Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

to urabiaj pana Pom-pona.
Czy Ty myślisz ,że mój mąż przyjął z entuzjazmem pomysł bycia DT? Mało nie doszło do rozwodu po 40. latach :roll: , a teraz jest szczęśliwy i dumny z tego co robimy , opowiada ludziom, uwielbia po kolei sunieczki, robi przy nich wszystko łącznie ze sprzątaniem koo i sioo i

Link to comment
Share on other sites

och cioteczki,

ja to nawet nie myślę o posiadaniu DT, bo ja to nie bardzo bym wiedziała jak mam szukać dla nich domu i nie wiem czy nie przywiązywałabym się do kolejnych bid.

A co do Pana Pom-pona to ja już wszystkiego próbowałam przy okazji akcji z Supełkiem (włącznie z całonocnym szlochaniem :evil_lol: i tego typu akcjami)

ale będę próbowała...bo ostatnio coś Lola strasznie smutna jest i nawet on to zauważył, i już tak się nie unosi jak wspominam, że jej jest potrzebne psie towarzystwo :eviltong:

tymczasem mizianki dla Lolusia :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pom-pon']A co do Pana Pom-pona to ja już wszystkiego próbowałam przy okazji akcji z Supełkiem (włącznie z całonocnym szlochaniem :evil_lol: i tego typu akcjami)
[/QUOTE]
Przy okazji akcji z Supełkiem, to i ja z siebie wychodziłam. Mój mąż tylko się zastanawiał, co ja taka miła jestem.... w najgorszych koszmarach mu przez myśl nie przeszło, co ja kombinuję ;) Ale dzięki całej tej przykrej historii, mogę brać trzeciego :-o a podobno to kobiety są nieprzewidywalne. Także "kombinuj dziewczyno", niezbadane są wyroki mężów :lol:

Link to comment
Share on other sites

Tak, tak musimy całe życie coś wymyślać ;).
Jak przyniosłam do domu /naście lat temu/ pierwszego kotka,
to mężuś na to "albo JA albo kot :diabloti:"..
Jak 7 lat temu przeprowadzaliśmy się z bloku do domku, musiałam podpisać cyrograf:p,
że Ja....., adres..... będę miała w domu max -2 koty, max -1 pies :diabloti:.
Mam 2 piesy i 3 kotki :evil_lol: .
Na miesiąc pobytu Lolcia u nas urabiałam mężusia ze 3 miesiące :evil_lol:.

A że Lolcio jest cudo to nie było później marudzenia :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pom-pon']A co do Pana Pom-pona to ja już wszystkiego próbowałam przy okazji akcji z Supełkiem (włącznie z całonocnym szlochaniem :evil_lol: i tego typu akcjami)

ale będę próbowała...bo ostatnio coś Lola strasznie smutna jest i nawet on to zauważył, i już tak się nie unosi jak wspominam, że jej jest potrzebne psie towarzystwo :eviltong:[/QUOTE]

Pom-pon nocna pora jest dobra, ale chyba nie szlochaniem powinnaś pana Pom-pona urabiać:diabloti::evil_lol:
Jak Lola smutna to rzeczywiście trzeba pomyśleć;)

Link to comment
Share on other sites

Fakt, jest rewelacyjny w takiej fryzurce... Niestety, zarasta błyskawicznie a sierść ma jak wata...

Pakujemy sie z kurduplami na dłuuugi spacer . Pojdzie Lolo, pojdzie Pepi... Byle najdalej od telewizora....
Zal pozostałej trójki, bo będa zamkniete w domu ale cóz......

Link to comment
Share on other sites

Ano potrzebny, ale nie możemy sie dopchać do p.Agaty, Lolcia gromerki. Ona potrafi go jako tako zdyscyplinowac na czas strzyżenia..

W południe w bielskim BWA jest projekcja filmu w ramach Akcji "Pomoż potrąconym". Inicjatorem kampanii pod tym tytułem jest ARKA.
Kika razy pomogli naszemu Stowarzyszeniu w dofinansowaniu leczenia powypadkowych psów m.inn Lolusia ....

No i na dzisiejsza uroczystość jest zaproszony Loluś.!!! Juz to widzę, co sie będzie działo.......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...