Jump to content
Dogomania

mawin

Members
 • Content Count

  418
 • Joined

 • Last visited

 1. [quote name='harpoonka']mawin, zamieściłam też informację na facebooku (ze mną pisałaś na miau) :)[/QUOTE] Baaaardzo dziękuję :-) mam nadzieję, że cud się zdarzy i koteczka się znajdzie, siostra by się bardzo ucieszyła.
 2. Przepraszam za off topic. Jeśli możecie pomóc byłabym wdzięczna. W środę w tym wypadku: [URL]http://zielonagora.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1424197,wypadek-na-s3-na-obwodnicy-nowej-soli-zderzyly-sie-trzy,id,t.html[/URL] uczestniczyła niestety moja siostra - zasneła i wjechała pod tira. Wiozła dwie kotki od weterynarza. Jedna kotka zginęła a jedna przerażona uciekła z samochodu . Jeśli jest ktoś z okolicy i mógłby podjechać i poszukać czarnej koteczki, zwykłego dachowca, ma około 1,5 roku. Kotka była typowo domowa, pewnie jest przerażona. Za wszelką pomoc w odnalezieniu kotki będę bardzo wdzięczna.
 3. [quote name='LILUtosi']Łowiecka to właśnie ten grubas.[/QUOTE] a ja byłam przekonana że ten grubas to piesek ;-) prześliczne są :-) oby jakieś fajne domki się odezwały :-)
 4. .................................................................................................
 5. no to teraz sunia musi się tylko znaleźć. Mocno trzymam :kciuki:
 6. podnoszę :-( Naa napisałaś na transportowym, że potrzebny transport Wrocław - Gniezno?
 7. super by było gdyby sunia szybciutko znalazła domek, ale trzeba koniecznie sprawdzic domek, po takich przejściach suni należy się najlepszy domek na świecie...
 8. podnoszę. deklaracje na płatny DT pilnie potrzebne, sunia nie może zostać na działkach!!!!
 9. DT dla drugiej suni pilnie poszukiwane! Ona nie może zostać na tych działkach!
×
×
 • Create New...