Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

zapraszam na bazarki:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/184840-Mega-bazar!-DAMSKIE-UBRANIA!-na-%C5%BBywiec-do-15.05[/url]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/184836-Buciki-tenis%C3%B3wki-kapciuzki-dzieci%C4%99ce-Lemigo-Befado-do-15.05-dla-Ma%C5%82ej[/url]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/184845-kurs-rysunku-i-malowania-na-%C5%BBywiec-do-15.05[/url]

Link to comment
Share on other sites

Sympatyków Lolusia bardzo proszę o podbijanie naszych bazarków. /patrz ;post wyżej/.
Musimy uregulować płatności w lecznicach za naszych podopiecznych...Strasznie dużo sie tego nazbierało...:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madcat1981']Przelałam na konto Fundacji 90,50 zł z ostatniego bazarku. Będę wdzięczna za potwierdzenie wpływu :-)[/QUOTE]


[B]Madkat Kochana[/B] !

To dla Ciebie, za wszystkie Lolusiowe bazarki ;

[URL="http://javascript%3cb%3e%3c/b%3E:window.close()"][IMG]http://purplefolie.p.u.pic.centerblog.net/o/8e6e646d.png[/IMG][/URL]

Lolino został odkleszczony ,musimy jeszcze wyskrobać grosiki na nowe szeleczki.

Te ktore ma są rewelacyjne, ale juz sie troche wysłużyły.
Musza na nim wysychać, jak je zmoczy.Przetarły sie na brzuszku,. Przydałyby sie jakieś na zmianę.

Biedny jest Lolo, przez ta przekleta pieluchę musi chodzić w nich w dzień i noc. To jedyny nasz pomysł jej mocowania .

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na bazarek !
[B]Perfumy , szampan, aniołek, szczekający kubek i inne różności [/B]


[url]http://www.dogomania.pl/threads/185198-Perfumy-szampan-anio%C5%82ek-szczekaj%C4%85cy-kubek-i-inne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-%C5%BBywiec-do-23.05?p=14638507#post14638507[/url]

Link to comment
Share on other sites

Witam :)
Tu nowa zwariowana fanka Lolcia:) Jeszcze zieloniutka na dogo,ale myślę że jakoś dam radę. Jak już pisałam w mailu do stowarzyszenia deklaruję co miesięczną wpłatę na konto JPG,a Wy ją dziewczyny rozdysponujcie według uznania.Z tego co wiem pierwsza wpłata na konto już wpłynęła a następną wysłałam wczoraj. Mogę jeszcze zaoferować na jakiś bazarek fajne ciuszki dla dziecka, ( mamy 10 miesięczną córeczkę).Tak więc jakby co,to pisać kochane czego potrzeba,a ja jak tylko będę mogła to zawsze chętnie pomogę.
Buziaki dla piękności Lolunia:)

Link to comment
Share on other sites

Witaj[B] kado[/B] na wątku [B]JPG[/B] / Jaśnie Pana Gada /...! Miło jak ktoś sie naszym Lolusiem zachwyci, o wsparciu nie mówiąc..
.... Bardzo dziekujemy....
Ciuszki dziecięce na bazarek to dobry pomysł. Spróbuje kogos namówić na ich wystawienie..

[B]Pompony[/B] Kochane...! Burze i deszcze zapowiadaja na niedzielę a Wy na Babią ????
Nowe schronisko oddali na Markowych Szczawinach.Z zewnatrz sliczne, w środku nie byłam bo jeszcze trwały prace....
Lubię Babią, ma w sobie jakąś magię...
Moje wielkie marzenie to podejśc na Nią ze Słowackiej strony...Może kiedyś.....?
Aaaa...oczywiście pięknie zapraszam "po drodze"....

U Lolusia nuda...Wciąż leje, co Lolkowi średnio przeszkadza. Tony błota w mieszkaniu . Muszę kupić jakiś drobniusieńki żwirek i wysypać nim psie ścieżki...Jak znam życie,to pewnie sobie porobia nowe, obok żwirowej...
A do Lolkowej pieluchy przyczepił sie ślimak i tak wmaszerował na moje łóżko......

Link to comment
Share on other sites

Szczęściarz z tego naszego Lolcia,że trafił w tak cudne ręce.Śledzę ten wątek już od dawna, morze łez na nim wylałam i nie wiedzieć czemu właśnie Loluś tak zapadł mi w serce. Ale na szczęście nie były to tylko łzy z bezsilności, ale też często płakałam ze śmiechu czytając o jego wybrykach.

[B]Togaa [/B]jak znajdziesz kogoś,kto wystawi ciuszki to pisz, a ja zaraz coś przygotuję, zadzieram kiecę i lecę z paczuchą na pocztę.

Proszę wygiglać ode mnie Lolusia na dobranoc:)

Link to comment
Share on other sites

Wpadłam tylko na chwile ucałować śliczne lolusiowe pysio na dobranoc:)

Co do błota w domu, to masz [B]togaa [/B]100% rację. Mnie dzisiaj podkusiło, żeby iść na spacer z małą i Kado ( nasze szorstkie bóstwo...mama jamniorka szorstkowłosa, tatuś kundelek) na nadodrzańskie wały.Kado poczuł wole bożą...efekt? Tona czarnej ziemi w wannie.Ale jak to mówi mój tatuś ( fanatyczny wielbiciel naszego zwierza)..Kado może...

Loluniu niech Ci się przyśni łąka pełna smacznych kości i wspólne igraszki z Pepim...;)

Link to comment
Share on other sites

Ojejku.....zębole idą. Ile to się taki mały człowieczek musi namęczyć, wykańczając przy okazji Rodziców....;)

A Lolusia smyra po brzuszku mokra trawa ,która rośnie w oczach....:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Loluś pewnie już się niecierpliwie kręci koło drzwi i gości wygląda....Ciocia [B]Pomponowa[/B] pewnie ciasteczek napiekła dla maleństwa:)

A u nas pada i pada. Kado po porannym spacerku wrócił mokry jak szczur.Szybki "duszchlap" w wanience i zakopało się to nasze metrowe szczęście pod kołderką.Teraz chrapie,że tylko kołdra oddaje na łóżku...

Link to comment
Share on other sites

Ciocia Pomponowa odpuściła.
Babia w deszczu to żadna przyjemność, a od wieczora też leje u nas równo....Powódż z tego będzie, jak nic.

A nasz pierwszy,rodzinny piesio to właśnie jamnior szorstkowłosy....Loluś temperamentem i długością bardzo mi go przypomina...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']a co on wciąga z tego kubka? mam nadzieję ,że herbatkę :evil_lol:[/QUOTE]


To poranna kawa na kolanach pana....
Żeby tak jeszcze PAN pieluchę zechciał zmienić, ale minął rok i Pan nic......

Leje u nas od soboty, pół miasta nieprzejezdnego w tym główna droga na Szczyrk., temp 5 stopni..
Makabra....

[B]Smyku[/B] Kochany, a jak będą za duże albo za małe ? Może najpierw wymierzę gada ?

[B]Ona3,[/B] dzięki wielkie za wstawienie Lolka do galerii [B]Taks....[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...