Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

8 godzin temu, Tyśka) napisał:

Na papiruski była chętna moja teściowa... zapytam czy chce nadal :)

ona03, masz przepiękne półeczki na kwiaty! Skąd one? :)

Te były z 4home, ale widziałam je jeszcze gdzieś, jak poszukasz w internecie to wyskoczą :)

Były jeszcze kwadratowe.

Ta drewniana na dole z BRW, i chyba tam też były te okrągłe.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, ona03 napisał:

Te były z 4home, ale widziałam je jeszcze gdzieś, jak poszukasz w internecie to wyskoczą :)

Były jeszcze kwadratowe.

Ta drewniana na dole z BRW, i chyba tam też były te okrągłe.

Dziękuję, mam mało przestrzeni w domu, a przez zielistkę (pierwszą roślinę i to z Dogomanii) kwiatowo przepadłam ;) Szukam rozwiązań. :)

Głaski dla Lolusia zostawiam.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

Dnia 5.03.2021 o 21:32, ona03 napisał:

 

Lolusiu  słoneczko,  12 lat jesteś z Nami :)))))

 

buziale urodzinowe Całuski na dobranoc dla Ciebie - KARTKI.pl

 

 

 

 

Nie chcę nawet o tym myśleć, że to 12 lat . Bo w takim razie ile lat ma nasz  Loluś ?

Zmieniam temat, bo zaraz się zdenerwuję...

 

Oneczko kochana, nasza ogrodniczko, Lolo jak zawsze dziękuje za piękny ,zielony bazarek.

W Lolusiowym ogródku same chaszcze , aż wstyd.. Idealnie pasowały by tam taka grządka permakulturowa. ( o czym marzę  ;-)). Żadnego  przekopywania, bela słomy, trochę kompostu, w to wetknięte nasionka i rośnie aż miło.

Pokerku, co Ty na to? Widzisz taką "belę słomy" w swoim ogródku?

585248317_LoloII2021.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg.831207c6a07389d36f6bae85e840e8c7.jpeg

1645916148_Lolo2021Yukka.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg.665bb5fb9721497d6905b9f25ecd00f7.jpeg

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kłopot mamy.

W minioną sobotę Loluś odwiedził ‘naszego” wet. , bo jakoś tak unikał  dotykania po mordce. Jeść ,jadł ale  z namaszczeniem.  Doktor zajrzał do paszczy i jest przyczyna. Stan zapalny ,trzeba zęba trzonowego usunąć. Dostał lek antybakter. a jutro o 7,30  zabieg.

Martwię się, bo Lolo coraz częściej pokasłuje. Osłuchowo niby wszystko dobrze, ale ...?. Przed znieczuleniem będzie miał jeszcze  rtg serca. Jak "coś" wyjdzie to co wtedy? Co z zabiegiem ?

1946807022_loloIga.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg.670ff0ecff776947526051ad567850d9.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Za godzinę odbieram Lolusia  Ma mieć bardzo lekkie znieczulenie.

Ciekawe co wykaże rtg serca? W Bielsku lepszej lecznicy niż AS i dr.A.Wątroba, nie znajdę. Loluś jest w  dobrych rękach.

Kiedyś do innej bielskiej lecznicy przyjeżdżał na konsultacje dr.Niziołek z W-wy.Kardiolog. Rozeznam, czy to aktualne.

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy w domu.

Rtg wykazał  niewielki obrzęk i powiększenie serca, też b.niewielkie. Dostał lek odwadniający na 10 dni i potem kontrola.No cóż , bierzemy się za diagnozowanie i  leczenie Lolusiowego serducha.

Echo serca robią w kilku tut. lecznicach. Pytałam doktora, ale powiedział by zaczekać te 10 dni.

A ząb dobrze że został usunięty.Pod nim nadal było pełno ropy.:-(

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Chociaż jeden problem z głowy. Pewnie dostaje antybiotyk.

Jeżeli ma trochę płynu, to dlaczego lek odwadniający aż na 10 dni ? Nie wypłucze z niego minerałów?

Loluniu, nie daj się. Ty musisz być dla nas do końca świata i jeden dzień dłużej....

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Lolo wprawdzie na chodzie, ale marudny. Może Go boli ?

Za to z apetytem zjadł mięsko z ryżem i rosołkiem. Dzisiaj nie kaszlał.

11 godzin temu, Poker napisał:

Pewnie dostaje antybiotyk.

Tak, dostaje Enrotron a ten odwadniający to Libeo. Doktor mówił że po tych 10 dniach się zobaczy czy zmodyfikować dawkę albo całkiem odstawić. Mam Lolusia obserwować.  Pokerku, a jak się minerały uzupełnia u psa?

Jestem zielona w temacie psiej kardiologii. Strasznie się dzisiaj zdenerwowałam, jak Lolusia leczyć,bo ja przecież mało mobilna jestem, ale potem pomyślałam że przecież diagnostykę można zrobić tu w B-b, a konsultacje ewentualnie e-mailowo. Sama nie wiem ?

Aaaa...ma jeszcze wyczyszczone ząbki i obcięte pazury.

Lolo sprzed 10 minut;

1525692890_Pozbach.thumb.jpg.2f4846a29debd6ee013ed70a5048b88b.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...