Jump to content
Dogomania

Misio już za TM. Żegnaj najcudowniejszy piesku. Dziękuję za wspólne 3 lata. Na zawsze zostaniesz w moim sercu!!!


Recommended Posts

Gabi, czy ktoś odezwał się w spr. Misia? Jest 3 odkrycia na OLX i 1 na Gumtree. Jeżeli nie, wykupię odświeżenia na 7 dni. Gdybyś tak mogła jeszcze kilka fajnych zdjęć Misia pstryknąć...

Edytuję:

Gabrysiu, zdjęcia doszły. Dziękuję. Wstawię kilka na wątek:

 

IMG_0371.JPG

IMG_0432.JPG

IMG_0457.JPG

Wyróżniłam ogłoszenie Misiaczka na OLX,  na 7 dni, od jutra.

Link to comment
Share on other sites

Kochane Cioteczki!!!

Bardzo dziękuję w imieniu Misia za wszystkie komplementy pod jego adresem.

To prawda, że jest śliczny i słodki!!!

Havanko z całego serca dziękuję za ogłoszenia, wyróżnione olx oraz za wstawienie fotek na Dogo.

U Misia wszystko ok. Jest cudny.

Niestety nikt nie dzwonił.

Jutro uzupełnię wpłaty.

Nie wiem, czy kupować obróżkę feromonową?

Bardzo szkoda mi Misiunia, jak się denerwuje na napotkane psiaki.

 

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Was przepraszam za nieobecność.

Dzisiaj idę z Misiem do weta. W nocy kilka razy zrobił luźną kupę ze śluzem i ostatni raz z krwią. Nie wiem co jest przyczyną. Na pewno nic nie zjadł na dworze, bo bardzo go pilnuję, a poza tym juz nie szuka jedzenia w trawie. Oby to nie było nic poważnego.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Gusiaczek napisał:

Misiaczku, trzymam kciuki, oby to była jakaś bzdurka i czekam na wieści. Miłego dnia :)

 

43 minut temu, Neelith napisał:

Trzymam kciucki za zdrowie Misiulka!

Dziękuję!!!

Za chwilkę idziemy do weta.

Link to comment
Share on other sites

Wygląda na to, że dolegliwości Misia to zwykła niestrawność, tak przynajmniej twierdzi wetka.

Albo coś zjadł (nie sądzę, bo już go nie interesują "skarby" na dworze, albo się przejadł.

Dostał 3 zastrzyki, w tym antybiotyk. W poniedziałek mamy przyjść do kontroli.

Koszt dzisiejszej wizyty 61,01

 

Wpłynęły następujące wpłaty dla Misia:

04.07.

ona03 20,-

Livka 30,-

Pan Paweł (syn Alaskan malamutte) 50,-

Z konta Auris, która ma DS 269,30

Bardzo serdecznie dziękuję w imieniu Misiaczka!!!

08.07.2016.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Havanka napisał:

Miejmy nadzieję, ze te dolegliwości Misiowi szybko miną i oby to była tylko niestrawność. Kochany Misiaczek...

 

17 godzin temu, kiyoshi napisał:

przyłaczam się do dobrych życzeń dla Misia- wracaj do zdrowia nasz czarnuszku kochany! :)

 

16 godzin temu, AgusiaP napisał:

Misiaczku nie strasz nas i Gabrysi i wracaj do zdrówka.

Misiaczek dziękuje za troskę Kochanym cioteczkom!!!

Dzisiaj maluszek już lepiej się czuje!!!

Jak na porannym spacerku zrobił ładną kupę byłam taka szczęśliwa, jakbym trafiła szóstkę w totka.

Nikt nie dzwoni w sprawie Misia, niech żałują, bo to jest cudny piesio i mega przytulanka.

Wczoraj jak szliśmy do weta jakaś Pani mnie zaczepiła i powiedziała, że Misio jest taki grzeczny i wpatrzony we mnie, że nas już kilka razy widziała na spacerkach.

Link to comment
Share on other sites

Na OLX jest 7 odkryć telefonów. Myślałam, ze chociaz jedna osoba zadzwoni... Myślę, ze wakacje nie sprzyjają adopcjom. No nic, trzeba ogłaszać i mieć nadzieję, ze jednak ktoś się odezwie. Gabi, może zmienić teraz OLX na Kraków?

 

Edytuję; Udało mi się jeszcze zrobić ogłoszenie na Katowiczak: http://www.katowiczak.pl/ogloszenie_katowice/215222/_misio_maly_antydepresant_czeka_na_swojego_ukochanego_pana_

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Neelith napisał:

Pani wie co mówi. No i jak ty się Misia pozbędziesz, co? Cieszę się bardzo z dobrych wieści cokolwiek mu zaszkodziło, chyba przeszło. 

Moje wszystkie tymczasowiczki (sunie) były bardzo zżyte ze mną i z TZ-em, było bardzo ciężko się z nimi rozstać, ale nagrodą za chwile cierpienia związanego z rozstaniem były i są wieści z super domów.

Mam nadzieję, że w przypadku Misia też tak będzie.

24 minut temu, Havanka napisał:

Na OLX jest 7 odkryć telefonów. Myślałam, ze chociaz jedna osoba zadzwoni... Myślę, ze wakacje nie sprzyjają adopcjom. No nic, trzeba ogłaszać i mieć nadzieję, ze jednak ktoś się odezwie. Gabi, może zmienić teraz OLX na Kraków?

 

Edytuję; Udało mi się jeszcze zrobić ogłoszenie na Katowiczak: http://www.katowiczak.pl/ogloszenie_katowice/215222/_misio_maly_antydepresant_czeka_na_swojego_ukochanego_pana_

 

Z tymi odkryciami telefonów, to jest różnie.

Często spisują numer jacyś naciągacze i potem dzwonią z ofertą super - hiper odkurzacza.

Rok temu moją tymczasowiczkę  Perełkę wypatrzyła cudowna Kasia i Perełka ma u Kasi i jej Rodziny raj na ziemi.

Misiowi też w końcu musi się udać.

Może ludzi odstrasza ta informacja o starości, może wyobrażają sobie Misia jako zniedołężniałego staruszka, mimo, że przecież widać na zdjęciach, że nie jest w złej formie.

Havanko, może zmień olx na Kraków, próbować trzeba. Dzięki serdeczne!!!

Misia nie da się nie kochać, jest wpatrzony w człowieka i naładowany pozytywną energią!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...