Jump to content
Dogomania

Śliczny, mały, czarny OlinekJuż w swoim domu!!!!!!


auraa

Recommended Posts

Gajowa wróciła od lekarza. Na razie zapłaciła 40zł. Psiak ma ok. 4-5 lat. Wazy 12,8 kg i to jest stanowczo za duzo. Trzeba go odchudzić. On uwielbia jedzenie i tam w gminie pewnie mu jedzenia nie brakowało natomiast miał zero ruchu. Niestety psiak jest tak zdenerwowany, ze lekarka nie była w stanie go zbadać. Cały czas tak mocno ział, że nic nie było słychać. W tej sytuacji p. dr. dała Gajowej w paście lek na uspokojenie.Dopiero jak się trochę wyciszy, będzie można go zbadać i ewentualnie zaszczepić. On jest tak zdenerwowany że już stracił głos. Nie słychać jak szczeka. Marta boi się o jego serce. Jego tęsknota za człowiekiem jest ogromna. W gabinecie bardzo sie do niej tulił, lizał po rękach. Jeśli chodzi o badanie krwi, to jednak trzeba poczekać kilka dni, bo jeśli nawet coś złapał wczoraj, czy dwa dni temu to badanie jeszcze niczego nie wykaże. Z jednej strony dobre wieści, że nie jest stary a z drugiej....  Ten kojec go zabije.!

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś odpowie na pytanie,jak czarnulek zachowuje się do innych psiaków?

Chcę wraz z Bogusik zaproponować pomoc dla niego w postaci Hoteliku domowego u szafirki w Nowej Soli.szafirka zgodziła się go przyjąć.Potrzebny jest transport Warszawa-Nowa Sól.Jutro TZ szafirki jedzie po 2 szczeniaki do Katowic (Pyrzowice).Wyjeżdża z Nowej Soli przed 11 godz.Czy jest możliwe dowiezienie,podrzucenie na trasę psiaka?Trasa Katowice,Opole,Wrocław,Nowa Sól.Może pociąg by wchodził w grę do tych miast? Jest okazja transportu tylko czy jest to możliwe.Jeżeli nie to trzeba będzie szukać innego transportu.

Link to comment
Share on other sites

Przelew poszedł za weta.40,00zł-Bogusik i ja dorzuciłam 20,00zł za proszek na kleszcze.W sumie 60,00zł.

Z transportem zapewne będzie ciężko.Ja nie jestem w stanie innego załatwić jedynie ten częściowy na jutro.auraa,źle napisałaś w temacie.Jutro jest potrzebny transport z Warszawy do Katowic albo po trasie Opole,Wrocław,Nowa Sól (Zielona Góra).

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Anula napisał:

Przelew poszedł za weta.40,00zł-Bogusik i ja dorzuciłam 20,00zł za proszek na kleszcze.W sumie 60,00zł.

Z transportem zapewne będzie ciężko.Ja nie jestem w stanie innego załatwić jedynie ten częściowy na jutro.auraa,źle napisałaś w temacie.Jutro jest potrzebny transport z Warszawy do Katowic albo po trasie Opole,Wrocław,Nowa Sól (Zielona Góra).

Anulko ja deklarowałam 50zł więc od Ciebie będzie 10zł

17 minut temu, auraa napisał:

No i cisza.... Znajomi jutro też niedyspozycyjni :(

Szkoda,że nie ma nikogo kto by mógł pomóc,bo juz jutro sunia mogła by być w domowych warunkach.Ja dzisiaj nie byłam w stanie poszukać na fb takiej pomocy...

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, auraa napisał:

dzień dobry! Zrobię bazarek imienny bo Czarnulek to roboczo a musi mieć piękne imię!

Nio,przyda się.Szkoda,że nikt nie może dowieźć do 16,30 psiaka do Katowic,Piekary Śl. albo po tej godzinie na trasę.No,nic trzeba będzie rozglądać się za transportem. TZ szafirki może będzie mógł gdzieś dojechać po czarnulka.Zapewne do Warszawy raczej nie pojedzie.A agat21 nie pomoże z transportem?

Link to comment
Share on other sites

auraa,ja mam namiary na P.Maćka,który jeździ raz na jakiś czas z Ełku przez Warszawę do Zielonej Góry i już nam przewoził dwa psiaki.Tel. 508 456 040.Czy możesz się z tym Panem skontaktować? Chodzi o to kiedy jedzie i czy mógłby wziąć czarnulka.Z tym,że P.Maciek przewozi psa w kontenerku,nie zabiera luzem.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Anula napisał:
8 minut temu, Anula napisał:

Ale jak wróci to może by przewiozła czarnulka w okolice Hoteliku.Trzeba rozpatrzeć różne warianty transportu.

Ale jak wróci to może by przewiozła czarnulka w okolice Hoteliku.Trzeba rozpatrzeć różne warianty transportu.

Anula, czy mi się wydaje, czy na siłę chcesz zwerbować psa dp hotelu?

Może znajdzie się bliżej bezpłatny tymczas.

Link to comment
Share on other sites

44 minut temu, Perełka1 napisał:

Anula, czy mi się wydaje, czy na siłę chcesz zwerbować psa dp hotelu?

Może znajdzie się bliżej bezpłatny tymczas.

Jestem mocno chora i nie mam siły się rozpisywać ,ale chyba mocno przesadziłaś .Zastanów się dobrze zanim coś palniesz.

Link to comment
Share on other sites

O 27.02.2016o19:12, Poker napisał:

Zawiły plan ,ale najważniejsze ,żeby dał się zrealizować.

Porady Perełka1 są perełkami na dogo. Szkoda tylko, że oprócz rewelacyjnych porad i poleceń wygłaszanych w trybie nakazowo rozdzielczym, nic innego dla tych psów nie robi. Nie wiem skąd to przekonanie, że ma do tego prawo. Oczywiście zaraz się dowiemy ile to psów,  jak bardzo chorych i w jakim wieku ma pod opieką Perełka1. Tyle tylko, że to nikogo do niczego nie upoważnia poza wydawaniem poleceń samej sobie.

Od dawien dawna wiadomo, że dobrymi radami jest piekło wybrukowane.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...