Jump to content
Dogomania

Cuda się zdarzają stara 11 letnia Miłeczka bez oczka znalazła kochający domek i śpi na kanapie :D, a starszy Rabarbar też znalazł domek :).


Onaa

Recommended Posts

9 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Też o tym pomyślałam... zwłaszcza, że nie oszukujmy się, Miłka nie jest najmłodsza i lepiej to zrobić teraz niż za jakiś czas... A ludzie mogą się bać opieki nad psiakiem z takim oczkiem. Przy szytym nie trzeba takiej uwagi. A i estetycznie jest o wiele lepiej.

 

Okulista powiedział, że nie ma wskazań medycznych, aby zaszywać oko. Jest to ingerencja chirurgiczna i niesie za sobą ryzyko - profesor jest przeciwnikiem wykonywania takich rzeczy dla estetyki. 

Gdyby się coś działo z okiem to co innego, ale z nim jest wszystko ok, nic się tam nie dzieje. Ja przy nim nic nie robię, nawet nie przemywam - nigdy nie ropiało ani nic. 

 

Rozliczenie za luty:

Stan konta na 31 styczeń wynosił -352 zł

+352 zł Jo37

+20 zł Iwona K.

-336 zł hotelowanie 1-28.02

-12 zł Fiprex

Stan konta na 28 luty wynosi -328 zł.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o oczko to tak jak napisała Murka, nie było wskazań żeby robić zabieg na tym "oczku" - na początku od razu się nad tym zastanawialiśmy, sunia była na konsultacji i nie stwierdzono potrzeby ingerencji chirurgicznej.  Miejmy nadzieję, że Miłeczkę pokocha ktoś taką jaka jest.

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Onaa napisał:

Jo37, czy mogłabyś wyróżnić z pieniążków miłkowych jej dwa ogłoszenia od Havanki ?

Tyś(ka) dziękuję za ogłoszenia k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,55_0V_orig..

Havanko również dziękuję k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,42_Mg_orig..

Mogę przesłać pieniądze na wyróżnienie. Już o tym pisalam ale nie otrzymałam kwoty i informacji

komu wysłać kasę.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Jo37 napisał:

Mogę przesłać pieniądze na wyróżnienie. Już o tym pisalam ale nie otrzymałam kwoty i informacji

komu wysłać kasę.

Jeżeli chodzi o moje ogłoszenia, to wyróżnienie miesięczne to koszt 35 zł za oba. Konto takie jak do wpłaty za bazarek, tylko proszę o dopisek: Ogłoszenia dla Miłej.

Link to comment
Share on other sites

Ja wyróżniłam pakiet Maxi plus na 7 dni trzy ogłoszenia Miłeczki /Nilli na olx:

Jo37 wpisz proszę to jako zapłate mojej deklaracji miesiecznej za dwa miesiące, dziękuję.

Historia płatności

ID Transakcji Tytuł   Kwota
dzisiaj 56000399
Pakiet promowań Maxi (-70%) do 4 kwi

Miłość skumulowana w 30kg - rodzinna, łagodna sunia

  -5,34 zł
dzisiaj 56000399
Odświeżanie codziennie przez 7 dni (-70%) do 12 mar

Miłość skumulowana w 30kg - rodzinna, łagodna sunia

  -1,80 zł
dzisiaj 55999363   -5,34 zł
dzisiaj 55999363
Odświeżanie codziennie przez 7 dni (-70%) do 2 kwi

Nilla, dorosła suczka o złotym sercu, chcesz pokochać ten skarb

 

 

dzisiaj 55982447
Pakiet promowań Maxi (-70%) do 4 kwi

Miłka szuka domku na dobre i na złe

  -5,34 zł
dzisiaj 55982447
Odświeżanie codziennie przez 7 dni (-70%) do 12 mar

Miłka szuka domku na dobre i na złe

  -1,80 zł
  -1,80 zł
Link to comment
Share on other sites

Dziś byłam z Miłką w lecznicy na pobraniu krwi (kontrola tarczycowa). 

Wzięłam przy okazji dla niej szampon, bo znów zaczyna się bardziej drapać, ma już zaczerwienienia na głowie:( Mrozy minęły i to chyba dlatego.

U weta widziałam taki preparat Dolvit Allergy - wspomagacz na alergię. Wet mówił, że nie ma jeszcze doświadczenia czy faktycznie działa (to nowość, sprowadził na próbę), ale skład ma dość dobry, m.in. czarnuszka. Może takie coś Miłce kupić i podawać na próbę np. przez 1-2 miesiące? Nie jest to drogie, kosztuje 33 zł za 90 tabl. (Miłka musiałaby brać 2 tabl. dziennie).

Tu jest opis dokładny:

http://www.dolfos.pl/pl/psy/alergia/dolvit-allergy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...