Jump to content
Dogomania

Czika-kolejna bida z Zamościa-MA CUDOWNY DOMEK!


Bogusik

Recommended Posts

Haniu,to TZ jedzie po psiaki do Katowic? Ja nic nie wiem.Bogusik chyba będzie więcej wiedziała.Jeszcze czekam na wiadomość od Toli.

Czikunia na każdym zdjęciu jest smutna,mam nadzieję,że jak trafi do Hoteliku to odzyska swoją świetność.Trzeba będzie koniecznie Czikę umówić na SPA tj.wykąpanie i wyczesanie.Nie wiem także jak z odrobaczeniem ale powinien być jakiś wpis w książeczce.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Anula napisał:

Haniu,to TZ jedzie po psiaki do Katowic? Ja nic nie wiem.Bogusik chyba będzie więcej wiedziała.Jeszcze czekam na wiadomość od Toli.

Czikunia na każdym zdjęciu jest smutna,mam nadzieję,że jak trafi do Hoteliku to odzyska swoją świetność.Trzeba będzie koniecznie Czikę umówić na SPA tj.wykąpanie i wyczesanie.Nie wiem także jak z odrobaczeniem ale powinien być jakiś wpis w książeczce.

Jestem z szafirką w kontakcie, TZ Hani przyjedzie po psiaki do Katowic.

Wyjazd suczek ze schronu w Zamościu w sobotę ok. 8. 00, w czwartek napiszę dokładniej.

 Na razie proszę o kciuki, aby w piątek przy zdejmowaniu szwów nie wyniknęły jakieś problemy....

Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, Tola napisał:

Jestem z szafirką w kontakcie, TZ Hani przyjedzie po psiaki do Katowic.

Wyjazd suczek ze schronu w Zamościu w sobotę ok. 8. 00, w czwartek napiszę dokładniej.

 Na razie proszę o kciuki, aby w piątek przy zdejmowaniu szwów nie wyniknęły jakieś problemy....

Tola,bardzo dziękuję za wiadomość i będę czekać na dalszą wiadomość.Oczywiście,że trzymam już kciuki i jak zawsze denerwuję się na zapas.

Prawdopodobnie Abi-Ineczka pojedzie tym transportem tj.z P.Piotrem do Katowic.Domek zapowiada się cudownie w Częstochowie.Intensywnie poszukujemy osoby do przeprowadzenia wizyty.Bardzo proszę o pomoc.Mamy czas do piątku. 

Link to comment
Share on other sites

22 minut temu, Anula napisał:

Tyle kciuków zaciśniętych,musi być dobrze.Czekam z niecierpliwością na wiadomości od Toli. TZ szafirki przygotowany do drogi,nie będzie mu się nudzić,zabiera naszą Ineczkę do Katowic aby przekazać DS z Częstochowy.Ale to wszystko jest zagmatwane.

To jutro wielki dzień również dla Inki ! Powodzenia malutka i już nie wracaj !

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Tola napisał:

 Wszystkie suczki jadą :)

 Wyjazd ze schronu jutro o 8.15 :)

tZ przygotował napisy na kontenery, żeby nie pomylić psów http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,002_Rk_orig.gif

 Karma zamówiona.

Tola bardzo dziękuję za super wiadomość.No i oczywiście za pomoc w postaci karmy,jesteś Kochana.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tola napisał:

 Chciałam jeszcze napisać, ze trwały starania o zabranie ze schronu suni w typie mimronka - dla anecik!

Niestety - sunia jest na kwarantannie i dyr. ZOO nie wyraził zgody.

 Anecik - dziękuję - chciałaś jak najlepiej!

To ta mała w środku

P1220722.JPG

No tak bo to jeszcze jest kwarantanna i może zgłosić się właściciel no i sunię czeka sterylka.Byłabym wielce zaskoczona gdyby stało się inaczej.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

 Chciałam jeszcze napisać, ze trwały starania o zabranie ze schronu suni w typie mimronka - dla anecik!

Niestety - sunia jest na kwarantannie i dyr. ZOO nie wyraził zgody.

 Anecik - dziękuję - chciałaś jak najlepiej!

To ta mała w środku

P1220722.JPG

Dziękuję Tolu za wszystko! :)

Godzinę temu, Havanka napisał:

Szkoda, że to maleństwo w środku nie załapało się na wyjazd.

Szerokiej drogi szczęściarze !

Super,że wszystko na dobrej drodze i psiaki jutro wyruszają :) Kciuki zaciśnięte,bo szmat drogi do pokonania...

Co do mimronkowatego,to może drugim rzutem się uda razem z dwoma kudłaczami,którym chcemy pomóc z Anulą.Oczywiście jeżeli nie zgłoszą się właściciele,albo coś innego nie wyniknie.Na wszelki wypadek zarezerwowałam 2 miejsca u Hani 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Bogusik napisał:

Co do mimronkowatego,to może drugim rzutem się uda razem z dwoma kudłaczami,którym chcemy pomóc z Anulą.Oczywiście jeżeli nie zgłoszą się właściciele,albo coś innego nie wyniknie.Na wszelki wypadek zarezerwowałam 2 miejsca u Hani 

Chyba u Cziki jeszcze nie byłam, więc się przywitam :)

Mimronkowy też zarezerwowany a właściwie mimronkowa.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...