Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

Nie ma wyniku badania poziomu hormonów tarczycy..., krew nie została wysłana bo niby pies był nakarmiony wrrrr

podobno nie można było nikogo poinformować - brak numeru kontaktowego wrrrr. W karcie numer do WiosnyA jest też numer do mnie :(. Krew pobierała wetka z około 2 letnim stażem.

Zagotowałam się..., w poniedziałek jedziemy jeszcze raz.

 

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, elik napisał:

Jak to niby, to był nakarmiony, czy nie?

Jadł dzień wcześniej około 17 kolację a krew była pobrana następnego dnia o 12 godzinie

W dniu pobrania krwi nic nie dostał do jedzenia..., u nas nie stoją miski z karmą to nie miał możliwości nic wsadzić do dzioba bez mojej wiedzy.

Tłumaczenie wetki jest dla mnie niezrozumiałe :(

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, elik napisał:

To ja upierałabym się przy swoim, że sunia była na czczo. Rozbili fiolkę z krwią, czy co?  A może jest jakieś medyczne wyjaśnienie.

Wetki która pobierała krew nie było w lecznicy..., w karcie jest tylko wpis o pobraniu krwi, wyniku nie znaleźli więc zadzwonili do niej. Powiedziała że coś tam się stało z krwią w trakcie obrabiania przed wysyłką a świadczyło że pies był nakarmiony.

 

 

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Moli@ napisał:

Wetki która pobierała krew nie było w lecznicy..., w karcie jest tylko wpis o pobraniu krwi, wyniku nie znaleźli więc zadzwonili do niej. Powiedziała że coś tam się stało z krwią w trakcie obrabiania przed wysyłką a świadczyło że pies był nakarmiony.

Czyli trzeba będzie jeszcze raz zapłacić, bo jak udowodnić, że sunia była na czczo.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, elik napisał:

Czyli trzeba będzie jeszcze raz zapłacić, bo jak udowodnić, że sunia była na czczo.

Będę musiała zapłacić za pobranie krwi (zapłacę - nie udowodnię że pies był na czczo)

Krew nie została wysłana do laboratorium - za badanie na poziom hormonów nie trzeba płacić)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Moli@ napisał:

Będę musiała zapłacić za pobranie krwi (zapłacę - nie udowodnię że pies był na czczo)

Krew nie została wysłana do laboratorium - za badanie na poziom hormonów nie trzeba płacić)

No jasne, pies, nie sunia  :) 

Link to comment
Share on other sites

Promyczek miał dziś ponownie pobraną krew na próbę tarczycową.

Sprawdzono (po dwóch godzinach) pobrana próbka pojechała do badania. Wynik za 3 dni.

 

Krew pobrano (wygolono rudy włos) na przedniej łapce. Te rude miejsca to króciutki ale bardzo gęsty włos.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.02.2020 o 17:35, Moli@ napisał:

Pobrano krew na poziom hormonów.

Kupiłam tablety

Koszt- badanie krwi + leki -  około 220zł / zostanie wystawiona faktura na przelew

Waga 9,5 kg

41f87522e9a46499med.jpg

 

Dnia 19.02.2020 o 19:02, elik napisał:

Dzięki. Zrobię przelew jak tylko dostanę fakturę.

Śliczny Promyczek  :)

Faktury nadal nie otrzymałam.  i dopiero teraz, cytując Twój post,  zauważyłam, że jest kwota za jaką zakupiłaś leki dla Promyczka. Myślałam, że należność za leki jest ujęta  w fakturze z wizyty. Moja wetka tak robi dlatego myślałam, że faktura zawiera należność za całość porady.  Może poproś żeby te ż tak robili.

Zaraz zrobię przelew na Twoje konto za te leki.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Zaraz zrobię przelew na Twoje konto za te leki.

Nie zrobiłam od razu, bo spieszyłam się na wizytę PA  dla kota, a teraz zastanawiam się, czy za leki zapłaciłaś, czy może będą ujęte w fakturze za wizytę. Moli proszę powiedz co mam robić - przelew dla Ciebie na 50 zeta, czy czekać na fakturę.    

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

 

Faktury nadal nie otrzymałam.  i dopiero teraz, cytując Twój post,  zauważyłam, że jest kwota za jaką zakupiłaś leki dla Promyczka. Myślałam, że należność za leki jest ujęta  w fakturze z wizyty. Moja wetka tak robi dlatego myślałam, że faktura zawiera należność za całość porady.  Może poproś żeby te ż tak robili.

Zaraz zrobię przelew na Twoje konto za te leki.

Leki dopisane do faktury są (źle się wyraziłam)

W piątek będę w lecznicy ( po wynik Promyczka),  poproszę żeby wystawili fakturę

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, elik napisał:

Nie zrobiłam od razu, bo spieszyłam się na wizytę PA  dla kota, a teraz zastanawiam się, czy za leki zapłaciłaś, czy może będą ujęte w fakturze za wizytę. Moli proszę powiedz co mam robić - przelew dla Ciebie na 50 zeta, czy czekać na fakturę.    

Czekaj na fakturę.

Jak płacę w lecznicy to wstawiam paragon i piszę że zapłaciłam gotówką

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...