Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

Cudniasty Lolcio. Fajnie mu w kitkach.  Ciekawe dokąd prowadzą te czerwone drzwi?

Do podstawówki mogłabym wrócić ,ale do ogólniaka za nic, brrrr. Lubiłam pisać piórem maczanym w atramencie w kałamarzu. I bardzo lubiłam kaligrafię.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Baba, nie baba, trzeba troszkę przyciąć

aIK6B4-9iKNFrtxppXGQHN7XlryccHO31V-FwpqB

 

 

7G_YpjTQ5uistFL5XibOoFfBd_cRmqDMhjFkTUeW

 

 

YpCeWRqQRXFC3dsxi_6VXa46cn-O2tCG5MJksH4m

 

 

 

7 godzin temu, Poker napisał:

Cudniasty Lolcio. Fajnie mu w kitkach.  Ciekawe dokąd prowadzą te czerwone drzwi?

Do podstawówki mogłabym wrócić ,ale do ogólniaka za nic, brrrr. Lubiłam pisać piórem maczanym w atramencie w kałamarzu. I bardzo lubiłam kaligrafię.

Pokerku czerwone drzwi powstały kilka lat temu dzięki Ksaweremu, tak wiało, zacinało deszczem i śniegiem,  że trzeba było się jakoś ochronić.

Do liceum też mogłabym wrócić, mieliśmy superastego wychowawcę i fajną klasę, same baby i 4 chłopaków - Liceum Ekonomiczne - babiniec hi hi  :)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, ona03 napisał:

Baba, nie baba, trzeba troszkę przyciąć

 

 

7G_YpjTQ5uistFL5XibOoFfBd_cRmqDMhjFkTUeW

 

 

 

 

 

 

Pokerku czerwone drzwi powstały kilka lat temu dzięki Ksaweremu, tak wiało, zacinało deszczem i śniegiem,  że trzeba było się jakoś ochronić.

Do liceum też mogłabym wrócić, mieliśmy superastego wychowawcę i fajną klasę, same baby i 4 chłopaków - Liceum Ekonomiczne - babiniec hi hi  :)

 

 

 

 

1 godzinę temu, NikaEla napisał:

a ja nigdy z nich nie wyszłam ;)

 

 

Co to za kiteczki?  to babę robicie z Lolcia? toż to gender jest!!!

Ja poniekąd też z nich nie wyszłam ;( Niestety.

Do technikum też mogłabym wrócić :) Mieliśmy superastego wychowawcę i fajną klasę, same chłopaki i 2 dziewczyny - hi hi  :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

A ja byłam w ogólniaku w babińcu, Na szczęście od 16. roku życia jestem z obecnym mężem, więc mi nie zależało czy w klasie są faceci czy nie.

Jeżeli chodzi o drzwi to mnie zainteresował ich kolor, przyznam,że dość nietypowy.

Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, Poker napisał:

A ja byłam w ogólniaku w babińcu, Na szczęście od 16. roku życia jestem z obecnym mężem, więc mi nie zależało czy w klasie są faceci czy nie.

Jeżeli chodzi o drzwi to mnie zainteresował ich kolor, przyznam,że dość nietypowy.

Oj Pokerku, to jest dopiero staż :)

Kolor pikny - klon kanadyjski.

Link to comment
Share on other sites

O 1.09.2016 o 08:49, anecik napisał:

Chyba się tulą całymi dniami i przekopują ogródek na bazarek :D

Cała prawda,skąd to wiesz............, a nasadziliśmy,że ho ho, ciekawe kto nam to kupi...., teraz troszkę za ciepło na kopanie więc czekamy i prosimy ogrodniczki o cierpliwość.

Ale też codziennie tu wchodzę sprawdzić, co nowego u Lolusia, a tu puchy......, ot przyzwyczajenie.

 

O 1.09.2016 o 09:38, Figunia napisał:

...i Oneczke raczki bola od kopania oraz drapania i glaskania Lolita...:) - nie ma sily na klepanie w klawiature...:)

Bolą, bolą i od noszenia, muszę wynosić rano Lolcia na siusiu,  po drodze jest Rudzielec, który musi koniecznie sprawdzić co tam jest w tej pieluszce i wsadza nochal prosto w galoti,  wącha i wącha.....

