Jump to content
Dogomania

Maks odszedł za TM w nocy 21/22.02.2020. Czy jestem .... agresorem ???? A może jestem tylko, starszym, zmaltretowanym owczarkiem? Szukam ludzi,którzy we mnie uwierzą i pomogą mi znaleźć dom


Jo37

Recommended Posts

Moje ogłoszenia Maxa....

 

Od: 2 lip 
Do: 27 lip

730644013_1_94x72_piekny-max-w-typie-owc

Piękny Max, w typie owczarka niemieckieg...

Za darmo

  0
 Promowane do 29 lip
Statystyki
 Wyświetleń: 1319
 Tel: 5
 Obserwuje: 12
 
 
 

 

 

Od: 2 lip 
Do: 25 lip

729517935_2_94x72_max-piekny-pies-w-typi

Max, piękny pies w typie owczarka niemie...

Za darmo

  0
 Promowane do 26 lip
Statystyki
 Wyświetleń: 1381
 Tel: 6
 Obserwuje: 19
 

 

A telefon milczy.......

Link to comment
Share on other sites

Ja dałam telefon do Murki. Gdyby ktoś dzwonił, z pewnością by powiedziała. Jest tylko jedno pobranie telefonu. Maila też nikt nie napisał. Jak ogłaszałam Maxa na Bydgoszcz, dostałam maila, który chyba obrazuje to, co ludzie czują, czytając jego ogłoszenie.  Zaraz wkleję. 

Niestety, nie znalazłam. Pani napisała, że popłakała się nad losem Maxa, że sama miała ONka i nie może o nim zapomnieći żeby koniecznie znaleźć Maxowi wspaniały dom. 

Hmmmmm....... 

 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

konfirm, jak sądzisz..przenieść ogloszenia Maxa z Poznania i Częstochowy??Wyświetleń masa, zero tel.....

Może wrzucę na Opole i Wrocław? Inne propozycje??

We Wrocławiu już Maxa pokazywałam. Może Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Kołobrzeg? Opole jest Ok. Albo Olsztyn. 

Link to comment
Share on other sites

Na konto Maxa wpłynęło 777,02 zł!!!milosny-emotikon-ruchomy-obrazek-0184

Jest to to pozostalość po adopcji Caniska, cudownego, kalekiego, starszego psiaka z zamojskiego schroniska

Wspólnie z Elik ustaliłyśmy, że Canisek przekaże taką kwotę na potrzeby Maxa łącznie z życzeniami tak wspanialego domku, w jakim jest Canisek!!

Tym sposobem Max jest bogatszy o 777,02 zł!!! kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0106

Link to comment
Share on other sites

Cudowna wiadomość :). Bardzo dziękuję Alaskan, Elik i Caniskowi :).

Przed chwilą dostałam zapytanie z OLX, ile kosztuje Max. Odpisałam, że adopcja jest bezpłatna, że szukamy dla niego najlepszego domu i kochającego opiekuna. Że Max jest kastratem i że aktualne informacje o nim, pod podanym nr telefonu (do Murki) 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, konfirm31 napisał:

Przed chwilą dostałam zapytanie z OLX, ile kosztuje Max. Odpisałam, że adopcja jest bezpłatna, że szukamy dla niego najlepszego domu i kochającego opiekuna. Że Max jest kastratem i że aktualne informacje o nim, pod podanym nr telefonu (do Murki) 

O wpisie na moim olx dla Maxa nawet nie wspomnę....zniesmaczony.gif Chyba zmienię na inne miasto....

Link to comment
Share on other sites

Pan zapytał, czy pies jest do odbioru w Janowie Lubelskim i że zaraz będzie tam dzwonić.. 

 

 Napisałam 

Tak. Max jest w Janowie Lubelskim. Możliwa jest pomoc w transporcie, ale najpierw jest wizyta przedadopcyjna, bo nie oddajemy psa do adopcji bez sprawdzenia kto i w jakie warunki go bierze. Max już wiele w życiu przeszedł. Teraz w hoteliku ma bardzo dobrą opiekę, ale to nie to samo, co własny dom

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...