Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

Nie dokończyłam postu......
Ależ jest za co:loveu:, tym bardziej że Stowarzyszenie "[B]Mniejsi[/B]" dopiero raczkuje jako[B] opp[/B] z prawem do [B]1%.!!![/B]
Niestety, nie mamy jeszcze własnej strony intenet. i to trochę komplikuje propagowanie naszej prozwierzęcej działalności..
Proszę o nas pomyśleć przy rocznym rozliczeniu !!!:oops:

No a bazarek...Super! Ale sie Kochana [B]Madcat[/B] napracowała....! Tyle tego obfocić, opisać i jeszcze powysyłac...
Strasznie duzo roboty....!!!!

Łapiemy resztki zimy w lesie i codziennie z kurduplami robimy długie spacery. Sniegu jeszcze sporo, sarny są już tak wycieńczone i głodne że nie mają sił uciekać. Leża,stoją 3-4 m od ściezki...
Jutro znów im podrzucę trochę marchwi,jabłek i suchego chleba,bo pasnik pusty...
Na szczeście Lolo nie ma instynktu łowieckiego....
Rzuca sie za to jak wściekły na każdego napotkanego psa. Dzisiaj podpadł mu beagle.
Cały czas uważam że to ze strachu.
Lolek boi sie psów, a malenki Pepino..... ludzi. Tak więc widok człowieka z psem w obydwóch kurduplach budzi grozę. Oj, trzeba nad nimi popracować, bo mi chłopaki całkiem zdziczeją...!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

dawno nie byłam u Lolusia, ale wiem ,że pod czujnym okiem togaa kudełek nawet z dupci mu nie spadnie.
Mój bazarek nie udał się .Za to kochana Smyku wpłaci 100 zł na pieluchy, bo zajrzała na bazarek z biustonoszem.
Biedne sarenki, serce mi pęka za tą leśną zwierzynę .Pewnie dużo padło z głodu.Cholerna zima.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pom-pon']ja już księgowej nakazałam ten mój marny 1% przekazać na Braci Mniejszych :)[/QUOTE]

O super:multi:też z dopiskiem na Lolusia? Jest specjalna rubryka;):evil_lol:

[quote name='feliksik']kurcze, zapomniałam wam napisać, że Loluś był 16.03 w metrze, czy były jakieś telefony?[/QUOTE]

Dzięki Feliksik:lol:
Były???

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/181912-KudA-acz-Pompon-piAE-kny-senior-czeka-na-ratunek[/URL]

Nie chce mi sie wkleić zdjecie Pompona.....!

Wprawdzie futerko w dredach ,ale skórę ma czystą. Nie wygląda by długo był bezdomny.....[IMG]http://img24.imageshack.us/img24/1443/dsc0105sm.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Wiemy, wiemy że fryzjer tylko co po nim? Piesek mieszka w zewnetrznym boksie a i pewnie nie ma podszerstka i jest łysy jak Lolo.
Musi sie ocieplić..
Feliksiku[B]....[/B]było ostatnio mailowe zapytanie o Lola. Bubu odpisała i...cisza. /Państwo pracują,niestety.../

A tak wogóle to Lolo na mnie od 3 dni obrażony....;)
Znowu była "akcja" na moim łóżku i to przy zgaszonym świetle. Na oslep próbowałam kurduple rozdzielć i wsadziłam łapę któremuś w paszczę.
A że bójkę wszczął Lolo, to dostał expresową eksmisje z mojego łoża......:mad:
I co gad zrobił?
Nie poszedł na swoje łóżeczko, tylko wogóle wyniósł sie z mojej sypialni. Od 3 dni z mina cierpiętnika sypia na kanapie w salonie !!!!
Sam jeden w wielkim,pustym pokoju...;)

On to ma to życie uczuciowe ! Niesamowity pies !:lol:

Link to comment
Share on other sites

Nastepna, powypadkowa bieda z Twoich okolic Ciocia[B] Ona3..[/B].! Trzeba dziewczynom pomóc, bo sprawa świeża.....
[url]http://www.dogomania.pl/threads/182108-SparaliA-owany-AmiA-wyrzucony-na-ulicAE-pomoc-pilnie-potrzebna[/url]

