Jump to content
Dogomania

*DRAMAT. KASIA WRACA. BRAK NA HOTEL. POMOCY!!!*Duże mają gorzej. Kaśka czyli Katarzyna, ze schronu w Zamościu.


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

Koszt badania krwi to 85 zł + 9,40 zł dojazd weta (28 zł na 3 psy), poniżej faktura zbiorcza za wizytę:

 

60 zł - szczepienie wścieklizna + wirusy (Beza)

47 zł - chip (Samba)

140 zł - Arthrosterol (Plama)

170 zł - 2x badanie krwi (Samba i Kaśka)

28 zł - dojazd weta

wizyta3.jpg.d169bafa92dfa3deaff1fdb777f704a2.jpg

 

Rozliczenie:

Stan konta na 18 kwiecień wynosił -34 zł

+450 zł helli

-450 zł hotelowanie 19.04-18.05

-85 zł badanie krwi

-9,40 zł dojazd weta

Stan konta na 18 maj wynosi -128,40 zł.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dnia 24.05.2022 o 23:59, uxmal napisał:

Czy Kaśka też szuka nowego DT?

Kasia też musi opuścić Hotelik u Murki, bo hotel kończy działalność. Po długim myśleniu postanowiłam zabrać Kasię do siebie do mieszkania. Umarł mój Franio, w lutym tego roku. Przy nim nie było możliwości wzięcia dużego psa. Poza tym był bardzo chory ostatni czas i psychicznie, dla niego i dla mnie, też by to było za duże obciążenie. Kasia ma lęk separacyjny, nie zna kotów, no i nie przepada za psiakami, zwłaszcza upierdliwymi,a takiego Reksia posiadam 😉

Byłam z Reksiem u Murki na trzech wizytach z Reksiem. Zobaczymy.

Kochanym dziewczynom, które wpłacały na Kasię Dulskiej, GabiM, a przede wszystkim Helli BARDZO, BARDZO dziękuję.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo współczuję z powodu śmierci Frania. Nasza ONka Bliss, odeszła w zeszłym roku w końcu maja, a we wrześniu, wzięliśmy z miejscowego schroniska niedużego, starszego kundelka - Ninka, który 6 lat przekiblował za niewinność. Teraz więc znowu są u nas dwa psy, no bo jest jeszcze kundelka Lerka. Lerce w sumie dobrze zrobiła obecność drugiego psa, bo po śmierci Bliss, była bardzo zagubiona. Nie jest z psami tak jak myślałam, że będzie, tj nie ma takiej miłości, jaka była z Bliss, ale nie jest źle. Drugi pies w domu (nawet bez miłości, a tylko z wzajemną tolerancją), daje Lerce  więcej pewności siebie. 

Trzymaj się 🙂. Będzie dobrze. 

Strasznie szkoda, że Kasia zrezygnowała z prowadzenia hotelu. Tak wiele dogomaniackich bezdomniaków( w tym i mój Ares), dzięki Niej wyszło na prostą ❤️

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...