Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

jak Alutka halbinki walczyła o życie, praktycznie nie spałam :-( teraz Loluś :placz:
tak czekałam na dobre wieści :shake: a ich ciągle brak
[B]togaa[/B] podejrzewam że jest Ci ciężko :-( ale musisz dać radę dla Lolusia, teraz Ty jesteś dla niego promykiem wschodzącego słońca aż do piątku :loveu:

Link to comment
Share on other sites

to ja bardzo poproszę numer konta na pw...

strasznie mi go szkoda, mam takie dwa małe kudłatki w domu, więc strasznie mi tego maluszka żal, ale przyglądam się wątkowi maltanki, która też nie trzymała siusiu i znalazła kochający domek i jest bardzo szczęśliwa :) cuda się zdarzają :)

a jak z tą operacją - wczoraj przeczytałam wątek i jak rozumiem czekamy na jakiś dt, żeby można było ją przeprowadzić???

Link to comment
Share on other sites

miałam suczkę z paraliżem tylnych nóżek ,maltankę.
Żeby dobrze zdiagnozować musiałam zrobić mielografię ,która zresztą wykazała że operacja nic nie da .
Ciągnęła nóżkami za sobą ,chwilami się podnosiła ,ale i przewracała ..
Dostawała dużo zastrzyków,stanęła na nogi ,troszkę chwiejnie ale śmiaga na 4 łapkach.
Potrzeby fizjologiczne były nie kontrolowane,chodziła w majtkach z podpaską ,ale z lekka uzdatniliśmy małą ,teraz już nie ma takich problemów i ma cudowny domek .
Powodzenia i mocne kciuki za Lolusia ,jemu się też uda :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

On jest bardzo przeczulony. Już na sam ruch ręki w kierrunku tyłu reaguje nerwowo. Boli go i tyle....
Pani dr. w lecznicy też dzisiaj mowiła że środki p.bólowe przy złamanym kręgosłupie nie są w stanie usunąć bólu całkowicie...
Specjalistką od pieluch i nie tylko jest bubu. Ja panikuję i jak mały sie denerwuje to odpuszczam, a tu trzeba trochę zdecydowania i wprawy...
Najgorzej z ogonkiem.
Bubu go dzisiaj wymyła pod prysznicem, wysuszyła suszarką więc jest cały pachnący.Kapiel zniósł bez wiekszych protestów.Wyrażnie dobrze się czuł taki nagrzany. Ale tak go to zmęczyło ,że spał potem ze 4 godziny...
W nocy i rano był dramat. Nie miał założonej na noc pieluchy i zsiurany był dokumentnie.Lapki,brzuszek, posłanie, cały pokój...
Jutro daleka droga przed bubu i malutkim....
Oby trafili na mądrego i życzliwego człowieka....Strasznie sie denerwuję tak jak i Wy wszyscy.....

Link to comment
Share on other sites

rozumiem, jak napisałaś oby trafił na życzliwego człowieka chodziło ci o ds czy jutro kogos?
więc jak z tą operacją/konsultacją? jest jutro na pewno? ile dni potrzebuje po operacji na dt i czemu we wro? (bo ma jeździć na kontrolę?)
sorry jak jakies glupie pytania piszę i nie umiem się domyśleć albo doczytać, zmęczona jestem ostatnio

Link to comment
Share on other sites

dt we Wrocławiu potrzebny jest jak najdłuzej bo we Wrocławiu jest dobra rehabilitacja i osoba opiekujaca sie Lolusiem musialaby na te rehabilitacje z nim jezdzic. takze im dłuzszy tymczas by sie tam znalazł tym lepiej dla Lolusia.
jutro jedziemy na konsultacje , beda robione dokladniejsze zdjecia rtg i mam nadzieje ze będzie jutro tez zabieg - wszystko sie okaże na miejscu.

Link to comment
Share on other sites

Ciesze sie, ze Ffrubka podrzucila nam linka na ten watek - bede sledzic wszytskie informacje o operacji..
Mamy pod opieka sunie w podobnym stanie i nie wiemy co z tym robic. Sunia jest w Warszawie. I srut utknal w kanale kregowym. Czy Lolus tez ma srut w kregoslupie czy kregoslup zostal przestrzelony? Pytam - bo tu weterynarze mowia, ze operacja moze tylko pogorszyc stan bardziej niz poprawic - ze wzgledu na mozliwe dalsze uszkodzenia nerwow.. Nie wiem, co mamy z sunia robic dalej... Czy robic mielografie - bo wszystko wskazuje na to, ze potwierdzi sie tylko brak szans na odzyskanie sprawnosci, a nie robia tego za darmo..
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/postrzelona-w-kregoslup-mala-suczka-jesli-do-czwartku-nie-bedzie-dt-morbital-132791/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Pojechali rano...bubu, Loluś + pies bubu ...
Strasznie śnieg wali od rana....
Zadzwonię do bubu za godzinę, może już coś wiadomo....

jayo..Srut nie ma nic wspólnego z kregosłupem.Wyszło to przypadkowo..I nie jest istotą sprawy..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...