Jump to content
Dogomania

Alf z Chrcynna - już w nowym domku :) został psem policyjnym :)


Recommended Posts

O 11.10.2016 o 09:10, domtymczasowykasandra napisał:

Axelka - 50zł na kastrację --> przelew zwrotny na konto podane przez Axelkę w dniu 11.10.2016 - po otrzymaniu prośba o potwierdzenie na wątku że pieniążki zostały zwrócone
 

Deklaracje wpłacone za wrzesień przekazane na spłatę długu:

Nesiowata - 20zł
mimiś - 15zł
Mazowszanka13 - 40zł
Patrycja96 - 15zł

 

 

 

stan konta nie licząc deklaracji na hotelik: - 621,60 zł

Dzisiaj postaram się powysyłać PW do reszty deklarowiczów z zapytaniem czy możemy wpłaty przeznaczyć na spłatę długu czy też zwrócić na konto

 

wpłaciłam 25zł ;)

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, agat21 napisał:

Piękny koniec historii :) A Alfik ślicznie na parapecie wygląda ;)

Agat nie mogłam CI wysłać PW - pisałam kilka razy nawet dzisiaj bo chciałam zapytać co z pieniążkami od Ciebie ale nie mogłam się dobić :( i rozliczyłam wątek. Jeśli chcesz to oczywiście Ci zwrócimy

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, agat21 napisał:

Moja skrzynka zapycha się w tempie ekspresowym :( Oczyszczę ją wieczorkiem na spokojnie, bo teraz piszę z telefonu. Jakby co zostaw wiadomość w profilu. Chodzi o kasę dla Alfika? O jakie rozliczenie? 

Tak o kasę dla Alfika bo wpłaciłaś za więcej niż jeden miesiąc i wysylałam Pw z pytaniem i prośbą do wszystkich deklarowiczów czy ptrzesłane przez nich pieniążki możemy przeznaczyć na spłatę dlugu Alfreda a do Ciebie wysłać nie mogłam :)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Kejciu napisał:

Tak o kasę dla Alfika bo wpłaciłaś za więcej niż jeden miesiąc i wysylałam Pw z pytaniem i prośbą do wszystkich deklarowiczów czy ptrzesłane przez nich pieniążki możemy przeznaczyć na spłatę dlugu Alfreda a do Ciebie wysłać nie mogłam :)

 

 

 

Jasne, dysponujcie kasą tak, jak Wam potrzeba, żeby długów nie robić :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...