Jump to content
Dogomania

Astra przekroczyła TM <*>Astra ma dom. Zbieramy na transport.Bezimienna??? Ależ nie - mam na imię Astra!. Samotna sunia czeka w kolejce po cud i prosi o pomoc.


Jo37

Recommended Posts

1 godzinę temu, Astrakowary napisał:

Dziękujemy Wam miało być :)

Każdy post można edytować(na dole po lewej stronie kliknąć).

Astrunia ma wspaniały dom i wspaniałych ludzi wokół siebie i to jest najważniejsze.Nigdy już nie wróci do swojego marnego życia jakie zgotował jej człowiek.Każda wiadomość,zdjęcie ogromnie cieszy.Miło jest oglądać szczęśliwą Astrę.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja też przyszłam przywitać nową Rodzinkę Astry. Witamy na dogo ! Miała sunia szczęście, ze trafiła do Was. Wygląda wspaniale a jej uśmiech mówi o wszystkim ! Mam nadzieję, ze sunia kiedyś zapomni o swojej przeszłości i w końcu zacznie żyć pełnią życia, bez lęków i strachu. Pozdrawiamy Was serdecznie !

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

DZIEŃ DOBRY!!!!

Kto jeszcze zagląda do Astruni?

Co jakiś czas mam kontakt z rodzinką Astruni-przekazuję teraz najnowsze wczorajsze wieści z domu dziewczynki.

Astra potrafi cieszyć się i okazywać swoją radość,gdy Iwonka z Wojtkiem wraca do domu-ogonek w ruchu.Nauczyła się też,ze talerze to tez jej miseczki i czasem uda jej się coś podkraść.Jest dziewczynką domną,nie wychodzącą na spacery,na dwór wychodzi tylko za swoimi potrzebami.Najlepiej czuje się w domu-swobodnie i pewnie.

Poproszę Martusię o wstawienie zdjęć,które odzwierciedlają szczęście Astruni.

Dziękuję Iwonce i Wojtkowi za miłość,wzajemne zrozumienie i szacunek i i gwiazdorską rodzinkę Jeszcze troszkę-10 dni i dwie świeczki dmuchamy!

Pozdrawiam,Agnieszka i Mika.

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, MikAga napisał:

DZIEŃ DOBRY!!!!

Kto jeszcze zagląda do Astruni?

Co jakiś czas mam kontakt z rodzinką Astruni-przekazuję teraz najnowsze wczorajsze wieści z domu dziewczynki.

Astra potrafi cieszyć się i okazywać swoją radość,gdy Iwonka z Wojtkiem wraca do domu-ogonek w ruchu.Nauczyła się też,ze talerze to tez jej miseczki i czasem uda jej się coś podkraść.Jest dziewczynką domną,nie wychodzącą na spacery,na dwór wychodzi tylko za swoimi potrzebami.Najlepiej czuje się w domu-swobodnie i pewnie.

Poproszę Martusię o wstawienie zdjęć,które odzwierciedlają szczęście Astruni.

Dziękuję Iwonce i Wojtkowi za miłość,wzajemne zrozumienie i szacunek i i gwiazdorską rodzinkę Jeszcze troszkę-10 dni i dwie świeczki dmuchamy!

Pozdrawiam,Agnieszka i Mika.

Wspaniale, że Astrunia jest szczęśliwa!!!

Link to comment
Share on other sites

Astra to moja schroniskowa miłość, już nie pamiętam jak długo pokazywałam ją na zamojskim, ale  trochę to trwało

Teraz,  jak widzę zdjęcia i czytam te relacje z DS, jestem bardzo, bardzo szczęśliwa, że znaleźli się ludzie, którzy pokochali Astrę z jej traumą, strachami i  właściwie dostosowali swoje życie do suni.

Astra w DS

SAVE_20190621_192629.jpg

SAVE_20190621_192636.jpg

SAVE_20190621_192640.jpg

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Mimo,że Astra wciąż nie wychodzi na spacery, to i tak uważam,że jest szczęśliwa i ma wspaniałą rodzinę. Moze po prostu jest domatorką,albo boi się,że znow może byc porzucona? Najwazniejsze,  że ma wspanialy dom a my dzieki Agusi wieści.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Witam wszystkie Ciocie u Astrusi,

Astra ,wczoraj miała zabieg -narosło jej zgrubienie na karku tak ,jak dwa lata temu.W piątek nic się nie wyczuwało,w sobotę już tak na spacerze .Dostała leki,a rano w poniedziałek wyglądało strasznie.Poprosiłam Martusię o wstawienie zdjęć.Jestem w kontakcie z Wojtkiem-dziewczynka się pięknie wybudziła,troszkę popiła wody,skubnęła jedzonka.Dzisiaj dochodzi do siebie,jest dobrze.

Pozdrawiam,               

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...