Jump to content
Dogomania

Malutki Rysiu ze szkolnego parkingu prosi o pomoc...


Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Witam Wszystkich Przyjaciół Rysia :)) Wszeklie klopoty związane z zabiegiem sterylizacji mamy już za sobą.Było trochę problemów z gojeniem się rany.Rysio był bardzo niecierpliwym pacjentem,żle znosił kołnierz i ubranko pooperacyjne...Teraz gdy doszedł do siebie je za dwóch i rozrabia za trzech ! Był drobną chudzinką a teraz wyglada juz nieco inaczej :))  Kondycja bardzo dobra i tak może już zostać. Jedynym minusem,nie wiemy czy związanym z narkozą czy też zmianami hormonalnymi jest jego stosunek do innych psów.Dawniej tego nie było a teraz warczy i obszczekuje  prawie każdego spotkanego "kolegę". Na razie nie spuszczamy go ze smyczy,zeby nie bylo awantury.Mam nadzieje,ze to przejsciowy problem. W domu nadal jest bardzo grzecznym,przymilnym i posłusznym  towarzyszem ,od tygodnia śpiącym razem z panem w łóżeczku .Z Inką bawi się coraz częściej i co ważne ,czasami sama królowa zaczyna szalone zabawy,co dawniej nie mialo miejsca.Miło patrzeć na to brykanie szczęśliwych zwierzaków. Tyle dobrych wieści z krakowskiego podwórka.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Inko , dziękujemy za wieści z Rysiowego frontu :) Dobrze że już wszystko się pogoiło i Rysiu jakoś doszedł do siebie fizycznie .... martwi mnie to jego złe zachowanie do innych psów :(  Może jeszcze chwila i się trochę wyciszy ... a może i nie :( Nie zawsze kastracja uspokaja psiaka . Po Białogonkach widzę że z tym bywa różnie :(

Powoli przymierzam się do ogłoszeń ale jak tu takiego zawadiakę ogłosić :(

Ps . Przelałam pieniązki na jedzonko dla Rysia na kolejny miesiąc czyli do 26 października :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
13 godzin temu, Mortes napisał:

Usiatko to ja tu tak najbardziej blokuję to TAK . Gdy Rysiu zostanie u Inki to nie beda już mogli tymczasować psiaków :(  Wykruszają się się te domy tymczasowe które dla mnie sa na wagę złota :(

No to prawda, ale Rysiu by miał tam cudownie...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ano , wszystko dobrze :) Właśnie przedwczoraj rozmawiałam z DT Rysia i choć Rysio ma czasami " muchy w nosie" to jednak chłopak zostaje na zawsze u Cioci Inki i Jej Rodzinki :) Rodzinka bardzo przywiązała sie do Rysia i po wielu burzliwych dyskusjach zapadła taka decyzja . Cieszę się bardzo szcześciem Rysia ale troszkę szkoda mi domu Cioci Inki jako ew DT.

Trzymaj się Rysiu dzielnie , nie dokazuj i bądź miły dla naszej Białogonki Inki :)

Ciociu Inko serdecznie dziękujemy Tobie i Twojej Rodzince za troskliwą opieke nad tym rudzielcem i pozdrawiamy gorąco Waszą coraz większą Rodzinkę ;)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję wszystkim Ciociom troszczącym się o Rysia :) Wspólnie daliśmy radę :) Znowu Dogo zdziałało cuda :) Kolejny psiak uratowany :) Możecie być z siebie dumni :) Ja jestem !!! :) Rysiu nie wałęsa się już głodny i zmarznięty pod moja szkoła !!! :)

Co do finansów to właśnie zajrzałam na pierwszą stronę do postu rozliczeniowego i Rysiu pozostawił 353.1 zł. Proszę Was Kochane o wypowiedź  co zrobic z tą sporą kwota .

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, Mortes napisał:

Ano , wszystko dobrze :) Właśnie przedwczoraj rozmawiałam z DT Rysia i choć Rysio ma czasami " muchy w nosie" to jednak chłopak zostaje na zawsze u Cioci Inki i Jej Rodzinki :) Rodzinka bardzo przywiązała sie do Rysia i po wielu burzliwych dyskusjach zapadła taka decyzja . Cieszę się bardzo szcześciem Rysia ale troszkę szkoda mi domu Cioci Inki jako ew DT.

Trzymaj się Rysiu dzielnie , nie dokazuj i bądź miły dla naszej Białogonki Inki :)

Ciociu Inko serdecznie dziękujemy Tobie i Twojej Rodzince za troskliwą opieke nad tym rudzielcem i pozdrawiamy gorąco Waszą coraz większą Rodzinkę ;)

 

Na to liczyłam od początku, cudownie! Zawsze to może być nadal dt dla trzeciego psiaka ;))

44 minut temu, Mortes napisał:

Bardzo dziękuję wszystkim Ciociom troszczącym się o Rysia :) Wspólnie daliśmy radę :) Znowu Dogo zdziałało cuda :) Kolejny psiak uratowany :) Możecie być z siebie dumni :) Ja jestem !!! :) Rysiu nie wałęsa się już głodny i zmarznięty pod moja szkoła !!! :)

Co do finansów to właśnie zajrzałam na pierwszą stronę do postu rozliczeniowego i Rysiu pozostawił 353.1 zł. Proszę Was Kochane o wypowiedź  co zrobic z tą sporą kwota .

Proponuje dać psiakom lub kociakom pod Waszą opieką, tam kaski nigdy nie za dużo!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nie zapominajcie ciocie, że już działa ogrzewanie i mógłby się chłopak zapocić pod kocykiem. A wtedy mogłoby być nieciekawie. A złote nici są sztywne i mógłby sobie podrapać nimi skórę. A to też mogłoby się skończyć wizytą u lekarza. To może niech lepiej zostanie tak jak jest.

Pozdrawiam.
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...