Jump to content
Dogomania

Florcia - sunia idealna - u Kasi odzyskała radość życia. Teraz jest szczęśliwa w cudownym DS


Gabi79

Recommended Posts

2 minuty temu, Gabi79 napisał:

W zasadzie to nic się nie stało, Państwo stwierdzili,że Florcia się jednak nie nadaje do ich  trybu życia.

I jechali taki kawał drogi, żeby dojść do tego wniosku? A po czym to wywnioskowali?

Wiem, że pytam po czasie i niczego to juz nie zmieni, ale czasami ludzie mnie zadziwiają.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że rozmyślili się teraz. Szukanie psich sobowtórów to nie jest wg mnie najlepsze postępowanie. Każdy pies jest inny i powinien być kochany za to jaki jest. Florcia znajdzie jeszcze swoich  ludzi , dla których będzie Flocią a nie kopią innego psiaka.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Kibicuję Florci i aż mnie ścisnęło... Choć, przyznaję, że trochę się obawiałam, iż Państwo tak mocno uwierzyli, że Florcia to wcielenie ich suni, że jeśli okaże się, iż jest choć odrobinę inna (np. charakterologicznie) będą zawiedzeni...

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, Zarka napisał:

I jechali taki kawał drogi, żeby dojść do tego wniosku? A po czym to wywnioskowali?

Wiem, że pytam po czasie i niczego to juz nie zmieni, ale czasami ludzie mnie zadziwiają.

 

10 minut temu, Yoana napisał:

Dobrze, że rozmyślili się teraz. Szukanie psich sobowtórów to nie jest wg mnie najlepsze postępowanie. Każdy pies jest inny i powinien być kochany za to jaki jest. Florcia znajdzie jeszcze swoich  ludzi , dla których będzie Flocią a nie kopią innego psiaka.

 

4 minuty temu, Radek napisał:

Smutno, że się tak złożyło. Ale Florcia jest fajna i na pewno znajdzie się człowiek dla niej.

Problem chyba tkwi w tym, że Florcia nie jest taka sama, jak Lena, a raczej, że nie jest Leną.

Ja jestem w szoku, obie z Kasią byłyśmy pewne, że będzie wszystko super, Pani Kasia z Hamburga także.

I chyba tutaj wszyscy także.

Nie ma co już roztrząsać tego wszystkiego.

Pozostał niesmak, smutek i żal, ale trzeba się otrząsnąć.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja też jestem zaskoczona, chociaż......tak trochę po cichu się bałam, że co będzie jeśli się okaże, że Florcia nie jest identyczna jak ich sunia, a to przecież oczywiste, że nie jest i żaden inny pies nie będzie i ludzie powinni się z tym liczyć. Ale z drugiej strony dobrze, że od razu po zapoznaniu się z sunią to stwierdzili a nie wzięli 'psa' na próbę, jak to niestety często się zdarza. Widać bardzo kochali swoją sunię, ale jeśli myślą że znajdą identycznego psiaka i z wyglądu i charakteru to niech szukają dalej....

Florcia znajdzie swój wymarzony dom, który będzie ją kochał nie za to jaka jest, a nie za to, że ma być kopią innego psiaka. 

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Gabi79 napisał:

Jakoś tak mi smutno....

Póki co aktywowałam olx Florci na Kraków i Wrocław.

Czekam na akceptację na Katowice, jak zaakceptują wyróżnię i wykupię odświeżenie.

Rozumiem Twoje rozczarowanie.....bo ludzie znowu zawiedli, ale kto wie, może tak miało być? 

Nie martw się, ona na pewno znajdzie swoje miejsce i swoich wspaniałych ludzi, bo jest wyjątkowa. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...