróbuję całkowicie się wyłączyć, ale nie mam pewności czy mi się to uda :)

Link to comment
Share on other sites

Ciociuuuuuniaaa

 lec kokana leeec

 cuuudownej zabawy

Podobny obraz

 i miej tez baczenie

 na jekiego mafyjossa

 ....gdyby jakis wolniejszy chwilowo byl ...

 w wieku odpowiedniem dla mnie

 a zechcialby moze Nadziejke do gosposiowannija ...

Znalezione obrazy dla zapytania gify mafiozy

to

 miej Ciociun baczenie i oczy uszka otwarte

 hihiii

 a niech tam

 na takiegos wlsnie czekam

 ksieciunia niebieskiego

 jeno zeby nie byl .. zbyt umarszcony

 

Link to comment
Share on other sites

Ciociuuuuuniaaam kokana obiecuję, co baczenie będe miała baczne i jak tylko mafijozunio jakowyś, niezbyt namarszczony pojawi sie na horyzoncie, to natentychmiast zapodam mu Twoje dane celem nawiązania ścisłej, jak bardzo, to wg Twojego uznania, współpracy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...