Jump to content
Dogomania

Maks odszedł za TM w nocy 21/22.02.2020. Czy jestem .... agresorem ???? A może jestem tylko, starszym, zmaltretowanym owczarkiem? Szukam ludzi,którzy we mnie uwierzą i pomogą mi znaleźć dom


Jo37

Recommended Posts

 

 

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Taki wpis dostałam na OLX ; 

xxx

Puszesz o porzuceniu a sama go porzucic chcesz po co go bralas a teraz oddajesz masakra jestes bez serca co to zabawka

 
Odpisałam jak jest naprawdę, na razie cisza....

Trochę mi to przypomina teksty fb ;). W sumie, ludzie często nie rozumieją, że osoby prywatne, bez żadnego zysku opiekują się konsekwentnie przez miesiące, czy lata jakimś zwierzakiem i wydają na niego własne pieniądze. Najczęściej go nigdy na oczy nie widząc. Wariaci, czy co ;)? 

Jeszcze gorzej mają fundacje, bo te w powszechnym przekonaniu, dostają od Państwa???!!!! ogromną kasę na opiekę nad zwierzętami, mają nieograniczone możliwości i nie wiadomo czemu, nie chcą wypełniać swoich obowiązków :D

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Jo37 napisał:

Po Sadze został Caniviton (83 tabletki)  i niestety dług. Maksowi lek już się kończy.

Pełne opakowanie kosztuje 92,20  i zawiera 92 tabletki . Przekazuję te 83 tabletki dla Maksa

za 80,00 zł.  

Super, dzięki w imieniu Maxa za darowiznę :) . Rozumiem, że tabletki wyślesz na adres Murki, a Alaskan jako skarbnik Maksia, wpisze ich wartość w rozliczenia :) 

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, konfirm31 napisał:

Super, dzięki w imieniu Maxa za darowiznę :) . Rozumiem, że tabletki wyślesz na adres Murki, a Alaskan jako skarbnik Maksia, wpisze ich wartość w rozliczenia :) 

To nie jest darowizna. Tabletki kupowała Murka i one są u niej.  Faktura za tabletki jest na wątku Sagi.

O taką kwotę zmniejszy się dług Sagi.

 

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj był u nas wet i poprosiłam, aby rzucił okiem na ucho Maxa, bo drapie się w niego i potrząsa nim, dodatkowo pojawiła się ropa w oku od strony usuniętego ucha. Tak jak podejrzewałam: nawrót stanu zapalnego w uchu:( W poniedziałek odbiorę z lecznicy Otomax i znów będziemy się kropić...

Poza tym ok, apetyt Maxowi dopisuje. Wczoraj otworzyliśmy drugi worek karmy.

 

A tu Sylimarol dla Maxa, koszt 12,20 zł:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/9733a5729233f1e7

 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Tola napisał:

Na koncie fundacji jest już kwota 1649,70 zł ze zbiórki na Ratujemy Zwierzaki; poproszę o fakturę z hoteliku od Murki na taką kwotę.

Piękna suma! 

 

A ja w poniedziałek odebrałam Otomax i zakrapiam ucho Maxa. Koszt Otomaxu, to 45,40 zł. Badanie ucha to tylko częściowe koszty dojazdu weta do nas: 6,20 zł (25 zł na 4 psy):

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/0ed7758215711841

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...