Jump to content
Dogomania

Miała być NITKA a jest NUTKA. I zamieszkała w Częstochowie. Trzymajcie kciuki za aklimatyzację.


Recommended Posts

Dzisiaj dzwonił PAN GOSPODARZ i chciał Nutkę do stróżowania na jego gospodarstwie. Już ma bernardyna ale jeszcze potrzebuje mniejszego kundla (dosłownie tak się wyraził) żeby latał i hałas robił. I jeszcze żeby mu psa przywieźć na jego rancho. Echhh.....

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Sara2011 napisał:

Dzisiaj dzwonił PAN GOSPODARZ i chciał Nutkę do stróżowania na jego gospodarstwie. Już ma bernardyna ale jeszcze potrzebuje mniejszego kundla (dosłownie tak się wyraził) żeby latał i hałas robił. I jeszcze żeby mu psa przywieźć na jego rancho. Echhh.....

ja pierdziele:( takich telefonów najbardziej nie lubie:(

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Sara2011 napisał:

Dzisiaj dzwonił PAN GOSPODARZ i chciał Nutkę do stróżowania na jego gospodarstwie. Już ma bernardyna ale jeszcze potrzebuje mniejszego kundla (dosłownie tak się wyraził) żeby latał i hałas robił. I jeszcze żeby mu psa przywieźć na jego rancho. Echhh.....

burak....nie pan gospodarz.

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, Havanka napisał:

Sara, czy nadal cisza z ogłoszeń? Normalnie nie pojmuję, dlaczego nikt nie dzwoni? Zdjęcia super, sunia też, a wciaż cisza?

Są ale głupie.

Np. wczoraj ktoś napisał do mnie na olx " Po ile pies?" . Więc grzecznie odpisałam, pomimo że w ogłoszeniu jest napisane że adopcja jest darmowa "Adopcja jest darmowa ale poprzedzona wizytą przedadopcyjną". No to za chwilę ten ktoś odpisał " A w jakim wieku pies? ". No i już nie wytrzymałam i odpisałam " Proszę  sprawdzić w ogłoszeniu, ta informacja jest podana". I na tym się skończyło. Nie wiem, albo to był jakiś dzieciak albo ktoś kto ni czyta ze zrozumieniem albo w ogóle nie czyta.

Dzisiaj kolejna osoba napisała poprzez olx prośbę o przesłanie zdjęcia gdzie Nutka stoi. Wysłałam kilka fotek ale na razie cisza :(.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Sara2011 napisał:

Są ale głupie.

Np. wczoraj ktoś napisał do mnie na olx " Po ile pies?" . Więc grzecznie odpisałam, pomimo że w ogłoszeniu jest napisane że adopcja jest darmowa "Adopcja jest darmowa ale poprzedzona wizytą przedadopcyjną". No to za chwilę ten ktoś odpisał " A w jakim wieku pies? ". No i już nie wytrzymałam i odpisałam " Proszę  sprawdzić w ogłoszeniu, ta informacja jest podana". I na tym się skończyło. Nie wiem, albo to był jakiś dzieciak albo ktoś kto ni czyta ze zrozumieniem albo w ogóle nie czyta.

Dzisiaj kolejna osoba napisała poprzez olx prośbę o przesłanie zdjęcia gdzie Nutka stoi. Wysłałam kilka fotek ale na razie cisza :(.

No to faktycznie nie ma o czym pisać. Może wkrótce jednak zadzwoni ktoś odpowiedni. Nutka ma śliczne zdjęcia i cudowny charakter ! Czego ci ludzie szukają???

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Serdecznie dziękuję za wpłaty deklaracji dla Nutki <3

  • 10zł-Czarna Kafka /02.10.2017/stała X
  • 30zł -certusowa /02.10.2017/stała X
  • 10zł-markofix1/02.10.2017/stała X
  • 10zł -dorota1/04.10.2017/stałaX
  • 20zł -Dulska /06.10.2017/stała X
  • 10zł -agat21/06.10.2017/stała X
  • 10zł -D.Wandrychowska (FB) /06.10.2017/stała X
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.10.2017 o 20:15, Sara2011 napisał:

Dzisiaj Nutka miała odwiedziny pewnej rodziny z 3 dzieci. Niestety Nutka nawarczała na żywiołowego 2-latka i sen o domu się skończył :(.

Trzeba szukać domu ze starszymi dziećmi, bardziej spokojnego.

Rodzina w pierwszym kontakcie wydawała się ok a ogólnie mało odpowiedzialna. Zdecydowali się na inną sunie pod naszą opieką, po czym na drugi dzień przestali odbierać telefony. w końcu po 3 dniach łaskawie napisali smsa, że są za granicą a poza tym nie są zdecydowani na 100 % 

Trochę zdjęć Nutki z ostatnich dni

IMG_8980.JPG

IMG_8982.JPG

IMG_9007.JPG

IMG_9024.JPG

IMG_9027.JPG

IMG_9114.JPG

IMG_9123.JPG

IMG_9127.JPG

IMG_9160.JPG

IMG_9161.JPG

IMG_9169.JPG

IMG_9197.JPG

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Kasiu za piękne zdjęcia, zresztą jak wszystkie Twoje. Może sesja jesienna przyniesie domek Nutce. Taką mam nadzieję.

Kasiu, jeszcze ogromna prośba. Jakbyś na jakimś spacerze albo w domu mogła cyknąć jej zdjęcie przy człowieku, żeby było widać jej wielkość przy człowieku. Może ludzie myślą że ona jest wielkości owczarka? Niby w ogłoszeniu jest podana waga ale ręce opadają jak ludzie czytają treść ogłoszeń. Wielu pyta o dane które są zawarte w ogłoszeniu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...