Jump to content
Dogomania

Funia ma swój wymarzony domek !


AgusiaP

Recommended Posts

Dopiero weszłam na wątek Funi, cieszę się, że wszystko dobrze się skończyło, życzę malutkiej szybkiego powrotu do zdrowia.

Przepraszam, że nie wspomagam ale w tym miesiącu jestem na minusie, może w przyszłym coś dołoże jeżeli będzie taka potrzeba.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, AnkaG napisał:

Dwie pierwsze doby minęły, zaczęła jeść, będzie dobrze :)

Też mamy taką nadzieję, ale dobre myśli dalej potrzebne:)

41 minut temu, dwbem napisał:

Dopiero weszłam na wątek Funi, cieszę się, że wszystko dobrze się skończyło, życzę malutkiej szybkiego powrotu do zdrowia.

Przepraszam, że nie wspomagam ale w tym miesiącu jestem na minusie, może w przyszłym coś dołoże jeżeli będzie taka potrzeba.

Obecność na wątku i kibicowanie to bardzo dużo:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy z Funią w domku:-)

W lecznicy była bardzo smutna i na początku chyba nas nie poznała bo nawet nie podeszła. Po chwili jakby poznała, bardzo się ożywiła i radośnie rozdawała nam buziaki. Sama chciała wskoczyć do samochodu. Wparowała do domu i cały czas siedzi przy nas:-)

Apetyt marniutki niestety ale mam nadzieję, że jutro będzie lepiej. Mamy antybiotyk w tabletkach i środki przeciwbólowe W piątek jedziemy do kontroli, na zastrzyk z penicyliny. Odbiorę wtedy wypis z leczenia i fakturę.

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, kasiainat napisał:

Jesteśmy z Funią w domku:-)

W lecznicy była bardzo smutna i na początku chyba nas nie poznała bo nawet nie podeszła. Po chwili jakby poznała, bardzo się ożywiła i radośnie rozdawała nam buziaki. Sama chciała wskoczyć do samochodu. Wparowała do domu i cały czas siedzi przy nas:-)

Apetyt marniutki niestety ale mam nadzieję, że jutro będzie lepiej. Mamy antybiotyk w tabletkach i środki przeciwbólowe W piątek jedziemy do kontroli, na zastrzyk z penicyliny. Odbiorę wtedy wypis z leczenia i fakturę.

Wspaniałe wieści i te buziaki - kocha was, jesteście dla niej całym nowym światem <3

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, kasiainat napisał:

Jesteśmy z Funią w domku:-)

W lecznicy była bardzo smutna i na początku chyba nas nie poznała bo nawet nie podeszła. Po chwili jakby poznała, bardzo się ożywiła i radośnie rozdawała nam buziaki. Sama chciała wskoczyć do samochodu. Wparowała do domu i cały czas siedzi przy nas:-)

Apetyt marniutki niestety ale mam nadzieję, że jutro będzie lepiej. Mamy antybiotyk w tabletkach i środki przeciwbólowe W piątek jedziemy do kontroli, na zastrzyk z penicyliny. Odbiorę wtedy wypis z leczenia i fakturę.

Kasiu dziekujemy za wiadomosci.

Tak sie ciesze, ze Funia juz u Was w domku.

Wracaj kochana mordeczko do zdrówka.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Kasia.

Funia nie opuszcza ich na krok, musi być cały czas albo przy Kasi albo przy Łukaszu.

Apetyt taki sobie tzn. jak ma w misce to nie je, jak Kasia daje jej z ręki to chętnie wszystko zjada.

 

Miejmy nadzieje, ze to co najgorsze juz za nia.

Jutro tak, jak Kasia pisała jadą na zastrzyk i do kontroli.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.05.2017 o 17:55, AgusiaP napisał:

Nie jutro tylko w piatek kochani jadą do weta.

myla mi sie juz te dni wolne...

:-) jutro jedziemy na kontrolę :-)

Dzisiaj dzwonili z lecznicy - wyniki tarczycowe są dobre. 

Funia ma się bardzo dobrze. Jest mistrzynią w pluciu tabletkami i troszkę muszę się nagimnastykować, żeby jednak je zjadła. Dzisiaj wsunęła indyka ugotowanego - ryż oczywiście zostawiła :-) 

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, kasiainat napisał:

:-) jutro jedziemy na kontrolę :-)

Dzisiaj dzwonili z lecznicy - wyniki tarczycowe są dobre. 

Funia ma się bardzo dobrze. Jest mistrzynią w pluciu tabletkami i troszkę muszę się nagimnastykować, żeby jednak je zjadła. Dzisiaj wsunęła indyka ugotowanego - ryż oczywiście zostawiła :-) 

 

A to super, ze wyniki dobre!

Kochana cwaniara, co tam ryż bedzie jadła.

Uff tak sie ciesze, ze wraca do zdrówka!

Dzieki Kasiu!

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kasiainat napisał:

 

Funia ma się bardzo dobrze. Jest mistrzynią w pluciu tabletkami i troszkę muszę się nagimnastykować, żeby jednak je zjadła. Dzisiaj wsunęła indyka ugotowanego - ryż oczywiście zostawiła :-) 

 

Dzielna dziewczynka. Może tabletki łatwiej łyknie w pasztecie albo w parówce?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...