Jump to content
Dogomania

STRUŚ z RADYS złamał serce anecik i pojechał do DS. Zamieszkał w Tarnowskich Górach. Bądź już zawsze szczęśliwy piesku :)


Sara2011

Recommended Posts

Dzięki Anetko za relacje. Ależ Strusinek miał dzisiaj wrażeń, zresztą Ty Anetko również. Śliczny chłopaczek z niego :). Później usiądę i zrobię przelew.

Teraz poprosiłabym pięknie o kilka fotek do ogłoszeń i startujemy, bo czas robić wypad  bo zagęszcza się  anecik w Twoim domku.

 

Aha, a ile za obróżkę i smyczkę? A właściwie za dwie smyczki bo przeczytałam że jedną cudownie rozmnożył łobuz :)

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, AniaB napisał:

Jesli chodzi o Transport, to ja bede chciała - Taki przynajmniej mam plan - co Jakis czas jechac do Warszawy (zreszta bede miała pewne rzeczy do załatwienia), wiec jak najbardziej polecam sie z transportem:).. Najwazniejsze zeby kolejne psy opuszczały to miejsce.. A wiem sama ze Transport płatny z Radys nie jest tani://

I jeszcze jedno - niestety stroną z Radys nie nalezy za bardzo sie sugerowac- na fb sa najaktualniejsze zdjecia psów, ta Radysowska strona nie jest prowadzona na bieżaco, tych psów czesto juz tam nie ma, lub sa nie do odszukania.. Najlepiej patzrec na te z watku na dogo lub fb..

 

Aniu, to cudownie,że co jakiś czas planujesz podróż do Warszawy i jeszcze w razie czego będziesz mogła pomóc w transporcie Radysiaków

Mam nadzieje, że nie jedna bida jeszcze z niego skorzysta:)

 

Struś rzeczywiście pięknie wygląda. Sierść zśniąca, cudnie przycieta:) Pobieram decyzję- czas ruszać z ogłoszeniami:) Trzymam kciuki za najlepszy dom

Link to comment
Share on other sites

33 minut temu, rozi napisał:

Mnie się bardziej podobał taki szurpaty, fryzura pasowała do uśmiechu, a imię do fryzury.

Fryzurka była w miarę, ale jak po walce :) udało się go wykąpać to był bardzo nastroszony. Podciąć trzeba było, nie wiedziałyśmy co zrobić z kitkami na uszach ale jakoś dziwnie wyglądał więc zostały podcięte. A nowi właściciele dadzą mu nowe imię i być może będzie pasowało do nowej fryzury :)

Link to comment
Share on other sites

O 6.11.2016 o 10:34, Sara2011 napisał:
  • 40zł- jaguska/14.11.2016/stała XI + bonus 20zł
  • 40zł- WIGA/14.11.2016/stała XI i XII
  • 20zł- niesiowata/14.11.2016/dekl. jednorazowa
  • 10zł- Bogusik/15.11.2016/stała XI
  • 40zł -teresaa118/15.11.2016/stała XI + bonus
  • 86.64zł-Mattilu/15.11.2016/stała XI,XII,I,II

Powyżej ostatnio odnotowane wpłaty dla Strusia. Bardzo serdecznie dziękuję za wsparcie dla Strusinka :).

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, sybil napisał:

Biedny, zapomniany Struś :(

Sara2011 albo anecik b.proszę, napiszcie gdzie i ile wpłacić na ogłoszenia Strusia, bo jak tak dalej pójdzie to wpadnie w czarną dziurę ...

Sybil skad te czarne mysli?

Jak tylko beda zdjecia do ogloszen i tekst to jamoge pomoc robic ogloszenia moze Havanka tez pomoze?

Nie ma mowy o zadnej czarnej dziurze:)

Link to comment
Share on other sites

A Strusiowi też trudno zrobić zdjęcia bo nie lubi aparatu a jak się schylam żeby pstryknąć to już do mnie idzie :( i mam na zdjęciu kawałek psa. W dodatku pochyla nisko glowę i ma zabójczy wzrok. Spróbujemy z mężem wczesnym popołudniem.

Żeby nie było że się nie staram

P1120185.jpg

P1120180.jpg

P1120174.jpg

P1120171.jpg

P1120186.jpg

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Anula napisał:

Na ostatnim zdjęciu w tym stadzie to Zuleczka wygląda najbiedniej. Faktycznie Struś był bardziej fotogeniczny w dłuższej sierści.Szkoda,że na uszach nie pozostawiono sierści.

Dlatego należy w ogłoszeniu dać stare i nowe

P1120072.jpg

 

P1120084.jpg

 

I porównanie

P1120110.jpg

 

Chyba ludzie mają świadomość że sierść odrasta.

 

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, sybil napisał:

Strusiek ma "zabójcze" brwi i kudłaty jest przystojniejszy, dobrze, że futro odrośnie. Żeby tylko z powodu tego groźnego wyglądu nie chcieli go brać "do pilnowania" = do budy!

Tych "groźnych" nie damy do ogłoszeń  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...