Jump to content
Dogomania

Nie ma już Dżekusia - przez ostatnie 2 lata miał cudowny dom.


Recommended Posts

2 godziny temu, Gabi79 napisał:

. . .

Teraz pozostał jej smutek, żal (bardzo trudno było Jej mówić, bo cały czas płakała)

i debet w banku.

Wiem, że wydatki leżą w gestii DS,  ale tak sobie myślę, że

gdyby ktoś chciał wpłacić przysłowiowy grosik dla Pani

Kornelii, byłoby cudownie.

Ja deklaruję skromne 20,-

Też chciałabym wspomóc Panią Amelię. Może wpłacę Gabrysiu na Twoje konto, może tak być? Jeśli tak, to bardzo Cię proszę o nr konta na PW.

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎2018‎-‎09‎-‎16 o 10:58, Nesiowata napisał:

też postaram się coś wpłacić.

 

Dnia ‎2018‎-‎09‎-‎16 o 10:59, Poker napisał:

Ja też wpłacę 30 zł. Nie można pani zostawić w trudnej sytuacji finansowej.

Mój ulubiony wet nie pobiera opłat za uśpienie stałych pacjentów. 175 zł to bardzo dużo za taką usługę.

Z tego, co zrozumiałam 135 uśpienie, 40,- utylizacja + 50,- na paliwo dla sąsiada.

 

Dnia ‎2018‎-‎09‎-‎16 o 10:59, Anecik napisał:

2 dyszki polecą.

 

Dnia ‎2018‎-‎09‎-‎16 o 13:14, elik napisał:

Też chciałabym wspomóc Panią Amelię. Może wpłacę Gabrysiu na Twoje konto, może tak być? Jeśli tak, to bardzo Cię proszę o nr konta na PW.

Bardzo serdecznie Wam Dziękuję!!!

Wybiorę się do Pani Kornelii i podam pieniążki.

Już dawno miałam jechać, bo p. Kornelia mnie zapraszała na kawę, ale jakoś tak nie mogłam się zebrać z braku czasu.

Bardzo mi przykro, że nie zdążyłam pojechać, by wygłaskać Dżekusia.

Tłumaczę sobie, że Dżekuś miał super dom i to najważniejsze, że przecież w schronisku nic dobrego by go nie czekało.

A jednak mimo tłumaczeń jest mi bardzo przykro, że Dżekuś przekroczył TM.

Spiszę teraz Wasze deklaracje:

Gabi79 20,- wpłata dn. 17.09.

Jolanta08 20,-

Poker 30,- wpłata dn. 18.09.

Anecik 20,- wpłata dn. 17.09.

Nesiowata 20,- wpłata dn. 18.09.

elik  20,- wpłata dn. 17.09.

dwbem 10,- wpłata dn. 17.09.

Gemmei 20,- wpłata dn. 17.09.

Link to comment
Share on other sites

Dziwny lekarz, ja mam swojego weta od 1985 roku i on nigdy nie bral pieniędzy za uśpienie moich psów.

Kosztowalo mnie pochowanie bo od kiedy mamy w pobliżu cmentarz psi to chowam swoje psy na tym cmentarzu ale to moja decyzja i koszty. Wet mnie nie kosztuje.

Szkoda psiny ale już nie cierpi. Jestem na minusie więc mogę ew. wpłacić tylko 10 zł więc proszę o konto na PW.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, elik napisał:

Mi też możesz 20 przypisać.

Dżekuś       znicz-pamieci.jpg.1b40c347b47694b27347de29bdd589e5.jpg

 

Bo zawsze jest nam przykro i źle, gdy odchodzi ktoś bliski naszemu sercu.

Dziękuję Eluniu!!!

Pani Kornelia zawsze się bała, że ona odejdzie przed Dżekusiem i on trafi znowu do schroniska.

Za każdym razem mówiłam, że na to nie pozwolę, żeby na wszelki wypadek zostawiła namiary na mnie u sąsiadów.

Teraz, gdy Dżekusia już nie ma p. Kormelia powiedziała, że ona też niedługo odejdzie.

