Jump to content
Dogomania

Niebieskooka Alaska jednak zostaje w DS :) Państwo się nie poddali.


Anecik

Recommended Posts

15 godzin temu, anecik napisał:

Trudno się będzie rozstać ale powoli się zbieramy do hoteliku.

Rozstania zawsze są trudne.

Poznałam dzisiaj obie dziewczynki są cudne!!! (ale mi się zrymowało).

Dzwoniłam do Kasi, Arielka jeszcze jest trochę niepewna, ale zapewne to się szybko zmieni

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam że dopiero teraz ale tyle się działo/

Dziewczyny w miarę spokojnie dojechały. Arielka z tyłu u mnie na kolanach, Florcia w kontenerku, później zmiana. Arielka na kocyku na podłodze, Florcia na kolanach. SPA u Kasi ok. W zasadzie to chciałam tam zostać na dłużej :D Jechaliśmy i jechaliśmy już myślałam że jakiś szczyt zdobędziemy. Widoki cuuuudne.

7 godzin temu, Gabi79 napisał:

Rozstania zawsze są trudne.

Poznałam dzisiaj obie dziewczynki są cudne!!! (ale mi się zrymowało).

Dzwoniłam do Kasi, Arielka jeszcze jest trochę niepewna, ale zapewne to się szybko zmieni

Ja wiem czy Arieka niepewna? Wciskała się na wersalkę, latała po domu, bawiła się z psiakami - szczególnie przypadł jej do gustu Kajtuś od Myszy i AgusiP. Podgryzali się tam i kotłowali. Myślę że Arielka rozrusza towarzystwo :D Żal było się rozstawać. Zaś uryczana byłam. Nawet nie wiem za którą bardziej - zupełnie odmienne charaktery.

Zdjęcia porobiłam - ale wstawię wieczorkiem.

 

W domu nastał porządek :D Myślę że gdyby to Arielka miała zostać na BDT miałabym duży problem Chyba są podobni z Ronisiem i ciągle były jakieś nieporozumienia. Najczęściej o mnie - jak Arielka biegła się przytulić Roni był pierwszy i warczał. parę razy było nawet kłapanie zębami.  Ciągle obserwował -co robi i co ma zamiar zrobić Arielka, nie pozwalał jej się nawet oprzeć łapami o wersalkę, a już szczytem "chamstwa" z jej strony było jak mu dmuchnęła jego ulubionego kurczaka. To już była dla niego zniewaga.

Roni zawsze jest koło mnie - czeka pod WC, leży pod nogami jak siedzę przy stole, czeka w kuchni jak coś robię. No ale Arielka postanowiła też leżeć pod moimi nogami jak np robiłam coś na kompie. Tego Ronisiowi też było już za wiele. Dobrze że mam dwie nogi :D Chociaż można by mu trochę wyplenić tę zazdrość - bo będą kłopoty z tymczasami (oczywiście o Mimi nie jest zazdrosny). Zresztą Mimi też warczała (ona na wszystkich "obcych" warczy), ale Roni chyba jest bardziej zazdrosny. Na Florcię i Lady Cz. tak nie reagował - chociaż powarkiwania też były.

A Arielka słodziutka, te oczęta niebieskie wpatrzone w człowieka jak w obrazek. Mam nadzieję że szybko znajdzie domek - sama lub z jakimś rodzeństwem byle było skore do zabawy. Pisałam już chyba że nie wiemy ile lat może mieć Arielka. Kasia stwierdziła że może 3 lub 4. Trzymam się tego że ma 3 :D

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anecik napisał:

Proszę bardzo :D a nawet bardzo proszę Havanko.

Tak miłej prośbie nie mogłam odmówić. Celowo nie wspominałam o przeszłości schroniskowej. Może taki tekst?

Suczka w szkłach kontaktowych?

