Jump to content
Dogomania

mawin

Members
 • Content Count

  418
 • Joined

 • Last visited

 1. [quote name='harpoonka']mawin, zamieściłam też informację na facebooku (ze mną pisałaś na miau) :)[/QUOTE] Baaaardzo dziękuję :-) mam nadzieję, że cud się zdarzy i koteczka się znajdzie, siostra by się bardzo ucieszyła.
 2. Przepraszam za off topic. Jeśli możecie pomóc byłabym wdzięczna. W środę w tym wypadku: [URL]http://zielonagora.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1424197,wypadek-na-s3-na-obwodnicy-nowej-soli-zderzyly-sie-trzy,id,t.html[/URL] uczestniczyła niestety moja siostra - zasneła i wjechała pod tira. Wiozła dwie kotki od weterynarza. Jedna kotka zginęła a jedna przerażona uciekła z samochodu . Jeśli jest ktoś z okolicy i mógłby podjechać i poszukać czarnej koteczki, zwykłego dachowca, ma około 1,5 roku. Kotka była typowo domowa, pewnie jest przerażona. Za wszelką pomoc w odnalezieniu kotki będę bardzo wdzięczna.
 3. [quote name='BIANKA1']Ona ucieka na mój widok . Nie zapominaj , że ja mam do Wrocka ponad 60 km , i jestem w nim tak co kilka tygodni . Nie mam najmniejszej możliwości wykonania tego zadania .Zresztą tu tak jest w każdej chałupie . Jak zwróciłam innej babie uwage , że kocięta kilkutygodniowe biegaja po ulicy , to mi powiedziała " a co , wezme je na łańcuch ?" Potem je widziałam porozjeżdżane kolejno .[/QUOTE] Bianka a czy gdzieś nie daleko od Ciebie nie ma ptrzypadkeim doktor Toś swojej lecznicy? Jeśli tak to możnaby z Gosią Domańską porozmawiać i ona by się z doktorem Tosiem rolziczyła. Doktor Toś przetrzymał nam przez ponad tydzień kotka schroniskowego ze zmiarzdżoną łapką, więc może by kotkę przetrzymał, tylko jak ją złapać :-( Wiem, że na wsiach niestety nie sterylizuje się zwierząt, ale trzeba tłumaczyć, tłumaczyć i jeszcze raz tłumaczyć może wreszcie dotrze, bo jak to się nie zmieni to zawsze będzie pełno nieszczęśliwych bezdomych zwierząt :-(
 4. [quote name='BIANKA1']Nie bardzo . Ona nie daje się łapać . Koty jedzą nocą jak moje psy są w domu . Wystawiam miskę na podwórko . Nawet gdybym ją złapała , to co zrobię . Małych też nie mogę trzymac u mnie , bo moje psy też je zjedzą .[/QUOTE] Bianka a nie można ją ciachnąć na talon ze schronu, przetryzmać w jakiejś klatce przez kilka dni i wypuścić. Może ktoś mógłby ją potrzymać. Skończyłby sie horror z zagryzanymi kociakami. Jeśli Ulv zgodzi się wziąć kociaki kupię dla nich karmę, na pewno dziewczyny z miau też pomogą.
 5. Bianka a kotkę nie można wziąść i ciachnąć bez pytania? dołożę się do utrzymania maluchów.
 6. Kurcze mam nadzieję, że zdechalczki zaczną jeść i wszystkie koteczki wyjdą na prostą. Może i przywieznienie tej bandy to nie był najmądrzejszy pomysł ale chyba jedyny jaki był :-(. Bianka gdyby nie Ty to te koteczki nie miałyby szans na przeżycie. Wiesz że jesteś ich :angel: Ty dajesz im to co najważniejsze, opiekę i swój czas a my niestety w ten sposób nie możemy pomóc to cieszymy się, że możemy chociaż pomóc w ich utrzymaniu:loveu:
 7. ok to spróbuję się wyrwać wcześniej i o 12 podrzucić Ulv zakupy. Zadzwonię do niej wcześniej czy będzie. Mam nadzieję, że maluszek z którym jest źle przeżyje.
 8. I jak się czują koteczki? Zrobiłam małe zakupy, podrzucę dzisiaj do Ulv, postaram się tak między 14-15 abyś mogła je dzisiaj zabrać. Ulv będziesz w domu w tym czasie?
 9. To kupię dzisiaj kilka tych kaszek i płatki kosmetyczne. Tylko do kogo we Wrocławiu mogę to podrzucić? Bianka a podkłady to jakiej wielkości ?
 10. [COLOR=red]mleka [/COLOR] [COLOR=red]butelek - najlepiej hiltona [/COLOR] [COLOR=red]kaszek dla niemowląt [/COLOR] [COLOR=red]płatków kosmetycznych lub gazików [/COLOR] [COLOR=red]żwirku [/COLOR] [COLOR=red]mokrej karmy dla najmłodszych kociąt 2 kocięta cos już zaczynają same siorbać [/COLOR] Bianka jakie kaszki dla niemowląt używaż? Takie dla ludzkich ? jakiej?
 11. Pudi jest prześliczny, uwielbiam takie kudłacze :-) naprawde nikt go nie szuka? trudno mi to zrozumieć :-( a te wda pozostałe kudłaczki to jakie są?
 12. co słychać u szczeniaczków? są jakieś domki na horyzoncie? masz jakieś świerze zdjęcia?
×
×
 • Create New...