Jump to content
Dogomania

Kola w cudownym DS. Kola - słodka sunia z M. u nas w BDT


Poker

Recommended Posts

Bardzo dziękuję za ogłoszenia. Jeżeli da radę zmienić, to prosiłabym. Zdjęcie z parku , na którym Kolę widać całą z profilu jest niekorzystne, bo ona nie ma tak wydłużonej mordki. Zdjęcie na kwiatkach jest optymistyczne i może być zamiast na leżąco w kuchni. Pod kocykiem jest słodkie , więc może być zamiast tego ze starszą wnuczką.

Staram się wybierać zdjęcia, na których widać sylwetkę psa , pozostałe takie ,żeby chwytały za serce.

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Bardzo dziękuję za ogłoszenia. Jeżeli da radę zmienić, to prosiłabym. Zdjęcie z parku , na którym Kolę widać całą z profilu jest niekorzystne, bo ona nie ma tak wydłużonej mordki. Zdjęcie na kwiatkach jest optymistyczne i może być zamiast na leżąco w kuchni. Pod kocykiem jest słodkie , więc może być zamiast tego ze starszą wnuczką.

Staram się wybierać zdjęcia, na których widać sylwetkę psa , pozostałe takie ,żeby chwytały za serce.

 

ja też tak robie Poker;) dokładnie tak. Zdjęcie z kwiatkami ma ładne tylko kwiatki- moim zdaniem sunia wygląda tam niekorzystnie:( smutno...i zlewa się z tłem.

A to ze starszą wnuczką jest po prostu obłędne.

Postaram się zaraz podmienić profilowe na to z kwiatkami tam gdzie się da :)

Chociaz- moim zdaniem- Kola jest tak śliczna, że ktoś tak czy tak zadzwoni o nią szybciutko:) :)

Trzymam kciuki za dobry dom!

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Poker napisał:

kiyoshi, przepraszam ,że marudzę. Czy mogłabyś podmienić podrostka na podlotka jak jest w moim tekście? Kola to dziewczynka ,a nie chłopak.

tak:) tam gdzie mogę zamienię. Kurcze, ja to ślepa jestem...a pewnie sporo też wina pośpiechu:( wiem, że Kola to dziewczynka, płci jej na pewno nie zmieniłam:)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Trzymam mocno kciuki za sensowny odzew z ogłoszeń! :)

Jednak muszę przyznać,że tytuł : Kola radosny podlotek bez kompleksów ale zrównoważony dla mnie brzmi jak ogłoszenie psa a nie suni.Jeżeli ktoś szuka tylko i wyłącznie suni do adopcji to nawet może już dalej nie przeczytać całej treści informacyjnej o Koli.Ogłoszeń jest całe multum i zawężając poszukiwania czyta się tytuł i ogląda zdjęcie wiodące.Nie wiem może się mylę i tylko ja to tak odbieram....

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Bogusik napisał:

Trzymam mocno kciuki za sensowny odzew z ogłoszeń! :)

Jednak muszę przyznać,że tytuł : Kola radosny podlotek bez kompleksów ale zrównoważony dla mnie brzmi jak ogłoszenie psa a nie suni.Jeżeli ktoś szuka tylko i wyłącznie suni do adopcji to nawet może już dalej nie przeczytać całej treści informacyjnej o Koli.Ogłoszeń jest całe multum i zawężając poszukiwania czyta się tytuł i ogląda zdjęcie wiodące.Nie wiem może się mylę i tylko ja to tak odbieram....

hmm...ja to lubie takie trochę 'dziwne' tytuły;) przykuwają chyba więcej uwagi

chociaż trudno powiedzieć czy ktoś te tytuły czyta...Ja to mam wrażenie, że najważniejsze jednak jest zdjęcie tytułowe.

Poker,  a w ogóle był jakiś telefon o Kole?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.04.2017 o 22:06, Bogusik napisał:

 

Jednak muszę przyznać,że tytuł : Kola radosny podlotek bez kompleksów ale zrównoważony dla mnie brzmi jak ogłoszenie psa a nie suni.

Wydaje mi się ,że podlotek tyczy tylko dziewcząt. A że język polski jest czasem mało logiczny, to inna sprawa. Podlotek to rodzaj  męski, stąd  zrównoważony ,a nie zrównoważona.

Dnia 19.04.2017 o 07:12, kiyoshi napisał:

hmm...ja to lubie takie trochę 'dziwne' tytuły;) przykuwają chyba więcej uwagi

chociaż trudno powiedzieć czy ktoś te tytuły czyta...Ja to mam wrażenie, że najważniejsze jednak jest zdjęcie tytułowe.

Poker,  a w ogóle był jakiś telefon o Kole?

Był 1 telefon od młodych ludzi spod Wrocławia. Domek z ogródkiem. Wstępnie jesteśmy umówieni na zapoznanie w sobotę.Mają jeszcze dzwonić ,żeby ustalić godzinę.Zobaczymy. Para ok.32.lat, są razem długo, mieli psa 16.letniego, który umarł 2 tygodnie temu.Mają 2,5. letnią koteczkę.

4 godziny temu, malagos napisał:

Czekamy na dobry dom dla suczynki :)

Czekamy, czekamy.

Może się też doczekam sterylizacji u ulubionego weta. A Kola niczego nie świadoma coraz bardziej rozrabia. Jak na podlotka przystało ma różne pomysły. Goni kotę, łapie nas za nogawki , niesiony ręcznik, gania za piłką i zabawkami, które namiętnie podgryza. pogryzła tez legowisko. No i niestety ciągle siusia w domu mimo,że jest wyprowadzana co 2 -3 godziny.

Od pewnego czasu boi się wychodzić głównymi drzwiami, jak ją zapinamy na smycz , to potrafi posiusiać się. Nie wiemy co się stało. Przez drzwi tarasowe wychodzi chętnie.

Apetyt  ma dobry. Już nie próbuje wyciągać z dzioba Dolarowi.Na smaczki czeka spokojnie, ładnie wykonuje polecenie "siad".

Zazdrośnica z niej okrutna. Pcha się do głaskania pi

erwsza . Odpycha nasze futrzaki , na co oczywiście nie pozwalamy.

Ogólnie biorąc jest bardzo sympatyczna,a z radości mało się jej nie urwie bezogonkowa doopcia.

Bliskie kontakty z kotą

Kola_4.jpgKola_2.jpg

 

Kola_5.jpg

Kocham zabawki

Kola_7.jpg

 

Kola_12.jpg

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Po zabawie trzeba odpocząć.
 
Kola_14.jpg
 
 
 
Kola_19.jpg
 
A tu Dolarek z kapciem pańcia. To już rytuał, że po nocnym spacerze biegnie z kapciem  w zębach na górę , do mnie do pokoju i bardzo się z tego cieszy.
Kola_22.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...