Jump to content
Dogomania

Malutki Rysiu ze szkolnego parkingu prosi o pomoc...


Recommended Posts

Łał, przeczytałam cały wątek z zapartym tchem - tak szybkiej i skutecznej akcji dawno moje oczy nie widziały. A jednak dogo ma moc ;).

Cieszę się, że Rysiu trafił do tak wspaniałego DT - z takimi zdjęciami i przygotowaniem raz-dwa znajdzie domek. Zwłaszcza, że naprawdę ujmuje za serducho :).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Olena84 napisał:

A co z tym psiakiem?

Ciociu jesli pytasz o Witusia  to ma dom ....jakiś :( znaczy kiepski ale tak jak Wituś albo i jeszcze gorzej bo na łańcuchu ma na tej wsi 99% psów ;(  

Na razie nie widuje Witusia ale podobno przychodzi i podkrada jedzenie na pobliskim podwórku :( 

 

Link to comment
Share on other sites

U nas kolejny dramat ;( Dzis wieczorem Krzysiu jak był na spacerze z psami nad rzeką to znalazł maleńką przerażona bidę , coś na kształt yorkopodobnego. Piesio siedział koło gruzowiska z zawalonego mostu . Trwa remont drogi i przebudowa mostu stąd dosłownie mamy armagedon wokoło . Krzysiu poszedł do dozorcy który pilnuje budowy i maszyn i dowiedział sie że ten piesek błąka sie od 4-5 dni . Oczywiście nie zostawił go tam ....czyli naszą maleńką łazienkę od kilku godzin okupuje malutki cuchnący kudłacz , przerażliwie głodny ;(  Na  razie siedzi cichutko jak mysz pod miotłą i trzęsie się jak galareta ...Białogonki już go wyczuły i mamy niewesoło :( Pewnie będe musiała założyć wątek małemu choć nie wiem jak to ogarnę ;( Brak czasu mocno mi doskwiera  :(  Ale juz dziś proszę ... błagam o dt dla niego ! Nie może mieszkać  w naszej łazience !  Na razie nazwałam go Nikuś bo jest podobny do mojej osobistej suni Nikusi ;) Jutro obowiązkowa kąpiel ! 


DSCF4080.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ząbki bielutkie , Krzysiu mówi że ok póltora roku, Nie gryzie , nie siusia pod siebie . Juz wtula główkę w rece jak sie go głaska . Pełno ma kołtunów , pchły i kleszcze . Krzysiu nad nim teraz pracuje żeby choc trochę oczyścic  go z tych robali . Jutro wstawimy więcej zdjec , nie chcemy go strsować , boi sie aparatu 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nikuś po kąpieli i po czesaniu( ma malutkiego kucyka na głowie ;) )  Trzeba też  było trochę kołtunów wyciąć 

DSCF4235.jpg

 

Dziś już odważniejszy :) Jest bardzo miły i grzeczny  tylko trochę doskwiera mu siedzenie w łazience :(

DSCF4224.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Moi Drodzy dosłownie przed chwilą rozmawiałam z Martynką - wspaniała młodą osoba która juz nie raz tymczasowała  psiaki np Małą vel Dusię  od Cioci Dusi , Pchełkę czy Neskę od Cioci Nesiowatej  . Martynka wraca na wakacje do Kielc  . Studiuje w Toruniu ale najprawdopodobniej zaliczy ostatni egzamin na tym roku i potem przez 3 miesiące bedzie w Kielcach. Trwają rozmowy przede wszystkim z Rodzicami Martynki i... prawie mamy DT na 3 misiące dla Nikusia :) Trzymajcie kciuki Kochani :)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Rysiu czuje się bardzo dobrze,choć upały dają popalić ! Jego ulubionym miejscem jest maly balkonik gdzie z wysokosci patroluje okolice. Z Inka dogaduja sie zupełnie dobrze nawet przy misce.Jedynie podczas zabawy z gryzieniem kostki królowa nie pozwala zbliżyć się do siebie na wiecej niż metr :)) Czasami wychodzi na spacerniak gdzie moze swobodnie pobiegać :).Wyglada na zadowolonego ze swojego psiego życia :))) Teraz miały być zdjęcia ale jest jakiś problem techniczny i będą innym razem - pozdrawiamy

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy Inko za wieści z frontu ;) Cieszę się że Rysiu jest zadowolony z życia , bo w końcu o to nam chodziło :) A to że Inka trochę się rządzi to dla mnie nic nowego ;) u nas w Białogonkowie tylko Pyrduś miał specjalne względy u Królowej ;) reszta podchodziła do Inki na jej łaskawe skinienie ;)

Inko dziś mija miesiąc jak Rysiu do Was trafił . Dziś też powinnam wysłać Ci pieniażki na kolejny miesiąc , ale pozwolisz że wyślę jutro z poczty bo Rysiowe pieniazki mam w kopercie a na moim koncie całe 45 groszy :( Tak więc jutro popędzę na pocztę i zrobię przelew . Jutro tez zrobię aktualne rozliczenie finansów Ryszarda ;)

Link to comment
Share on other sites

Ciociu Oleno :) Właśnie odwiedziłam mój bank ( internetowo ;) ) i znalazłam wpłatę od Ciebie dla Rysia z Twojego bazarku :) Jest to kwota 46 zł . Serdecznie dziękujemy :) Dziś wieczorkiem zrobię rozliczenie to wszystko pozapisuję :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...