Jump to content
Dogomania

~Terierkowaty nieduży Rudzik, piesek po wypadku- ma swoją kanapę :)


Recommended Posts

2 godziny temu, konfirm31 napisał:

Uciekinier złapany :))))).  Dzięki za kciuki.   Rudzikowi też się uda!

Jak daleko się przemieścił od DT ?

Pytam, żeby mieć pojęcie o tym jak daleko należy szukać psiaka od miejsca zaginięcia.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, konfirm31 napisał:

Pani już pewnie jest,  zajada pyszne malagossowe ciasto i zachwyca się Rudzikiem. [...]

7 minut temu, Poker napisał:

czekamy, czekamy. Może pani adoptowała i malagoska.

Albo wręcz odwrotnie - Pani postanowiła zostać u malagos na DT ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Czy ja już pisałam, że powinnam zająć się doktoratem z ludzkiej psychologii?

Po kolei.

Przybiegłam z pracy (urwawszy się....), wstawiłam buraczki i kurzęcy gnatek na barszczyk czerwony, rozmroziłam paszteciki z kapustą, ubiłam śmietanę do ptysiów wczoraj upieczonych, zamiotłam podłogę, przeleciałam mopem na szybko, wyprowadziłam psy na siusiu, dałam wszystkim psom, oprócz Rudzika, obiad, zajęłam się Szarą na 15 min. Raptem zajęło mi to 40 min i ... i czekamy.

15 minut po 14.00 dzwonek do furtki. Ja doprawiam barszczyk, Tomek idzie otwierać bramę. Ale przez okno kuchni widzę, ze idzie do domu z jakąś młodą osobą, nie otwiera tej bramy. Wyszłam na schodki, a to ta pani, przyjechała PKSem i idzie od przystanku.

Miła, kulturalna, młodziutka. Mówi, że jak już raz powiedziała, ze przyjedzie, to nie chciała odwoływać, a transport samochodowy zawiódł. Więc wsiadła w Warszawie w PKS, jedyny, który jedzie do nas na wieś :). Podałam ten skromny obiad, potem kawę. Pani Magda bardzo pro-psia, a Rudzik bardzo ładnie się zaprezentował i spodobał. Pani mieszka od 3 lat w Warszawie, właściciel mieszkania to kolega, nie ma nic przeciwko psom, pani pracuje w TV przy montażu. Dużo pracuje w domu, czasem musi wyjść na kilka godzin, jak jest robota pilniejsza.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...