Arielka jest młodą suczką o pięknym umaszczeniu i wyjątkowych oczach. Wyglądają tak, jakby były na nich szkła kontaktowe. Naprawdę, robią wrażenie ! Suczka jest średniego wzrostu i ma mnóstwo niespożytej energii! Rozrusza każde, niemrawe towarzystwo. Kiedy po raz pierwszy przyjechała do hoteliku dla psów, bez żadnego skrępowania i strachu, prowokowała zabawy i gonitwy z jego mieszkańcami. Lubi też towarzystwo człowieka, spacery i jazdę samochodem. Będzie wspaniałym kompanem dla osoby aktywnej.
Jest już wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona.
Poszukujemy Arielce dobrego i odpowiedzialnego opiekuna, który ją pokocha i będzie przyjacielem na dobre i złe...

Wszelkie informacje o suczce, tylko pod podanym numerem telefonu.

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Havanka napisał:

Tak miłej prośbie nie mogłam odmówić. Może taki tekst?

Suczka w szkłach kontaktowych?

Arielka jest młodą suczką o pięknym umaszczeniu i wyjątkowych oczach. Wyglądają tak, jakby były na nich szkła kontaktowe. Naprawdę, robią wrażenie ! Suczka jest średniego wzrostu i ma mnóstwo niespożytej energii! Rozrusza każde, niemrawe towarzystwo. Kiedy po raz pierwszy przyjechała do hoteliku dla psów, bez żadnego skrępowania i strachu, prowokowała zabawy i gonitwy z jego mieszkańcami. Lubi też towarzystwo człowieka, spacery i jazdę samochodem. Będzie wspaniałym kompanem dla osoby aktywnej.
Jest już wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona.
Poszukujemy Arielce dobrego i odpowiedzialnego opiekuna, który ją pokocha i będzie przyjacielem na dobre i złe...

Wszelkie informacje o suczce, tylko pod podanym numerem telefonu.

Bardzo dziękuję Havanko :)

A jakbym troszkę zmieniła?

 

Suczka o hipnotyzującym spojrzeniu


Arielka jest młodą suczką o pięknym umaszczeniu i wyjątkowych oczach. Wyglądają jak niezapominajki - czy kogoś zauroczą? Czy ktoś pokocha tą 3- latkę o niespożytej energii? Arielka jest średniego wzrostu, lubi zabawy i gonitwy z innymi psiakami. Uwielbia człowieka, jest spragniona jego towarzystwa i dotyku. Lubi spacery i jazdę samochodem. Będzie wspaniałym kompanem dla osoby aktywnej.
Jest już wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona. Przebywa obecnie w hoteliku w okolicach Bielska -Białej.
Poszukujemy Arielce dobrego i odpowiedzialnego opiekuna, który będzie przyjacielem na dobre i złe...który jej nigdy nie zawiedzie.

Wszelkie informacje o suczce, tylko pod podanym numerem telefonu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

O 16.03.2016o17:14, anecik napisał:

:D  :D  :D A cóż to za osoba?

Havanko osoba zainteresowana Arielką mogłaby zadzwonić do mnie już 21 wieczorem bo 22 rano jechalibyśmy do hoteliku.

Osoba ta już się nie odezwała, ale napisałam dziś do niej. Odpisała, ze rodzina nie chce adoptować psa pod swój dach.

Już pani przeszło.

Jeśli chodzi o tekst, to podoba mi się. Szczególnie tytuł.

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Havanka napisał:

Osoba ta już się nie odezwała, ale napisałam dziś do niej. Odpisała, ze rodzina nie chce adoptować psa pod swój dach.

Już pani przeszło.

Jeśli chodzi o tekst, to podoba mi się. Szczególnie tytuł.

No to lepiej że teraz jej przeszło  niż później.

No to jeśli Ci się podoba i nie mamy kogo innego spytać o zdanie to może puśćmy taki. Myślę tylko czyj nr podać. Może mój - ten pierwszy telefon i kontakt jest bardzo ważny. To mogę Cię prosić o podmiankę w ogłoszeniu? Od 1 marca też zrobię jej wyróżnienie.

 

Dziękuję Havanko k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,07_j4_orig.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Gabi79 napisał:

Miałam właśnie poinformować, że jutro sklecę tekst, ale widzę, że już jest gotowy.

Mam nadzieję, że Arielka szybko kogoś zauroczy!!!

Trzymam kciuki!!!

Dzięki Gabrysiu ale szkoda tego wyróżnienia na olx i trzeba działać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...