Jump to content
Dogomania

EMI z Zamościa ma dom:). Zamieszkała w Łazach, woj. śląskie. Bądź szczęśliwa maleńka.


Sara2011

Recommended Posts

4 minuty temu, Anula napisał:

To jutro Emi wyrusza po nowe życie.

Czy LILU wie,że odbiór Emi ma nastąpić we Wrocławiu na Bielanach przy pierwszym sklepie Auschan?

LILU kilka minut temu dzwoniła do TZ szafirki aby ustalić szczegóły przekazania EMI.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, LILUtosi napisał:

Ja do pisania to nie mam talenta. Emi wykapana ,wysuszone dostała tabletek na robaki i siedzi w izolatce i płacze.  

A dlaczego płacze? Chce wyjść ? I jak zniosła kąpiel, grzeczna była? Zjadła w ogóle coś po całodziennej głodówce?

Link to comment
Share on other sites

A dlaczego siedzi w izolatce? Miała pchły? Sisi nie miała pcheł. Wpuściłam ją do mojego stada.

Emi jest bardzo pro ludzka i pewnie jak dziś  posmakowała kontaktu z człowiekiem, to czuje się zawiedziona. Kiedy wyjdzie z izolatki?

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Poker napisał:

A dlaczego siedzi w izolatce? Miała pchły? Sisi nie miała pcheł. Wpuściłam ją do mojego stada.

Emi jest bardzo pro ludzka i pewnie jak dziś  posmakowała kontaktu z człowiekiem, to czuje się zawiedziona. Kiedy wyjdzie z izolatki?

Bez odrobaczania do stada nie wpuszczam. Jeśli nic nie wyjdzie jutro w kale to już jutro będzie hasać. Takie mam zasady. JUż się pogodziła. Izolatka to łazienka i ma mnie w zasięgu wzroku. Na razie nie jadła bo dostała tablete  z puszką. za chwilę dam jej kolację.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...