Jump to content
Dogomania

Maks odszedł za TM w nocy 21/22.02.2020. Czy jestem .... agresorem ???? A może jestem tylko, starszym, zmaltretowanym owczarkiem? Szukam ludzi,którzy we mnie uwierzą i pomogą mi znaleźć dom


Jo37

Recommended Posts

Ok. To wrzucę na Warszawę w piątek (przed weekendem) i wyróżnię na najdłuższy termin.

No, to zmieniłam już dziś na Warszawę i trochę zmieniłam tekst. Niestety, nie potrafię wyczyścić statystyki na telefonie. Max ma od razu oglądalność powyżej 280 ;) , czyli tę ze Słupska. Pobrań telefonu, nie miał w Słupsku wcale :(. Wyróżnienie ma na miesiąc. 

https://www.olx.pl/oferta/wyjatkowy-owczarek-max-szuka-wyjatkowego-czlowieka-CID103-IDmwq2I.html

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, konfirm31 napisał:

Ok. To wrzucę na Warszawę w piątek (przed weekendem) i wyróżnię na najdłuższy termin.

No, to zmieniłam już dziś na Warszawę i trochę zmieniłam tekst. Niestety, nie potrafię wyczyścić statystyki na telefonie. Max ma od razu oglądalność powyżej 280 ;) , czyli tę ze Słupska. Pobrań telefonu, nie miał w Słupsku wcale :(. Wyróżnienie ma na miesiąc. 

https://www.olx.pl/oferta/wyjatkowy-owczarek-max-szuka-wyjatkowego-czlowieka-CID103-IDmwq2I.html

Dzięki kochana:)

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Nie ma problemu...Mogę zrobić. Zmodyfikuję tekst, który napisałam, dodam inne zdjęcia i mogę wstawić na Warszawę. Poproszę tylko o wyróżnienie... 

Zaplace za wyróżnienie.

Komu i ile?

Zrobcie może na  Gdansk?

Link to comment
Share on other sites

Zapomniałam dodać, że dzisiaj przyszła karma zakupiona przez Anulę - 2 worki:)

Max ok, nie wygryza się. Sierść jednak nie jest zbyt piękna, nadal jest dość tłusta i planuję kąpiel zapobiegawczą jak się zrobi nieco cieplej (szampon jeszcze jest).

Link to comment
Share on other sites

Alaskan, super ogłoszenie dla super psa :).

Murko, dzięki za wieści. Jak Max się nie wygryza, to już ok. Widocznie ma skórę skłonna do łokotoku. Jak zje to co ma teraz, może mu kupić wersję dla seniorów, o której pisała Alaskan i która ma mniej tłuszczu? Może się będzie mniej przetłuszczać? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.06.2018 o 15:52, UlaFeta napisał:

Zaplace za wyróżnienie.

Komu i ile?

Moge prosić o wyróżnienie tego ogłoszenia? koszt to 17,81zł promowanie na miesiąc.

https://www.olx.pl/oferta/piekny-max-w-typie-owczarka-niemieckiego-czeka-na-wyjatkowy-dom-CID103-IDwmmD5.html

Wrzuciłam na razie na Wrocław...po weekendzie zmienię na inne miasto.

Link to comment
Share on other sites

Napisałam jeszcze jeden tekst na ogłoszenie Maxa. Może ktoś???

Im więcej ogłoszeń tym większa szansa, że w końcu domek go odnajdzie. 

 

Max- wspaniały pies w typie owczarka niemieckiego dla ludzi o wielkim sercu!

Max to ok 8-9 letni piękny, przyjacielski pies w typie owczarka niemieckiego. Ma fantastyczny kontakt z człowiekiem, ceni sobie bliskość i wspólne spacery. Mimo swojego wieku jest aktywny. Chętnie się bawi piłeczką i gania za nią. Jest ciekawski, wesoły. Ładnie chodzi na smyczy, wraca na zawołanie. Łagodny w stosunku do ludzi. Zachowuje czystość, nie niszczy.

Historia tego wspaniałego psa jest bardzo smutna. Został porzucony, trafił do schroniska. Podczas walki z psem w boksie został dotkliwie pogryziony i stracił ucho. Jednak ten mały defekt w niczym mu nie przeszkadza. Nadal jest wspaniałym, dorodnym przedstawicielem swojej rasy. Porusza się z gracją, jego wygląd jest imponujący.

Max nie dogaduje się z dużymi i małymi psami. Nie akceptuje kotów.

Max jest wykastrowany, zachipowany, posiada aktualną książeczkę zdrowia. Czeka na dom w hotelu dla zwierząt. Pomagamy w transporcie. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.

Więcej informacji pod podanym numerem telefonu.

 

Tekst można modyfikować, dopisywać, wykreślać. 

Link to comment
Share on other sites

Ogłądalność ogłoszenia Maxa na Poznan jest imponująca....ale oprócz tego jednego telefonu, nikt więcej nie dzwoni....

 

Od: 25 cze 
Do: 25 lip

729517935_2_94x72_max-piekny-pies-w-typi

Max, piękny pies w typie owczarka niemie...

Za darmo

  0
 Promowane do 26 lip
Statystyki
 Wyświetleń: 1003
 Tel: 5
 Obserwuje: 14
 

 

Wypromowałam też na Wrocław....

 

Od: dzisiaj 
Do: 27 lip

730644013_1_94x72_piekny-max-w-typie-owc

Piękny Max, w typie owczarka niemieckieg...

Za darmo

  0
 Promowane do 29 lip
Statystyki
 Wyświetleń: 107
 Tel: 0
 Obserwuje: 1
 
 
Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎28‎.‎06‎.‎2018 o 04:48, konfirm31 napisał:

Alaskan, super ogłoszenie dla super psa :).

Murko, dzięki za wieści. Jak Max się nie wygryza, to już ok. Widocznie ma skórę skłonna do łokotoku. Jak zje to co ma teraz, może mu kupić wersję dla seniorów, o której pisała Alaskan i która ma mniej tłuszczu? Może się będzie mniej przetłuszczać? 

Ja bym się tym łojotokiem nie przejmowala.Najwazniejsze,ze się nie wygryza:)

Nie kombinujmy już z karma,prosze.Niech zostanie na tej co jest.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...