Jump to content
Dogomania

Obiś któremu już dwa razy zawalił się świat


Mysza2

Recommended Posts

1 godzinę temu, Poker napisał:

Havanko, a zapisałaś nr telefonu pani z Mikołowa?  Może podsunąć jej innego piesia?

Pani nie podała numeru telefonu, ale mam do niej kontakt mailowy. Spróbuję nawiązać ponownie kontakt i zapytam.

Edytuję;

Napisałam już do pani. Czekam na odpowiedź.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pani z ogłoszenia szukała pieska dla swojej mamy. Właśnie dostałam odpowiedź:

Dzień dobry,to było tak, 20 lat temu przyprowadziłam szczeniaka ( znajdę ) do mojej mamy ,była na NIE...a jednak tak się Sandikiem ( tak go nazwała) zajmowała i opiekowała że dożył 17 lat.Jej Sandik był taki podobny do tego Obisia/GuciA tylko trochę wyższy.Potem adoptowałam jej ze schroniska kotkę roczną ma ją już 3 lata choć za kotami nigdy nie była, to tej kotki by nie oddała nikomu  ale jedna cały czas wspomina Sandika tego psa i mówiła jak by był taki Sandik to by jeszcze chciała i 
dlatego jak gucia zobaczyłam to...Ja mam psa labradora 6 lat.Mama ma 67 lat kot jest w domu a jednak spaceru z psem jej brakuje.
Pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Havanka napisał:

Roniś nie dałby sie adoptować za żadne skarby świata ! Poza tym, tych cudnych uszek nie oddałabyś Aneciku nigdy ! To wiem na pewno !

Obiś to by się sam wyadoptował - nawet bez OLX. To jest dusza towarzystwa - kocha wszystkich, a jak jeszcze miziają po brzuchu i pozwalają dawać buziaki to jest "kupiony". Zdrajca jeden. W zasadzie nie było osoby która adoptowała od mnie psiaka, a której Roniś by się nie spodobał pod względem charakteru.

A że bym synusia nie oddala to inna sprawa :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anecik napisał:

Obiś to by się sam wyadoptował - nawet bez OLX. To jest dusza towarzystwa - kocha wszystkich, a jak jeszcze miziają po brzuchu i pozwalają dawać buziaki to jest "kupiony". Zdrajca jeden. W zasadzie nie było osoby która adoptowała od mnie psiaka, a której Roniś by się nie spodobał pod względem charakteru.

A że bym synusia nie oddala to inna sprawa :)

No to akurat w tym temacie sie pomyliłam. Jakoś tak byłam przekonana, że jest do Ciebie porządnie "przylutowany" i że Cię dobrowolnie nie opuści. Na Twoim miejscu, też bym go nikomu nie oddała !

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

No to akurat w tym temacie sie pomyliłam. Jakoś tak byłam przekonana, że jest do Ciebie porządnie "przylutowany" i że Cię dobrowolnie nie opuści. Na Twoim miejscu, też bym go nikomu nie oddała !

Nie myliłaś się :) Jest do mnie "przyspawany" powiedziałabym nawet a nie tylko "przylutowany", ale kocha cały świat. A jak jeszcze jakieś smaczki mają :D

 

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Poker napisał:

Coś nie w temacie chyba jestem. Dokąd Obiś pojechał? Do pana z Wrocławia
 ?

Jak zareagowali na siebie? Jak aneciku widzisz pana?

Odwiozłam Obisia na "trasę". Przyjechał syn Pana z Wrocławia, więc "nie widzę" Pana :) Na syna Obś zareagował dobrze, pan dal mu do powąchania rękę i ręka przeżyła :D

Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, Mysza2 napisał:

Obiś już na miejscu:), zrobili z panem spacer na smyczy po ogródku, Obiś się wysikał.

Przed 2 minutami  weszli do domu, Obiś dostał smaczki, spałaszował, a teraz zwiedza dom:)

Jak dobrze,  że Obiś już na miejscu.

Mam nadzieję, że jego tułaczka już się skończyła.

Bądź szczęśliwy Kochany Skrzacie!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...