Jump to content
Dogomania

Nigdy nie można się poddawać. Dziękuję wszystkim, którzy przez ponad 2 lata wspierali Tigrunię. Sunia ma wspaniały dom!!!


Gabi79

Recommended Posts

Dnia 1.07.2017 o 22:30, rozi napisał:

Ale była dziś po południu, dlatego dziwię się, że nie ma njusów.

 

6 minut temu, rozi napisał:

Słuchajcie, przepraszam że naciskam, ale to jest strasznie biedny pies i skoro trafił do dobrego DT, to choćby parę słów

Rozi nie uważasz że lekką przesadą jest "kontrola" moich pobytów na dogo? 

4 wycofane psy z którymi miałam u siebie do czynienia to nawet nie w 1/10 Tigra. Tigra nie jest psem wycofanym - jest psem prawie dzikim. Głaskać ją można ale nie widzę żeby sprawiało jej to jakąkolwiek przyjemność. Przy każdej próbie majstrowania żeby zapiąć jej smycz robi koopę. Dziś po raz pierwszy udało się "wyjść" na dwór. Oczywiście słowo wyjść to za dużo powiedziane - to jest skakanie, zapieranie się, uciekanie....a wszystko jak w amoku. Szuka najmniejszego kątka żeby się ukryć. Jak traci mnie z oczu bardzo  szczeka ale po kilku minutach się uspokaja. Apetyt dopisuje. Wytrzesz oczu i ziajanie pojawiają się w chwili bliskiego spotkania z człowiekiem  Będzie bardzo ciężko - 7 miesięcy w hotelu z behawiorystą dało to że nie gryzie. Chociaż męża użarła w pierwszym dniu. Może małymi kroczkami uda się cokolwiek osiągnąć. Być może za jakiś czas trzeba będzie skorzystać z pomocy fachowca ale dajcie jej i nam trochę czasu.

Więc wybacz Rozi, że zamiast pisać na wątkach wolę info o psiakach przekazać telefonicznie opiekunom a ten czas poświęcić psiakom.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jeśli suka nie kontroluje zwieraczy gdy dotyka się obroży, to oswojenie jej z ludźmi będzie szalenie trudne. Dzikie i bardzo lękliwe zwierzęta w ogrodach zoologicznych warunkowano klikerem (opisuje to Temple Grandin), aby bez paniki widząc człowieka przechodziły w wyznaczone miejsce. Może dałoby się uwarunkować Tigrę na kliker jako na zapowiedź jedzenia, skoro przynajmniej chce jeść. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, rozi napisał:

Ona mieszka w domu, prawda? Jak reaguje na inne psy? Gdzie śpi?

Psy tylko obserwuje, śpi na posłanku.  Dzisiaj miał miejsce mały  postęp, bo jadła smaczki z ręki i merdała ogonem

1 godzinę temu, Poker napisał:

Biedna sunia.

anecik, jest jeszcze trudniejsza od Gigi ?

Odpowiem za anecik, Tak Tigra jest trudniejsza od Gigi.

Na konto Tigruni wpłynęło 30,- od dorci2 (lipiec).

Bardzo serdecznie dziękuję!!!

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎2017‎-‎02‎-‎22 o 18:00, Gabi79 napisał:

Na smyczy chodzi coraz lepiej, tylko jak się czegoś wystraszy próbuje smycz przegryźć.

Bardzo boi się zakładania obroży.

Dobrze się czuje w towarzystwie psów.

To są informacje z hoteliku, z końca lutego. Teraz obroża bez zmian, reszta regres, ale to chyba normalne tuż po zmianie miejsca/opiekuna.

Link to comment
Share on other sites

Anecik zakupiła Tigruni obrożę feromonową i dyfuzor z feromonami.

Niezależnie od tego  Tigrunia dzisiaj wyszła na spacerek, a potem dała się miziać i wyczesać.

Już nie wytrzeszcza oczu ze strachu, gdy Aneta jest obok.

Wpłynęła lipcowa deklaracja od milagros19853201 5,-

Bardzo serdecznie dziękuję!!!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.07.2017 o 17:46, Gabi79 napisał:

Anecik zakupiła Tigruni obrożę feromonową i dyfuzor z feromonami.

Niezależnie od tego  Tigrunia dzisiaj wyszła na spacerek, a potem dała się miziać i wyczesać.

Już nie wytrzeszcza oczu ze strachu, gdy Aneta jest obok.

Wpłynęła lipcowa deklaracja od milagros19853201 5,-

Bardzo serdecznie dziękuję!!!

to fajnie, miejmy nadzieje że pomoże , ja używam dyfuzora a obrożę feromonową mam zawsze w zapasie w razie potrzeby  

czasami trudno przełamać tą barierę strachu  milosc-ruchomy-obrazek-0113

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

U Tigry na razie bez spektakularnych zmian.

Z mniejszym strachem wychodzi na dwór (oczywiście tylko na smyczy), mimo wszystko potrzebuje kontaktu z człowiekiem i z psiakami, bo jak zostaje sama, to szczeka.

Laptop anecik się z.....epsuł, więc na fotki musimy poczekać.

Na koncie Tigrun lipcowe deklaracje od:

Yoany 15,- (17.07.)

nina65 10,- (19.07.)

Bardzo serdecznie dziękuję!!!

 

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Radek napisał:

Jakaś ostatnio plaga spadła na laptopy? Co i raz na Dogo czytam o takiej przypadłości.

też zauważyłam, to chyba 3 osoba, a ja za to miesiąc temu miałam awarie w komórce - sama się zresetowała, wróciła do ustawień fabrycznych i wszystko z niej straciłam, szczególnie zdjęć szkoda...

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Olena84 napisał:

miesiąc temu miałam awarie w komórce - sama się zresetowała, wróciła do ustawień fabrycznych i wszystko z niej straciłam, szczególnie zdjęć szkoda...

Kiepsko zdjęcia stracić:(

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Gabi79 napisał:

U Tigry na razie bez spektakularnych zmian.

Z mniejszym strachem wychodzi na dwór (oczywiście tylko na smyczy), mimo wszystko potrzebuje kontaktu z człowiekiem i z psiakami, bo jak zostaje sama, to szczeka.

Laptop anecik się z.....epsuł, więc na fotki musimy poczekać.

Na koncie Tigrun lipcowe deklaracje od:

Yoany 15,- (17.07.)

nina65 10,- (19.07.)

Bardzo serdecznie dziękuję!!!

 

Tigra jakaś niefotogeniczna czy coś

widzę laptop działa na innych wątkach

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...