Jump to content
Dogomania

*DRAMAT. KASIA WRACA. BRAK NA HOTEL. POMOCY!!!*Duże mają gorzej. Kaśka czyli Katarzyna, ze schronu w Zamościu.


Recommended Posts

1 godzinę temu, jankamałpa napisał:

W tym ogloszeniu na Warszawę to może trzeba zdjęcie podmienić, bo teraz chyba jest za bardzo przyciete i nie wyświetla się w całości i nie widać suni, tylko otwary pysk :(.

U mnie na telefonie i na komputerze widać dobrze, ale dziękuję, zerknę z innej przeglądarki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.11.2020 o 19:27, Murka napisał:

Wet wczoraj oglądał ten guzek. Jest twardy, a to niedobrze. Mówił, że dobrze by to było wyciąć. Im będzie bardziej rósł tym będzie gorzej z usunięciem:(

Kasiu, jeżeli wet uważa, że trzeba wyciąć, to oczywiście trzeba ciąć. I dać do histopatologii.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.11.2020 o 19:34, Tyśka) napisał:

Miałam dzisiaj wiadomość na olx, że jestem bez serca, że po 7latach oddaje psa i żebym zastanowiła się nad sobą :D To ostatnio standard, czyli nieczytanie ogłoszenia i wylewanie żali własnych.

Ojej, zmartwiłaś mnie, Murko guzkiem :(

 

Dnia 30.11.2020 o 21:30, jankamałpa napisał:

A może jakieś  ogłoszenie na Wrocław to ostatnio takie szczęśliwe miasto dla psiaków z Dogo.

Jeżeli trzeba, mogę zaryzykować zostanie kolejną osobą " bez serca"  i zrobić olx na Wrocław

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.12.2020 o 01:03, ipw74 napisał:

Absolutnie. Bez histopatów w ogóle bez sensu, zwłaszcza w przypadku takiego guza. A czy mówił coś o jego (guzka) ruchliwości? Czy jest "zaczopowany w kości?

W kości na pewno nie, on jest bardzo "oderwany", nawet ja to wyczułam jak go macałam na samym początku.

Zabieg umówiony na czwartek.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, mar.gajko napisał:

To dobrze, że zniosła narkozę bez problemów. Wyniki pewnie za jakieś dwa tygodnie?

Wet mówił, że nawet do miesiąca trzeba czekać.

cf2da25cc5226782gen.jpg

c3e829eee11a934cgen.jpg

9acc1201224af7e6gen.jpg

 

Koszt operacji + badanie histo + leki  (żeby nie obciążać suni antybiotykiem ogólnym wet dał antybiotyk w tubce do stosowania miejscowego, zastrzyki dostała tylko wczoraj i dziś) + kołnierz to 332 zł:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/e725e44e84996823

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kaśka bardzo ładnie się goi. Wet powiedział, że nie ma co się spieszyć ze zdejmowaniem szwów, bo to newralgiczne ruchowo miejsce i musi się dobrze zagoić. Także pewnie jak nie w tym tygodniu to po Nowym Roku podjadę z nią do weta.

 

Rozliczenie:

Stan konta na 24 listopad wynosił 0 zł

+450 zł helli

+332 zł mar.gajko

-450 zł hotelowanie 25.11-24.12

-332 zł usunięcie guza + badanie histopatologiczne

-32 zł przejazd do lecznicy (zawiezienie i odbiór)

Stan konta na 24 grudzień wynosi -32 zł.

Link to comment
Share on other sites

Jutro będzie u nas wet i usuniemy szwy. Przy okazji zaszczepimy sunię na wściekliznę, bo umknęło mi to w ubiegłym roku.

Lek przeciwkaszlowy dla Kaśki jest ostatnio trudno dostępny. Theoventu nie ma w hurtowniach i od paru miesięcy stosują Theospirex. To to samo, ale Theovent był w tabletkach, które bardzo wygodnie można było dzielić, z Theospirexem jest gorzej (bez noża się nie da). Dodatkowo ostatnio nie było 300mg, tylko 150mg. Ale w końcu udało się zdobyć 300mg. Koszt dla Kaśki to 8 zł (dwa opakowania):

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/ad45c8fde8f03b60

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...