Link to comment
Share on other sites

Znowu nowe bidy:shake:na wątku Amisia pojawiła się iskierka nadziei.
Pomponik podobny do Lolka rzeczywiście:cool3:

Loluś jakie ty masz szczęście, że trafiłeś na taki super dt do kochanej Togaa:loveu:wracaj głupolku do sypialni i małymi kroczkami, po cichutku do łóżeczka:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Wciaz mysle o tym Amisiu ....Tak samo było z Lolciem rok temu. I wtedy Kochana Poker jako pierwsza pomogła ekspresowym bazarkiem a jak już były pieniadze to można było działać...Ech....
Aaaa.... za biustonoszowy bazarek Lolcio pieknie dziekuje Tobie Poker i naszej Smyku !!!!:loveu:

A od Cioci pomponowej Lolo dostał paczke pieluch i łaciatą krówkę-przytulankę....Muszę zrobić fotki, bo pieknie sie razem prezenuja...;)

Dzisiaj było wietrzenie dupinki w ogrodzie. Prawie cały dzień bez pieluchy. I nawet łapek nie obsiurał....Dość długo leżał w słońcu na drewnianym tarasie i nie było pokapane ani nasiurane / na tle ciemnych desek,dobrze widać/.
Podnoszenie nogi dalej nie skutkuje siuraniem, ale nie kapie z Lolka non-stop...
Za to koo jak gubił tak gubi...;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]wracaj głupolku do sypialni i małymi kroczkami, po cichutku do łóżeczka[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] [/QUOTE]

Żadne 'wracaj"....!!!:mad: Wczoraj w desperacji wlazł Mikusiowi do łóżeczka ale chyba było mu za ciasno, bo po pieciu minutach wyprowadził sie znowu do salonu....;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']było ostatnio mailowe zapytanie o Lola. Bubu odpisała i...cisza. /Państwo pracują,niestety.../[/QUOTE]

eh.... co dalej? Togaa, trzymam kciuki. Oby ktoś, kiedyś ..... wyobrażam sobie jak Ci ciężko przechodzić przez te złudne nadzieje.

Link to comment
Share on other sites

[B]Diuna.[/B]..Ty wiesz !
Czasem sa to nadzieje, czasem obawy... I tych drugich jest tyle samo co pierwszych....

Zeby tu, na miejscu, czy tez w najblższej okolicy znalazł sie ktoś kto mogłby zapewnić Lolowi opieke w sytuacjach awaryjnych.
W mojej chorobie,wyjeżdzie, dłuższym wyjściu.. To byloby optymalne rozwiazanie...!
Ale jakos sie nie składa....:shake:

Link to comment
Share on other sites

Matko! U nas nie ma takiej instytucji jak petsitter....!
Czasem bubu skłonna by byla zapłacic, byleby pies był w domowych warunkach....Ale[B] 50 zł [/B]to gruba przesada !!!! Nawet hotelik w lecznicy tyle nie żąda !!!

Tylko nie myśl proszę że[B] Lolo[/B] jest u mnie odpłatnie. Nigdy w życiu nie wziełam za opieke nad nim złotówki.
Mam za to ogromna satysfakcje i radość że udało sie temu wyjątkowemu,kochanemu gadowi pomóc !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa'] Tylko nie myśl proszę że[B] Lolo[/B] jest u mnie odpłatnie. Nigdy w życiu nie wziełam za opieke nad nim złotówki. (...)[/QUOTE]

Przez myśl mi nawet nie przeszło.
Lolo ma ogromne szczęście. Za Itiego niestety musiałam płacić, nawet za dt z dogo 1 000 zł miesięcznie.

Dlatego też Togaa, Tobie należy się wyjątkowe wsparcie i nie możesz zostać z tym sama.

A może trzeba poszukać na petsitter.pl czy nie ma kogoś z Bielska? Jutro spojrzę, a teraz DOBRANOC wszystkim i Tobie Lolinku farciarzu!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...