Bo teraz już może. Mam nadzieję, że to jest tylko takie gadanie spowodowane bólem po stracie ukochanego pieska.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Gabi79 napisał:

Teraz, gdy Dżekusia już nie ma p. Kormelia powiedziała, że ona też niedługo odejdzie.

Bo teraz już może. Mam nadzieję, że to jest tylko takie gadanie spowodowane bólem po stracie ukochanego pieska.

Niesamowite są takie miłości   407400364_serce9bijce.gif.360f8b7dbea54501fda87147aad2c50e.gif

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, dwbem napisał:

Dziwny lekarz, ja mam swojego weta od 1985 roku i on nigdy nie bral pieniędzy za uśpienie moich psów.

Kosztowalo mnie pochowanie bo od kiedy mamy w pobliżu cmentarz psi to chowam swoje psy na tym cmentarzu ale to moja decyzja i koszty. Wet mnie nie kosztuje.

Szkoda psiny ale już nie cierpi. Jestem na minusie więc mogę ew. wpłacić tylko 10 zł więc proszę o konto na PW.

Dzięki dwbem, każdy grosz się przyda.

Oby tylko udało mi się namówić Panią Kormelię na przyjęcie pieniążków.

Na temat tej wetki to ja już się nie będę wypowiadać.

Nie chciała wystawić faktury, gdy Fundacja ZEA zaproponowała pomoc w finansowaniu leczenia Dżekusia.

Mało jest wetów, którzy kierują się sercem.

Ja 3 razy w życiu musiałam podjąć decyzję o uśpieniu psiaka i za każdym razem musiałam za to płacić.

( nie pamiętam ile, ale mała kwota to na pewno nie była).

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Nesiowata napisał:

Mnie nie udało się trafić na weterynarza, który nie bierze pieniędzy za uśpienie psa. Przed 3 laty zapłaciłam 170 zł za  Azę, pewnie ze 12 kg wagi. Dwa zastrzyki, kilkanaście minut wszystko razem. Psa zabrałam.

Ode mnie też będzie 20 zł.

Dżekuś ważył 11 kg i został w lecznicy.

Jutro będzie zabrany do utylizacji.

 

Dziękuję Nesiowata,  zaraz zapiszę i prześlę  nr konta

Link to comment
Share on other sites

Ja mam weta z powołania, dla niego największą frajdą jest wyleczenie prawie beznadziejnego przypadku, pieniądze oczywiście są bo z czegoś musi żyć i utrzymać lecznice ale nie są na pierwszym miejscu. Dlatego się go tyle lat trzymam bo zawsze mi pomagał, niestety przegrywaliśmy z rakiem ale też robił co mógł dopóki pies i ja się nie poddawaliśmy.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Gabi79 napisał:

Nie chciała wystawić faktury, gdy Fundacja ZEA zaproponowała pomoc w finansowaniu leczenia Dżekusia.

Nie wolno jej było odmówić wystawienia faktury. Ma wręcz obowiązek, jeśli właściciel psa o to poprosi.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Gemmei napisał:

Gabi, ode mnie też będzie 20 zł. Tyle w tym miesiącu mogę jeszcze przelać. Proszę tylko o nr konta i dane do przelewu.

Dżekuś miał to szczęście, że chociaż na starość doznał miłości. Nie odszedł samotnie...

Witaj Natalko!!!

Bardzo dziękuję!!!

Po całym dniu rozmyślania o tym, że Dżekuś odszedł załapałam mega doła

Link to comment
Share on other sites

Dla Pani Kornelii wpłynęły następujące wpłaty:

Gabi79 20,- wpłata dn. 17.09.

Poker 30,- wpłata dn. 18.09.

Anecik 20,- wpłata dn. 17.09.

Nesiowata 20,- wpłata dn. 18.09.

elik  20,- wpłata dn. 17.09.

dwbem 10,- wpłata dn. 17.09.

Gemmei 20,- wpłata dn. 17.09.

Razem  140,-

Z całego serca dziękuję!!!

Jak jeszcze Jolanta08 wpłaci, będzie 160,-

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...