Jump to content
Dogomania

Przerażona sunia spanielka z gminnego kojca powędrowała do anecik:) Aklimatyzuje się w DS w Jaworznie


kiyoshi

Recommended Posts

Teraz, kiyoshi napisał:

Już mam:) Patrzyłam na google maps- piękny!!! dom i ogródek wcale nie taki mały. Okolica spokojniutka, zielona- cudnie!

Okolica mówiłam że piękna a dom duży. Ja porównałam ogród do mojego i wyszło mi że Państwo mają mały :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, anecik napisał:

Okolica mówiłam że piękna a dom duży. Ja porównałam ogród do mojego i wyszło mi że Państwo mają mały :)

Tak, zgadza się- mówiłaś :) W porównaniu do mojego też ogród Państwa nie za duży, ale sądze, że na szybkie siku dla suni wystarczy....:)

Link to comment
Share on other sites

Kochani dzwonilam do pani Kasi DS Neski

Wszystko jest w jak najlepszym porzadku

Z kotami dobrze- z jednym sie ignoruja, drugi pierwszy dzien po przybyciu Neski przeniosl sie na ogrod obrazony ale juz wrocil i gluwnie siedzi na parapecie i meblach- jeszcze ustalaja uklady

Z chlopcami super- Neska zamieszkala w pokoju starszego chlopca spi z nim w lozku i z nim jest najmocniej zzyta

Na ogrodku dobrze z kurami ma mniejszy kontakt bo w takie mrozy sa glownie w kurniku

Wacha ich zagrode ale juz spokojniej

Na spacerach grzeczna i tez na niedosyt spacerow nie moze narzekac- wczoraj np spacerowala 7 razy! W lesie bardzo szybko lapie tropy jak pies mysliwski- wyweszy wszystko ale nie wyrywa sie nie probuje uciekac raczej bardzo trzyma sie swojej grupy jest usluchana

Ogolnie wszyscy sa w niej zakochani i sadze ze ma cudowne cieple miejsce do zycia- oby tak dalej:)

Pani obiecala zdjecia na dniach

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, kiyoshi napisał:

Kochani dzwonilam do pani Kasi DS Neski

Wszystko jest w jak najlepszym porzadku

Z kotami dobrze- z jednym sie ignoruja, drugi pierwszy dzien po przybyciu Neski przeniosl sie na ogrod obrazony ale juz wrocil i gluwnie siedzi na parapecie i meblach- jeszcze ustalaja uklady

Z chlopcami super- Neska zamieszkala w pokoju starszego chlopca spi z nim w lozku i z nim jest najmocniej zzyta

Na ogrodku dobrze z kurami ma mniejszy kontakt bo w takie mrozy sa glownie w kurniku

Wacha ich zagrode ale juz spokojniej

Na spacerach grzeczna i tez na niedosyt spacerow nie moze narzekac- wczoraj np spacerowala 7 razy! W lesie bardzo szybko lapie tropy jak pies mysliwski- wyweszy wszystko ale nie wyrywa sie nie probuje uciekac raczej bardzo trzyma sie swojej grupy jest usluchana

Ogolnie wszyscy sa w niej zakochani i sadze ze ma cudowne cieple miejsce do zycia- oby tak dalej:)

Pani obiecala zdjecia na dniach

 

Czyli wszystko w porządeczku :) Bardzo się cieszę.

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Poker napisał:

Same dobre wiadomości. Ale spytam na wszelki wypadek.Czy sunie już jest spuszczana ze smyczy?

Tak potwierdzam

Jak Pani powiedziala ze sunia lapie tropy to tez sie zmartwilam ale Pani powiedziala ze ona tylko weszy ale nie wyrywa sie i ze jej ze smyczy nie spuszczaja

Musze im zaufac

Link to comment
Share on other sites

Kochani....dzięki Waszej hojności na koncie Neski pozostało 220 zł. Sunia jest już bezpieczna w DS...w sercu jestem o nią spokojna i te nazbierane pieniązki chciałabym przekazać dla 'mojej' nowej podopiecznej- Sasanki z Radys, która już jutro przyjedzie do Kasi.

Mam nadzieje, że zgadza się.

Przekazuje więc 220 zł od Neski tutaj (Przy okazji zapraszam Was serdecznie na wątek Sasanki!)

 

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Nadziejka napisał:

Sciskam kciuki za sloneczko w domciu swoim

 Izo czy doleciala przesyleczka polecona z fantuskami

na bazarusio

dla Nesi ?

 

witaj Nadziejko, oczywiście, że doleciała:) Wspominałam o tym wcześniej na tym watku:)

Dziś napisze Ci priv w tej sprawie:) Fajnie, że juz jesteś z nami spowrotem:)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Neelith napisał:

Nie zdążyłam wspomóc Neski mimo obietnicy, na szczęści widzę, że długów już nie ma. Dopiero teraz mam coś na koncie, przelewam więc 20 zł dla Sasanki.

DZIĘKUJE!!!!! Sasance bardzo się przydadzą, bo ona akurat jakoś nie ma fanów na dogo:(

 

We wtorek będe dzwonić do Pani Kasi. trochę jestem niezadowolona, bo obiecała wysłać mi zdjęcia Neski, a tymczasem nic nie przyszło:( Jutro mam w pracy sajgon, więc cały dzień z głowy ale we wtorek dzwonie na pewno i poproszę znów o zdjęcia, a w razie czego poszukam kogoś do wizyty PA.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, kiyoshi napisał:

DZIĘKUJE!!!!! Sasance bardzo się przydadzą, bo ona akurat jakoś nie ma fanów na dogo:(

 

We wtorek będe dzwonić do Pani Kasi. trochę jestem niezadowolona, bo obiecała wysłać mi zdjęcia Neski, a tymczasem nic nie przyszło:( Jutro mam w pracy sajgon, więc cały dzień z głowy ale we wtorek dzwonie na pewno i poproszę znów o zdjęcia, a w razie czego poszukam kogoś do wizyty PA.

To może ja zadzwonię dzisiaj?

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, anecik napisał:

To może ja zadzwonię dzisiaj?

może tak byłoby lepiej? Pani Ciebie zna osobiście więc jakby co...może powie, bo jakoś się martwie tym brakiem zdjęć. Miałam nadzieje, że w wekend przyśle, ale to już drugi wekend i nic....

W razie czego poszukam na fb kogoś blisko Pani na wizytę, bo wiem Anetko, że od Ciebie to daleko. Mam nadzieje, że wszystko u nich dobrze i ten brak zdjęć to tylko kwestia braku czasu. Ale 1 chociaż zdjęcie telefonem przecież mogłaby przesłać.

Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, kiyoshi napisał:

może tak byłoby lepiej? Pani Ciebie zna osobiście więc jakby co...może powie, bo jakoś się martwie tym brakiem zdjęć. Miałam nadzieje, że w wekend przyśle, ale to już drugi wekend i nic....

W razie czego poszukam na fb kogoś blisko Pani na wizytę, bo wiem Anetko, że od Ciebie to daleko. Mam nadzieje, że wszystko u nich dobrze i ten brak zdjęć to tylko kwestia braku czasu. Ale 1 chociaż zdjęcie telefonem przecież mogłaby przesłać.

Mam nadzieję, że wszystko u Neski ok.

Anetko, zadzwoń proszę, bo na zawał zejdziemy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...