Na wczorajszym wieczornym spacerku spotkaliśmy dwie dziewczyny z piesem "szerokoszczękim" i jakimś maleństwem plątającym się koło niego,  oczywiście ominęliśmy się szerokim łukiem ale "szerokoszczęki", bardzo spokojny i zabawowy chciał koniecznie pobawić się z Lolciem,  Lolcio udawał, że go nie widzi, a dziewczyny tak zachwyciły się urodą naszego JPG, że mówię do niego na uszko- chodź Lolcio, jeszcze będą chciały Cię adoptować jak dowiedzą się, że jesteś bezdomny.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, ona03 napisał:

Cała prawda,skąd to wiesz............, a nasadziliśmy,że ho ho, ciekawe kto nam to kupi...., teraz troszkę za ciepło na kopanie więc czekamy i prosimy ogrodniczki o cierpliwość.

Ale też codziennie tu wchodzę sprawdzić, co nowego u Lolusia, a tu puchy......, ot przyzwyczajenie.

 

Bolą, bolą i od noszenia, muszę wynosić rano Lolcia na siusiu,  po drodze jest Rudzielec, który musi koniecznie sprawdzić co tam jest w tej pieluszce i wsadza nochal prosto w galoti,  wącha i wącha.....

Na wczorajszym wieczornym spacerku spotkaliśmy dwie dziewczyny z piesem "szerokoszczękim" i jakimś maleństwem plątającym się koło niego,  oczywiście ominęliśmy się szerokim łukiem ale "szerokoszczęki", bardzo spokojny i zabawowy chciał koniecznie pobawić się z Lolciem,  Lolcio udawał, że go nie widzi, a dziewczyny tak zachwyciły się urodą naszego JPG, że mówię do niego na uszko- chodź Lolcio, jeszcze będą chciały Cię adoptować jak dowiedzą się, że jesteś bezdomny.

Wiem to bo u mnie też robota nieraz leży ponieważ ciągle się tulimy :)

Taka bezdomność mnie by też pasowała :)

Link to comment
Share on other sites

Bierzemy się z Lolciem za bazar badylkowy, chyba najwyższa pora :)

Lolcio dziś liczył wszystkie cebulki, ciekawe czy dobrze :)

ufffffff, zmęcony jestem, idę odpocąć

jxq1YcQ5DkX0xXueiw2_DXhgr16SiXfWGQZnaOip

 

IBEApXnNYNdLeLVYXLmvO-zmQ18PqkVNT8t85viX

 

Dostałam fotki z nowego domku "mojego" kiciusia, jaki on słodki :)

y25xPud8bQkYQ69Piqov5fvWbrXGSk4ZxuBnJVV-

 

już się zaprzyjaźnił z nowym kolegą :)

vHZgrdhMD3VcObQTafwqCXlOrALC-_BTZ2pWK8r1

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

O 4.09.2016 o 22:23, anecik napisał:

Na bazarek czekamy z niecierpliwością :) Loluś piękny ale szkoda kitek. Odrosną :)

Musiałaś zauważyć...... :)

 

O 4.09.2016 o 23:07, EVA2406 napisał:

Bierzcie się bierzcie za ten badylkowy bazarek, bo czekam na mój żółty krzaczek.

Oneczko, ten słodziak rudy bardzo przypomina mi mojego trzyłapka Karolka, jak do mnie trafił. Taka malizna była, a teraz stare konisko :)

122kmiw.jpg

Krzaczków nasadziłam, nie martw się Ev-ciu,   a Karolcio cudny :)

 

 

opalam się

LcrFBcDtNXSdWuk4OmjcDBlg7fPRarePFA0AYpt0

 

 

i drugi boczek

eFaJzhMPlCOKq0VGOawPOiobPAIuFzqS_eVuhAy7

 

 

troszkę za mocno grzeje

wBRophFteenlBS97NVOKteDSBjSILYVANyk2T1Gz

 

chyba trzeba stąd iść

6g0qdPdTYaTUp5nc8vhtdl3xNJsYUEy6zxrH_X9Y

 

to zwiewam

yWL3_wzKO0LZMKEBD5UjuzYa4Yo65soJ6MBXjc3K

 

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...